Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

37 minutes ago, Mercuzzio said:

 

Upravo tako... ali nije. A to je posledica odbrane koja se nije raspala kao danas.

Murinjo zna da mora da utegne odbranu da bi se ičemu nadao u narednim sezonama. Uostalom, džaba Liverpulu i Suarezi, Džerardi, Toresi, Kutinjo, Salah... dok nisu spucali 250m u odbranu nisu mogli da osvoje titulu.

 

Ali bila je i ona stopostotna sansa 1 na 1 gde je kompletna odbrana ispala. 

 

Slazem se da je dobra odbrana preduslov za uspeh, ali moras imati i plan sta da radis s loptom.

Link to comment

Kasnio je celavi sa oslobadjanjem od Vertongena a i Sancez je tezak promasaj.Pri tom ni za Tripiea nije dovedena zamena,nije Murinjo madjionicar,odbrana je stara i losa.

Edited by Bogotac
Link to comment
9 minutes ago, Meazza said:

 

Ali bila je i ona stopostotna sansa 1 na 1 gde je kompletna odbrana ispala. 

 

Slazem se da je dobra odbrana preduslov za uspeh, ali moras imati i plan sta da radis s loptom.

 

Što se tiče 1 na 1 šanse, od vrhunskih golmana se očekuje da briljiraju kada odbrana ima loš dan. Zato imaš Llorisa.

 

A naravno da moraš da imaš igru ali meni deluje da Mourinho prvo hoće da ove sezone vidi šta će sa odbranom jer napad koliko toliko i dalje funkcioniše. Mislim da bi se katastrofalno završilo da je pokušao i odbranu da sređuje i da menja sistem igre koji je Poch gradio 5 godina

Edited by Mercuzzio
Link to comment
9 minutes ago, Mercuzzio said:

 

Što se tiče 1 na 1 šanse, od vrhunskih golmana se očekuje da briljiraju kada odbrana ima loš dan. Zato imaš Llorisa.

 

A naravno da moraš da imaš igru ali meni deluje da Mourinho prvo hoće da ove sezone vidi šta će sa odbranom jer napad koliko toliko i dalje funkcioniše. Mislim da bi se katastrofalno završilo da je pokušao i odbranu da sređuje i da menja sistem igre koji je Poch gradio 5 godina

 

Kad kazem napad mislim na igru u fazi napada, sta radis s loptom, posed, tranzicija, off-the-ball kretanje igraca. To mi se ne svidja (do sada).

Link to comment

Ne volim Zozea i njegov fudbal,pa ni arogantno bez pokrica ponasanje,ali covek nema Sona,Kejna ni Alija,Bergvajn tek dosao,Ndombele non stop u ambulanti,otisao Eriksen,nema bekove,plus ekipa kojoj je potreban remont,dostigli su svoj zenit.

Link to comment
3 minutes ago, Meazza said:

 

Kad kazem napad mislim na igru u fazi napada, sta radis s loptom, posed, tranzicija, off-the-ball kretanje igraca. To mi se ne svidja (do sada).

 

Ni meni se ne sviđa ali mislim da se Murinjo ne bavi preterano trenutno ovim. Da su Kejn i Son zdravi verovatno bi pokušavao da uspostavi kakve takve naznake nekog sistema i organizacije igre jer su to igrači oko kojih treba da se gradi igra sada kada je otišao Eriksen. Sa njima dvojicom koji su povređeni i Lo Celsom, Ndombeleom, Bergwijnom koji se još uvek navikavaju na novi tim i novu ligu mislim da je suviše rano učitavati lošu organizaciju u napadu.

Link to comment

Ma moze Murinjo da skocka ekipicu da uzme neki bitan trofej, ali onda redovito (posle 2010) dolazi do nekog kurcslusa, igraci pocnu da ga bojkutuju, valjda im dopizdi da stalno stavlja sebe u prvi plan po pitanju zasluga za uspeh

Link to comment
15 minutes ago, Glass Joe said:

Ma moze Murinjo da skocka ekipicu da uzme neki bitan trofej, ali onda redovito (posle 2010) dolazi do nekog kurcslusa, igraci pocnu da ga bojkutuju, valjda im dopizdi da stalno stavlja sebe u prvi plan po pitanju zasluga za uspeh

 

Pa zato je i doveden. Da donese Totenhemu posle više od 10 godina trofej i podigne status kluba na viši nivo. Sigurno Levy ne planira da ga 10-15 godina drži na klupi i stvara dinastiju.

Edited by Mercuzzio
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...