Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Gazda je Žiru, drkaju ga, ne daju mu da igra i kad god ga ubaci odradi vrhunski posao. 

 

Zoze nešto pokušao da izmisli, neku napredniju vrstu busa al slaba mu vajda. 

Link to comment

U ovakvim situacijama kao kod gola Nosatog Van Bastena obično lomim džojstik kad igram Fifu sa timom koji je primio gol jer se lopta stalno odbija suparniku, a moji defanzivci ne raščišćavaju.

 

Mourinho da kupi džemper Guardioli, kebab Gundoganu i Gajgerov brojač Zinchenku, bez one pobjede bi mu učinak u derbijima bio kataklizmično grozan.

Link to comment

Murinjove ekipe deluju užasno tromo i sporo poslednjih godina. On se čovek toliko zasitio fudbala, čini mi se da samo odrađuje posao, dok ogromna kinta kaplje. Potpuni trenerski debakl od bitisanja u Realu.

Link to comment

Ne verujem da se zasitio fudbala vec mislim da je potreban drugi pristup za ekipe pune igraca koji vole loptu. A i podbacuje kao lider, stalno kuka na igrace umesto da ih trenira i unapredjuje. 

Link to comment

To da je Murinjo svuda forsirao istu strategiju je verovatno najveći stereotip u istoriji fudbala.

Pritom je taktika navodno defanzivna, a kapiram da drži silne rekorde u efikasnosti.

 

Mada, istina je da se već godinama zajebava. Nema šanse da bi Murinjo 1.0 dopusti da ima ovakve muke sa timom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...