Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, radisa said:

S tim da čak mislim da ovo nije bio korner, nego debil nije znao šta da svira... Mislim da je Ihenacho došao prvi do lopte i jedini, a da je golman došao samo do Ihenača...

 

Naravno, nisam ni skontao da je sudio korner :isuse:

 

Ovo što priča Middle ima smisla, goša ako prvi dođe do lopte, oprašta mu se svaki kontakt posle. Sem ako isturi krampone, koleno, ili drugi neki divljački potez.

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

 

Naravno, nisam ni skontao da je sudio korner :isuse:

 

Ovo što priča Middle ima smisla, goša ako prvi dođe do lopte, oprašta mu se svaki kontakt posle. Sem ako isturi krampone, koleno, ili drugi neki divljački potez.

Pesnicu?

Link to comment

Pesnica se desi, po inerciji, uglavnom tu nema namere. S druge strane, imali smo neke golmane koji se štite tako što idu kolenom napred, što je prilično bezobrazno. Mada, nadobijaju se i oni batina, ne mogu previše da ih krivim. :blush:

Link to comment

Radisa, obrnuo si krug... :D

 

Prvo si se pitao da li smije po inerciji da udari protivnika ako golman prije stigne do lopte, drugo si tvrdio da golman uopste nije stigao do lopte prije napadaca i trece da crva (lopte) nije ni bilo i da ga je sinuo sakom u glavu iz cista mira... :lolol:

Link to comment

Ti si tvrdio da je pre stigao do lopte, ne ja... Ja kažem, čak i da je pre stigao, to mu ne daje za pravo da nokautira igrača...

 

Drugo, mislim da nije prvi stigao do lopte, pa je tvoja primedba irelevantna na datu situaciju..

 

 

Link to comment
2 hours ago, Meazza said:

Lajpcig je mogao da postigne jos najmanje dva pogotka. Mislim da je rezultat odlican kako su igrali.

 

Upravo tako... ali nije. A to je posledica odbrane koja se nije raspala kao danas.

Murinjo zna da mora da utegne odbranu da bi se ičemu nadao u narednim sezonama. Uostalom, džaba Liverpulu i Suarezi, Džerardi, Toresi, Kutinjo, Salah... dok nisu spucali 250m u odbranu nisu mogli da osvoje titulu.

Edited by Mercuzzio
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...