Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, renne said:

ma ok, ali ne vidim razlčog i dalje što se klopara inati pa namerno gubi

 

Ne gubi, poništio VAR gol Šruzberiju :D (Prilično neobjašnjivo, gledam i ne vidim odakle su izmislili ofsajd.)

 

Ali kažem, dao je igračima dve nedelje slobodno tokom ove nazovi pauze, pa nije hteo da im otkazuje. Da sam ja neka vlast, ponudio bih rekonvalescentima, marginalcima, i ostalim Japancima da odigraju po volonterskom principu, ko hoće može, ko neće ne mora. U ligi jedva da nešto rotira, tako da bi mnogima dobro došli minuti.

Link to comment

Klop, Pep, jos par menadzera vec godinama pricaju o terminima utakmica i da FA, Premier liga, AFCON, CONCAF, UEFA, FIFA moraju da sednu i da razgovaraju o terminima kad se sta igra. Eto, sad se africko prvenstvo igra zimi januar-februar, uefa hoce da doda jos utakmica u ligi sampiona ... iskreno mislim da Klop samo salje poruku da igrac ne moze da igra 3 utakmice za 5 dana, ili kao npr Mane da ima 6 dana odmora za 2 godine.

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

e gubi, poništio VAR gol Šruzberiju :D (Prilično neobjašnjivo, gledam i ne vidim odakle su izmislili ofsajd.)

 

Ni meni nije jasno (gledam na bt sport hd arab) ali mislim da je igrac koji je dao gol, ono sto su proveravali Salahu kad je dao gol petom protiv nekog...

Link to comment
16 minutes ago, renne said:

Pa nije

everton recimo igrao 1. pa igra 8.

 

Da, ali Everton sledeću utakmicu ima 23-ćeg, što mu opet dođe dve nedelje odmora. Svaki tim će imati jednak odmor u PL.

Link to comment
3 minutes ago, Zlurad said:

Klop, Pep, jos par menadzera vec godinama pricaju o terminima utakmica i da FA, Premier liga, AFCON, CONCAF, UEFA, FIFA moraju da sednu i da razgovaraju o terminima kad se sta igra. Eto, sad se africko prvenstvo igra zimi januar-februar, uefa hoce da doda jos utakmica u ligi sampiona ... iskreno mislim da Klop samo salje poruku da igrac ne moze da igra 3 utakmice za 5 dana, ili kao npr Mane da ima 6 dana odmora za 2 godine.

uvek se i igralo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...