Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Iz kola u kolo. "Prirodan polozaj ruke". "Da li je sudija konsultovao VAR". "Da li je VAR konsultovao sudiju". "Prirodan polozaj usiju prilikom izvodjenja indirekta". Jebem ti fudbal.

Link to comment

Ne verujem da smo dobili Totnama i Sity u dve tekme, iskreno sam mislio da nema šanse. 

I dalje tu ima dosta igrača sa kojima će se teško u top 4, o tituli da ne pričam, tako da su mi sve te pobede nekako pirove i zamazaće se ono što je jako jasno, da timu treba par igrača top klase da budemo konkurentni na svim poljima...

Link to comment
29 minutes ago, Mil@n said:

Ne verujem da smo dobili Totnama i Sity u dve tekme, iskreno sam mislio da nema šanse. 

I dalje tu ima dosta igrača sa kojima će se teško u top 4, o tituli da ne pričam, tako da su mi sve te pobede nekako pirove i zamazaće se ono što je jako jasno, da timu treba par igrača top klase da budemo konkurentni na svim poljima...

 

O jebem ti ljude.

Pa ne moze se u jednom prelaznom roku pocistiti 10 panjeva i dovesti 10 world class igraca. Mislim, moooze, ali u FM.

 

Ole radi dobar posao i pored pojacanja potrebno je da igraci budu zdravi i fit za ritam igranja PL, LE i kupova.

 

Jel iko za ove 3 godine Klopovog sjajnog vodjenja Livea napisao 1 rec o tome koliko oni "imaju srece" sa povredama? Prosle sezone Alison, 75mil£, TTA, Robertson, Salah, Mane, Firmino, Vajnaldum, Henderson, Milner - svi na cifri preko 30 meceva. Ove sezone isto, svi fit i svi igraju svaki mec (evo juce vidim da je odmrao Manea i da je ubacio Gomesa u "rotaciju").

Uostalom u cemu je razlika izmedju Pepovog tima od prosle sezone i ovog sad - pa nemaju ubedljivo najboljeg stopera u timu. Zamislite Live bez 75mil£ toliko dugo?

 

Jos cu ispasti Pepov advokat :ph34r:

Link to comment

Nisam baš siguran da je hronični izostanak povreda kod Klopare plod puste sreće, ima tu nešto i do pripremljenosti i generalne čvrstine njegovih igrača. Niko nije udarao Peparu po ušima da mu bitni šrafovi u timu budu De Bruyne, Mendy, Ilkay i ostale krhke slamke na vetru. U redu, Laporteova povreda jeste bila baksuz ali ostao bi mu koji bod u džepu da je tu rupu koliko-toliko zakrpio sa Otamendijem umesto što se budalisao iz utakmice u utakmicu.

Link to comment
10 minutes ago, John Coltrane said:

Uostalom u cemu je razlika izmedju Pepovog tima od prosle sezone i ovog sad - pa nemaju ubedljivo najboljeg stopera u timu. Zamislite Live bez 75mil£ toliko dugo?

 

Iskreno, Matip je bolje igrao ove sezone od Van Dajka do trenutka povrede. Ali isto tako je Liverpul bio i bez najboljeg golmana na svetu celih osam utakmica, pa to nije bila prepreka. Drugim rečima, Pep je potrošio ogromne pare ali nije ozbiljno pojačao tim tamo gde treba i kako treba.

Link to comment
5 minutes ago, Redoran said:

Nisam baš siguran da je hronični izostanak povreda kod Klopare plod puste sreće, ima tu nešto i do pripremljenosti i generalne čvrstine njegovih igrača. Niko nije udarao Peparu po ušima da mu bitni šrafovi u timu budu De Bruyne, Mendy, Ilkay i ostale krhke slamke na vetru. U redu, Laporteova povreda jeste bila baksuz ali ostao bi mu koji bod u džepu da je tu rupu koliko-toliko zakrpio sa Otamendijem umesto što se budalisao iz utakmice u utakmicu.

 

Slazem se. Ili kao sto je npr. Venger imao igrace sa "nogama od stakla" u Arsenalu iz sezone u sezonu.

Mozda je sreca los termin, ali svakako klupa Liverpula ne uliva poverenje. Sto, svakako, ni u kom slucaju ne umanjuje sve sto je Klop postigao ( Copi i Vasic stop).

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

Iskreno, Matip je bolje igrao ove sezone od Van Dajka do trenutka povrede. Ali isto tako je Liverpul bio i bez najboljeg golmana na svetu celih osam utakmica, pa to nije bila prepreka. Drugim rečima, Pep je potrošio ogromne pare ali nije ozbiljno pojačao tim tamo gde treba i kako treba.

 

Vise sam pristalica one druge skole misljenja da je Pep izmisljao "toplu vodu" sa Fernandinjom na DC mesto Otamnedija. Seti se Lama na zadnjem veznom, Kolarova na stoperu ili Zincenka na levom beku. Dakle egotripovi su mu dosli glave, bar u ovoj sezoni.

 

Matip je igrao, rekao bih, rasterecenije i sa vise samopouzdanja obzirom da je uz njega VVD, kao sto i VVD "igra slabije" kad je uparen sa Lovrenom. Mozda gresim, ali ja tako to vidim, pogotovu sto se secam obojice iz Shalkea, odn. OL/Sotona.

Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

Iz kola u kolo. "Prirodan polozaj ruke". "Da li je sudija konsultovao VAR". "Da li je VAR konsultovao sudiju". "Prirodan polozaj usiju prilikom izvodjenja indirekta". Jebem ti fudbal.

 

Zar ti nisi bio za tehnologiju u fudbalu? :D

Link to comment
1 minute ago, Meazza said:

Ko kaze da nisam? Sad sam protiv.

 

Do prve situacije kad poguraju Real u polifinalu LŠ i onda tako u krug.

 

Par nas vam je govorilo da ce var obogaljiti fudbal. Sad uzivajte... :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...