Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

38 minutes ago, Bogotac said:

Mnogo imamo skarta u ekipi... Fred

Čitam ovdje od sektaša da se ovaj često psuje, čak vam se i @Pokojni Ruxin redovno sprda zbog njega, i, pojma nemam, vjerovatno ste u pravu (a ne gledam vas skoro nikad pa da imam nekih argumenata da vam protivirhečim), ali...

 

onaj pas što je dao Rašfordu kad je on pucao iz prve i promašio, ono je bila umjetnos’

 

dalje, što reče neki brat-skauzer, milo mi što su pukli arapo-kinezi i ostali na -14, ali... toliko mi je smetalo da vidim Ljubičastog Škota nasmijanog da sam u zadnjih par min navijao da šitijevci izjednače

Link to comment
4 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ekšli, nije.

 

 

Bukvalno pravilo napisano za ovu situaciju. Jbg Ruxo. Okrenućete vi ovo i bez pomoći ćelavaca.

 

Znaci nije penal za Bajern protiv Zvezde bio po ovim pravilima?

Link to comment
5 hours ago, Pokojni Ruxin said:

ole je odličan u velikim tekmama, bunkeri ga zajebavaju

Da. Fali neki Eriksen

 

1 hour ago, MiddleClass said:

Niko da pomene pa moram ja...

 

Kakav bunker Murinja... :hail:

Pogledaj 86. min Shity-Utd

Link to comment
9 hours ago, MiddleClass said:

 

Znaci nije penal za Bajern protiv Zvezde bio po ovim pravilima?

 

Vrlo moguće. Mada je Degenek imao malo neprirodniji položaj ruke u tom uklizavanju. U svakom slučaju, kontinentalne sudije su tu mnogo rigoroznije, sviraju maltene svaku ruku.

Link to comment
15 hours ago, Weenie Pooh said:

Ja pisao prošle godine da je Son jedini Mamuzdžija™ za kog bih napravio mesta u Liverpulu, a neko se ovde (Mercuzio?) žalio da im ne valja...

 

I dalje mislim da je Son jedno sebično, nabeđeno govno bez grama mozga. On je jedan od glavnih krivaca za poraz od Jedinstva. 3 šanse je na toj tekmi usrao zato što je driblao 2-3 igrača i izgubio loptu u protivničkom kaznenom a Kane i Ali sami kao duhovi. Da ne pominjem gubljenje lopte u fazi organizacije napada jer neće da doda loptu.

Gre'ota što malo nije išao u onu korejsku vojsku... možda bi ga to opametilo

Link to comment
41 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Vrlo moguće. Mada je Degenek imao malo neprirodniji položaj ruke u tom uklizavanju. U svakom slučaju, kontinentalne sudije su tu mnogo rigoroznije, sviraju maltene svaku ruku.

 

Onaj ex sudija Radojicic sa arene je odvalio glupost i rekao da kad sudija kaze var sudijama penal zbog ruke oni mogu samo da mu kazu jeste igrao rukom ili nije, a nista o (prirodnom) polozaju ruke?!

Link to comment

Treba imati u vidu da je i VAR drugačiji od zemlje do zemlje, samo u Engleskoj su pravila VARa korigovana već prve sezone. Naravno ne zvanično, ali i slepac vidi da su malo olabavili sa 'clear and obvious' glupošću, i da se VAR mnogo više upliće u odluke sudije. Spominje se još i uvođenje pitch-side monitora. 

 

Nevezano za to, suđenje u Engleskoj uvek treba posmatrati zasebno, i ne izvlačiti paralele sa suđenjem na kontinentu. Tako je bilo uvek, i biće. Oni su 'izmislili igru', imaju tradiciju, i vrlo su tvrdoglavi da se povinuju bilo kakvim globalnim ili kontinentalnim tendencijama i 'zajedničkim normama'. Na kraju krajeva, jedva su pristali i na VAR, i to tek nakon što ga je uvela svaka iole ozbiljnija liga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...