Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Jbg, Sefild zasluzio pobjedu, bilo bi previse da ni bod ne uzmu. Ole u par utakmica demonstrirao potpuno takticko neumijece, uz sve dobro sto radi treba pravi strucnjak sto prije. Ipak, uzivanje vidjeti klince koji rade preokret u 8 min :heart:

Link to comment
14 minutes ago, Redoran said:

 

Raspade se filozofija u deset minuta. Gde je i zašto kod ovog trećeg gola otplivao golman domaćih, to je samo njemu jasno.

Golman je neka gola rezerva. Henderson iz ManU im inace brani, pa sad ovog stavili. Nije branio vise od godinu u prvom timu, neko rece.

Link to comment
29 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

....

 

 

tačno lovro/kejn  :dry:

 

sad kad smo naučili pravila nije vini kriv što lupa napamet, kriva su pravila što su glupa. njemu, viniju. eee ali nije on jedini, evo ima i sudija koje nisu sudile u skladu sa pravilima. true story, sudije ponekad ne odsude 100% u skladu sa pravilnikom, ima i link...šah-mat ruxine!

 

e neš ga vini, priznajem ti veličanstvenu pobedu odmah u startu ovaj put. radiša nazovi me postpokojni ruxin da obeležimo! jes da sam pokojnik postao godinu dana posle velikog forumskog učenja ofsajda, ali viniju njegova verzija ima više smisla svakako tako da... :sleep:

Link to comment

Pravila su bila glupa od starta, o tome smo i pričali pre nego što si ničim izazvan uleteo na talasu svojih verbalnih prdeža.

 

A ako sam loše zapamtio hronologiju tvog samonametnutog izgnanstva sa foruma, oprostićeš, bilo ih je nekoliko pa ne mogu da ispratim. Ne znam koliko ti je vremena bilo potrebno da se presabereš u askezi baš tom Lovro/Kane prilikom.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Одлична утакмица. Најбоља реклама за Премијершип. Два тима из средине табеле се цепају као два боскера.

Link to comment

Ako nista drugo dobili smo levog beka koji je zabio golcinu desnom nogom.

 

Slazem se Vasicu, sjajna reklama posle one jucerasnje antireklame na tekmama CP-Liverpul i Brajton-Leseter.

Link to comment
27 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pravila su bila glupa od starta, o tome smo i pričali pre nego što si ničim izazvan uleteo na talasu svojih verbalnih prdeža.

 

A ako sam loše zapamtio hronologiju tvog samonametnutog izgnanstva sa foruma, oprostićeš, bilo ih je nekoliko pa ne mogu da ispratim. Ne znam koliko ti je vremena bilo potrebno da se presabereš u askezi baš tom Lovro/Kane prilikom.

 

vini bro, bilo je pre 3 strane, nije teško izvrteti. pričali ste:

- da je možda poništien zbog kretanja golmana

- da je verovatno poništen zbog kretanja medisona te da je zapravo lester nagrađen za dupli prekšraj

- da je poništen zbog fantazija

- i onda si ti prvi spomenuo da je pravilno debilno, ali naravno tek pošto si ga potpuno pogrešno razumeo/predstavio

 

mindgauskas je bio jedini na tragu, dok ja nisam uleteo na topic da osvetlam obraz i objasnim™.

btw ne sečam se da sam ikad demonstrativno odlazio sa foruma, uvek kad sam odlazio sam odlazio na odmor kad me previše smorite. što preporučujem svakom s vremena na vreme.

 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
53 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Vinijeva arogantna korekcija? 1) Iskorišćen penal se nikad ne ponavlja zbog encroachmenta, 2) svakom prestupniku sleduje žuti karton bez obzira na ishod penala, 3) ako je penal odbranjen a encroaching defender prvi stigao do lopte, svira se novi penal.
 

 

Evo nekoliko primjera iz moje sehare Arsenalovih jada sa Rileyevom pjegavo-incestaškom bandom.

 

1) Penal iskorišten, ali ponovljen zbog Giroudovog encroachmenta. Srećom, Arteta je i drugi put zabio za 2-1. (Arsenal-Everton 4-1, FA Kup 2014)

 

2) Penal odbranjen od golmana, odbrambeni uletio u 16-erac i raščistio situaciju. Nije bilo ponavljanja. (Tottenham-Arsenal 1-1, 2019)

 

3) Penal zapucan preko gola, odbrambeni ušao u 16-erac prije izvođenja, nije bilo ponavljanja. Cazorla promašio, ostalo 2-1 za WBA (2015) 

 

Zanimljivo je da je sudija u primjeru 1) i 3) bio isti - 1 Klaki™.

 

Ovo za pogrešnu primjenu pravila - imaš primjer iz ženskog fudbala sa nekog U-prvenstva (2015.godine) gdje je sudija pogrešno dosudio indirekt umjesto ponavljanje penala. Moralo se ponovo igrati od tog momenta.

Link to comment
28 minutes ago, John Coltrane said:

Ako nista drugo dobili smo levog beka koji je zabio golcinu desnom nogom.

 

Slazem se Vasicu, sjajna reklama posle one jucerasnje antireklame na tekmama CP-Liverpul i Brajton-Leseter.

За добру утакмицу као и за танго треба двоје. Није Клопара крив што је Старац Фочо поставио игру да ко му од играча пређе средину њему кева ћелава.

20 minutes ago, kipo said:

Pa dobro, Junajted je cepao nekih 15 min, ostalo je trpio udarce.

Одличан је Шефилд. Милина је да се гледају.

Link to comment

ja sam gledao pregled brajton - lester i ništa joj apsolutno nije falilo osim maneovskog penala

 

igrao je rodžersara tradicinalno seksi i imali su gomilu odličnih napada, par fantastičnih kontri...imalo se šta videti od fudbala definitivno

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...