Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Данас је, сигуран сам, дан када ће Мачестер одиграти нешто квалитетније и савладати противника...

Link to comment
Da je isti arsin za sve i Brajton bi imao penal na 0:1 posle Pereirinog guranja sa ledja Mapaja. Sad gledam sazetak[emoji769]
 
edit: A tek sta je posle svirano za Lester [emoji38]ol:
Jebeni Majk Din i VAR, komentatori sa SKY kazu "da li bi ovo bilo svirano kao penal prosle sezone?"
I onda Vardi masi i Din ponavlja :rolf:
Dade mi slagvort...
Zbog cega je ponovljen penal? Rajan brani Vardijev penal, ali natrcava Morison koji daje gol. Ako ga ponavlja zbog Rajanovog kretanja, onda ponistava gol Lesteru i prakticno ih kaznjava. Jedino ako je i Morison utrcao ranije, ali to nisam video na snimku.
Inace i meni je ovaj penal u Maneovom stilu :)

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

Link to comment
49 minutes ago, San Epifanio said:

Dade mi slagvort...
Zbog cega je ponovljen penal? Rajan brani Vardijev penal, ali natrcava Morison koji daje gol. Ako ga ponavlja zbog Rajanovog kretanja, onda ponistava gol Lesteru i prakticno ih kaznjava. Jedino ako je i Morison utrcao ranije, ali to nisam video na snimku.
Inace i meni je ovaj penal u Maneovom stilu :)

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 

 

Ponovljen je penal zato što je Medison ušao ranije u kazneni. Ne znam šta pravila kažu o tome. Glupo je svakako. Logičnije mi je da je neki indirekt ili tako nešto... Ovako kažnjava se Brajton koji ništa nije pogrešio a nagrađuje se Lester koji je napravio dva prekršaja (utrčavanje ranije u kazneni i igranje loptom igrača koji ne sme)

Link to comment

@San Epifanio

 

Ako je zbog Medisona, ne znam sto onda "drzi predavanje" Rajanu?

U ponovljenom penalu Vardi je dao gol, a Rajan je opet izasao 1 korak (doduse u drugu stranu) - mozda su pravila u korist sutera, ako da gol nema veze gde je golman!

 

aa.jpg

Link to comment

Izgleda da je ponovljen penal zbog masovnog ulaženja u kazneni. Sky sport kaže:

 

Quote

Leicester wheeled away to celebrate but as they did so, VAR was checking the goal for encroachment and with both teams guilty of doing so, Stockley Park ordered a retake. Vardy was given a reprieve and he did not miss a second time, showing why he is the Premier League's top scorer, as Leicester extended their Premier League winning run to five games.

 

Link to comment

Ili Vardija.

 

Pravilo je da golman sme da se krece po liniji, ali ne sme da napusti liniju pre suta. Meni je prosto neverovatno da je ponistena Rajanova odbrana prvog penala. Verovatno je ekstremno precizni engleski var izracunao prestup od 2cm.

Sto se ponavljanja penala tice, jedino logicno obrazlozenje je da su i Rajan i Medison krenuli ranije. U svakom drugom slucaju, ili Brajton ili Lester bi bili ozbiljno osteceni.

 

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

 

 

 

edit: sad videh da je@Mercuzzio okacio pojasnjenje

Link to comment

Moja verzija :s_d: :

Ovaj igrač Brajtona koji je najdalje utrčao u kazneni je verovatno krivac jer je prvi ušao u kazneni i napravio enkroučment™. Da je Vardi dao gol, bio bi priznat, jer se poštuje prednost u toj situaciji. Pošto je promašio, sudija automatski ponavlja penal, bez obzira šta se desilo nakon što se lopta odbila od goše. Verovatno postoji neko takvo pravilo.

 

Mada i ova opcija da je fantasy upleten u sve to ima smisla :happy:

Link to comment

Samo da se ispravim... Din je imao Vardija u timu, kao i jedan od dvojice mojih protivnika u ovom kolu. Vazno da Lester drzi prikljucak za Liverpulom i odstojanje od Sefilda i Arsenala.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

Link to comment

 

 

28 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ovaj igrač Brajtona koji je najdalje utrčao u kazneni je verovatno krivac jer je prvi ušao u kazneni i napravio enkroučment™. Da je Vardi dao gol, bio bi priznat, jer se poštuje prednost u toj situaciji. Pošto je promašio, sudija automatski ponavlja penal, bez obzira šta se desilo nakon što se lopta odbila od goše. Verovatno postoji neko takvo pravilo.

 

Postoji odavno da se penal ponavlja ako igrači prerano utrče, ali se jako retko primenjivalo. Jedina je sad razlika VAR, zbog kog može da se vrati praktično svaki odbranjeni penal.

 

Pravilno je, naravno, potpuno debilno jer ide 100% u korist tima koji je penal dobio - slobodno utrčavajte, ako ga vaš saigrač zabode nema veze, ali ako mu odbrani onda ste možda izborili popravni.

Link to comment
36 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

 

Postoji odavno da se penal ponavlja ako igrači prerano utrče, ali se jako retko primenjivalo. Jedina je sad razlika VAR, zbog kog može da se vrati praktično svaki odbranjeni penal.

 

Pravilno je, naravno, potpuno debilno jer ide 100% u korist tima koji je penal dobio - slobodno utrčavajte, ako ga vaš saigrač zabode nema veze, ali ako mu odbrani onda ste možda izborili popravni.

 

samo vas gledam kako lupate i pitam se dokle ćete :dry:

 

elem, penal je ponovljen jer su igrači OBA tima prestupili. da je samo medison ne bi bio ponovljen nego poništen i lopta za brajton. da ga je odmah dao nikom ništa naravno.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...