Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, ArleKino said:

Spominje se da je prvi kandidat još jedan Mendesov tip Nuno Espirito Santo.

Imate u Beogradu coveka koji je slobodan a igrao je u Arsenalu. On bi bio pravo resenje :D

Link to comment
Fabinjo propušta jedno desetak utakmica:
 
H Brighton
H Everton
A Bournemouth
A Salzburg
H Watford
A Aston Villa
N FIFA CWC SF
N FIFA CWC F*
A Leicester
H Wolves
H Sheffield Utd
 
Trebalo bi to da bude okej
Teško da hoce, narocito protiv Salcburga (gde ispadamo u LE), Wolvsa a onda Lestera. Ostali ajd, moz se izgura.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment

neves dolazi sa espiritom 100%.

 

rekao bih da silva sledeci dobija otkaz. 16. na tabeli a sledece utakmice su mu vs leicester, liverpool, chelsea, united, arsenal, burnley, newcastle i prvog januara city. izmedju ima i utakmica u kupu protiv leicestera opet.

Link to comment
1 hour ago, Cash said:

Imate u Beogradu coveka koji je slobodan a igrao je u Arsenalu. On bi bio pravo resenje :D

 

:D Ovaj prethodni se nasrao k'o foka, sad još taman i golub da se pridruži.

 

@189-

 

Kamo sreće da uz NES-a dolazi i Neves, ali ne vjerujem u to. Neves će u jači klub od našeg poluraspada.

Link to comment

Young-Arsenal-fan-Freddie-Ljungberg-hair

 

Srećan Ljumberg svima koji slave! Nije bio najbistriji među jedanaestoricom na terenu, ali je uvek bio neustrašivi fajter, pravi Viking. Mogao bi malo toga da upumpa u ovu luzersku skupinu igrača.

 

Kvota 1.10 da će Vlada Novaković, stručnjak za nordijske trenere, krenuti u ispravljanje krivih drina, L ispred J je nečujno u skandinavskim jezicima, treba Jungberg, bla bla bla... 

Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kvota 1.10 da će Vlada Novaković, stručnjak za nordijske trenere, krenuti u ispravljanje krivih drina, L ispred J je nečujno u skandinavskim jezicima, treba Jungberg, bla bla bla... 

 

Jungberi!

Link to comment
2 hours ago, Zlurad said:

Teško da hoce, narocito protiv Salcburga (gde ispadamo u LE), Wolvsa a onda Lestera. Ostali ajd, moz se izgura.

 

Samo mi još ti Zlurade ulivaš tračak nade da ću jednog dana, kad se najzad povučem sa ovog rahmetli foruma, imati kome da ostavim u amanet zlosutničke dužnosti :sad: Ovo ostalo sve sam optimista.

 

Guziće nas bez Fabinha svi redom, posebno ako se ostvare ove sumanute ideje da Lallana uskače na DCM.

Link to comment

Moguće. Kao mlađi sam najviše pažnje obraćao na to šta igrač radi sa loptom u nogama, a Fredi me je ponekad izluđivao svojim harakiri bezglavim prodorima. Kaskao je dosta tehnički za ostalima, i to mu nisam opraštao :). To je kompenzovao fajterstvom, energijom, kretanjem bez lopte i njuhom za gol, tako da, da, u pravu si kad kažeš da trebaš imati inteligenciju da maksimalno dobro odigraš svoje karte. Verovatni tad nisam gledao fudbal na taj način. 

 

Samo nek je Drakula otišao, može i Igors Stepanovs za trenera.

Link to comment

dosta je meni i titula najvećeg prevaranta među ćelavcima :sleep:

 

najebali ste ako se fredi ne pokaže pa dođe sveti duh da igra čvrsto i na kontru. pa još ako dovuče onog precenjenog portugalca sa sobom, što jedino ume zabiti 2 vrhunska gola godišnje... 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Samo mi još ti Zlurade ulivaš tračak nade da ću jednog dana, kad se najzad povučem sa ovog rahmetli foruma, imati kome da ostavim u amanet zlosutničke dužnosti :sad: Ovo ostalo sve sam optimista.

 

Guziće nas bez Fabinha svi redom, posebno ako se ostvare ove sumanute ideje da Lallana uskače na DCM.

 

i zaboravih da kažem - sve je u pravu vini, liverpul je na ivici propasti. igraju ko penis čitave sezone, klop nije adekvatno popunio rupe u kadru, na jednu dužu povredu beka su od kompletnog raspada, splet čudnih sudijskih odluka je za sad uspešno maskirao dosta toga...ma uzima brendan ovo lagano

 

you read it here first! :fantom:

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Samo mi još ti Zlurade ulivaš tračak nade da ću jednog dana, kad se najzad povučem sa ovog rahmetli foruma, imati kome da ostavim u amanet zlosutničke dužnosti :sad: Ovo ostalo sve sam optimista.

 

Guziće nas bez Fabinha svi redom, posebno ako se ostvare ove sumanute ideje da Lallana uskače na DCM.

 

Ja sam tokom decenija pracenja kluba uvek bio spreman na to da ce, koliko god bili u povoljnoj situaciji da uspeju nesto da sjebu. Ove godine pod Klopom nisu nista razlicitije od godina pod drugim trenerima samo je hajp veci, sto zbog njegove harizme sto zbog drustvenih mreza. Cist mazohizam je navijati za Liverpul.

 

Nece bas svi. Pola ovih ekipa igra definazivno, moze to i Henderson da odradi komotno. Ipak je on bio na toj poziciji godina kad smo igrali finale Lige Evrope i Lige Sampiona. Jes da se nisu zavrsile sjajno ali moze. Mogao bi i Lalana, protiv onih bas slabih uz podrsku jos par igraca. Cak i Kejta u nekoj postavci, malo vislje sto da ne. On verovali ili ne ima skoro pa isti procenat presecenih lopti/osvojenih lopti kao Fabinjo, doduse na razlicitoj poziciji.

 

Nego lep dokumentarac na rakuten.tv o Barseloni. Besplatno uz registraciju. Epizode 6 i 7. Epizoda 6 selfiji i snimanje dokumentaraca o samima sebi za zivota podizu a epizoda 7 zvana Return of the Jedi muk. :)

Link to comment
36 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

najebali ste ako se fredi ne pokaže

+1 Kad imas copor igraca jedva skrpljenih i bez nekog ozbiljnog ulaganja, potreban je strucnjak koji ce izvuci najbolje iz toga sto ima u klubu. Kontam da ozbiljan lik treba za to.

 

Jel to Fredi dogovoren ili..?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...