Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

@kipo

 

ljungberg je već bio u klubu, vodio u23 valjda. zvanično interim menadžer, ali kao ne žure nigde sa donošenjem odluke, nadaju se da bi se mogao pokazati i kao trajnije rešenje.

 

@Zlurad

 

ma i onako klikćeš uvek da vidiš jer sam suviše zanimljiv realno, ne mož forum prevariti :fantom:

Link to comment
11 hours ago, Pokojni Ruxin said:

@kipo

 

ljungberg je već bio u klubu, vodio u23 valjda. zvanično interim menadžer, ali kao ne žure nigde sa donošenjem odluke, nadaju se da bi se mogao pokazati i kao trajnije rešenje

 

Valjda ima licencu koja mu omogućuje samo tri mjeseca vođenja tima tako da je potraga za novim glavnim trenerom u toku.

 

Allegri je valjda tražio dva stopera jer, surprise, surprise, od Davida, Shkodrana i Sokratisa ne dobiješ BBC nego DSS. Allegri je vodio Juventus gdje se navikao osvajati titule, a zna da će naredni izbor morati biti takav da mu osvajanje titule bude i izazov i realna mogućnost. Engleska ispunjava prvi kriterij, ali nema tima koji bi ispunjavao ovaj drugi osim, eventualno, Uniteda, i to od ljeta i brda para za ispunjavanje njegovih želja.

 

Ancelotti je prevara, ali ima jednu pozitivnu osobinu - penicilin je za Kloppa. U Napoliju je haos, a ima tim sa nekoliko vrhunskih igrača koje bih u Arsenal doveo iste sekunde (recimo, osovinu Koulibaly-Manolas ili samog Koulibalyja; Lozano; Mertens). Emeryjev Arsenal mu je razmontirao Napoli dvaput u EL prošle sezone.

 

Arteta je car, bez njega je Pep još ćelavija prevara nego inače, ali bez ikakvog iskustva u menadžmentu. Pretpostavka je da bi kao menadžer forsirao tečan, napadački fudbal no to je sve bazirano na Wengeru koji ga je trenirao i Pepu s kojim je radio. Zaboravlja se (i ja sam to smeo sa uma) da ga je najveći dio karijere u Engleskoj trenirao Moyes.

 

Espirito Santo je za mene lično najgora opcija. Hajde što je lik bio veća prevara od Emeryja u prethodnim klubovima (trivia: u Valenciji je otkaz dobio nakon poraza od Emeryjeve Seville, sa Portom ništa nije osvojio), ali puno se hvali njegov uspjeh sa Wolvesima gdje je dobio u ruke fenomenalne igrače zahvaljujući neprirodno bliskoj vezi vlasnika kluba sa Mendesom. U Arsenalu nema osovinu Moutinho-Neves, nema izdrilanu odbranu, nema uigranih kontranapada.

 

Ten Hag je zanimljiva priča, možda bi najbolje bilo da se to ostvari, uz sav rizik od prijelaza iz Eredivisie u NBA™. Mada, kakve smo sreće, zapašće nas njegov polubrat Five Hag.

Link to comment
33 minutes ago, 189- said:

sta je arteta uradio u karijeri da sada pep ne bi mogao funkcionisati bez njega?

 

Eeee, nisi u toku da je Arteta, između ostalog, minuciozno brusio Raheemov talenat koji je izluđivao Brendane i drugu Pepad.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...