Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Meni deluje previše soft. Ako mu je stao na nogu, sudija donekle ima alibi. Ipak, više vuče da nije penal, pogotovo u 95. minutu ekipi koja niže pobede. 

Link to comment
Just now, copkillah said:

renne je najviše butthurt ovom pobedom izgleda

 

Klop seljak, zato što se raduje ili?

 

Klop je seljak i folirant,i to kažem ja kome je Liverpul jedan od dražih klubova,ali da je trenerčina,to stoji.

 

Firmino nije blistao danas,ali uvek se divim njegovoj fudbalskoj inteligenciji.Meni trenutno omiljeni fudbaler.

Link to comment
Just now, Milošica said:

Klop je seljak i folirant,i to kažem ja kome je Liverpul jedan od dražih klubova,ali da je trenerčina,to stoji.

 

Firmino nije blistao danas,ali uvek se divim njegovoj fudbalskoj inteligenciji.Meni trenutno omiljeni fudbaler.

 

Ma ja hoću da vidim šta je to guzopovređenog rennea zažuljalo

 

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

renne je najviše butthurt ovom pobedom izgleda

 

Klop seljak, zato što se raduje ili?

 

ma jok, bole me ćošak, samo primećujem, čak mi je taj gol i trebao

a radovanja su mu odavno prevazišla šabanluk specijalnog

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

renne je najviše butthurt ovom pobedom izgleda

 

Klop seljak, zato što se raduje ili?

 

 

evo ja se prijavljujem da sam buttthurt što je ovako bezvezno pokradena najlepša sporcka priča sezone

 

ljudi u borbi za lš na čistu trenersku genijalnost i ništa više, i sad još treba da im se oduzimaju zasluženi bodovi da nam se ne bi naljutili plivači salah i mane....jbg, čekamo da dođe taj VAR :fantom:

Link to comment
1 minute ago, renne said:

ma jok, bole me ćošak, samo primećujem, čak mi je taj gol i trebao

a radovanja su mu odavno prevazišla šabanluk specijalnog

 

čekaj, da li si realan? :lol: 

 

1 minute ago, renne said:

jebo te ja guzopovređenog, eto toliko 

 

ništa, vrati se u herpesovu guzu na moderaciji, ne bih te dalje zadržavao :fantom: 

 

1 minute ago, 189- said:

 

cist penal skoro ga je obogaljio. 

 

za razliku od ove situacije npr

 

https://streamja.com/XPV2

 

Šta si tačno pokušao da kažeš? Da penal treba da se svira samo kada obogaljiš nekoga? Pa, ako si prestao da gledaš fudbal 80ih, onda si u pravu I guess.

 

I naravno da je trebalo da se svira faul za ovo, ali mi nije jasno kako to utiče na činjenicu da je napravljen penal nad Maneom? 

 

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Šta si tačno pokušao da kažeš? Da penal treba da se svira samo kada obogaljiš nekoga? Pa, ako si prestao da gledaš fudbal 80ih, onda si u pravu I guess.

 

I naravno da je trebalo da se svira faul za ovo, ali mi nije jasno kako to utiče na činjenicu da je napravljen penal nad Maneom? 

 

 

 

evo ako vec moram da crtam: sudije sude u korist liverpoola kad god je moguce. isto kao sto se sudilo u korist uniteda za vreme fergija. tada ste bili prvi u pljuvanju fudbalske asocijacije i sudija a sada ste odjednom uvredjeni sto vas neko ne voli i smatra da fa stoji iza vas.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...