Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Sva sreća odlučio sam da ne idem sa plaže da gledam Totenhem. Dovoljno mi je bilo da vidim sastave na početku i statistiku na kraju da bih shvatio da je ovo jedan od onih klasičnih Poketinovih izdrkavanje utakmica. Jebali ga Lamela, Sisoko i Moura. Kreativnost celog veznog reda na nivou Brajtona. Nemam pojma šta izvodi sa Eriksenom ali to pod hitno mora da se rešava

Link to comment

ok ako ga čuvaju, ali onda je  trebalo da igra ovaj Lo Celso od početka, da bi imali kakav takav protok lopte. i mora da smisli nešto novo šta će da igraju, jer ovo da sve ostane isto, samo Lamela umesto Eriksena, to neće moći tako

 

 

Edited by levi
Link to comment

Ja sam se nadao da ce Totenhem ove godine da se aktivno ukljuci u borbu za titulu, a ne da menja organizatora igre. Kod Poketina je potrebno vreme da se igrac uigra sa ostatkom ekipe.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

Link to comment

Ma kakve su to gluposti da igrača koji hoće da ide nećeš da stavljaš od početka ali može da odigra pola sata. Dok je tu nek igra pa ako se proda jbg...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pa ako računaju da je već otišao, džabe im je da ga sad cede u još par utakmica. Na duge staze, više koristi će imati od uigravanja naslednika... s tim što je danas i taj naslednik ostao na klupi.

 

Opet, ne treba izvlačiti neke posebne zaključke na osnovu jedne slabije utakmice protiv ultra-zabunkerisanog Njukasla. Svakom se desi.

Link to comment

Ovo Pochettino pokazuje Levyju koliko vrijedi Eriksen. Ndombele falio na sredini umjesto engleskih drva.

 

Speaking of, od Nove godine Spursi imaju u ligi W10D2L11. :huh: Nije ni čudo da će se morati zadovoljiti vicešampionskom titulom.

Link to comment
8 minutes ago, ArleKino said:

Speaking of, od Nove godine Spursi imaju u ligi W10D2L11. :huh: Nije ni čudo da će se morati zadovoljiti vicešampionskom titulom.

 

Vicešampioni? Na koju foru će da budu ispred SItija? :huh:

Link to comment
24 minutes ago, copkillah said:

 

Vicešampioni? Na koju foru će da budu ispred SItija? :huh:

 

Leicester će pasti u finišu, kao i uvijek kod Rodgersa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...