Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Gore od svega je sto Pogba MORA igrati blize golu a Matic je jedini krsten zadnji vezni. Ole protiv Palasa pokazao da nije bas spremio taktiku; Lingard trkac mu nicemu nije mogao posluziti protiv bunkera, dok klinci Grinvud i narocito Gomes rodjeni za to. 

Link to comment

Sančez u Junajted naravno. Kao dodatak, Junajted će sledeće sezone da potroši 13 miliona evra na igrača koji ne igra za njih :isuse:

 

Naravno, sumnjam da je iko mogao da pretpostavi da će njegov prelazak u MU tako da se završi (Arle se verovatno samo nadao), ali eto... 

Link to comment

Čak i dok je trpao strava brojke za Arsenal, jako me je nerviralo njegovo privatizovanje lopte. Oni instagram postovi gde on mazi svoje kerove uz muziku Brajana Adamsa u pozadini, takođe nisu pomogli :isuse:...Očekivao sam da neće uspeti replicirati te brojeve u UTD, ali nisam očekivao da se ovako raspadne. 

Link to comment
4 hours ago, copkillah said:

Sančez u Junajted naravno. Kao dodatak, Junajted će sledeće sezone da potroši 13 miliona evra na igrača koji ne igra za njih :isuse:

 

Naravno, sumnjam da je iko mogao da pretpostavi da će njegov prelazak u MU tako da se završi (Arle se verovatno samo nadao), ali eto... 

 

Nadao se jesam, ali nisam očekivao da će ovako da potone. Mislim, za razliku od RvP-a, Alexisa volEm kao igrača i volio bih da se vratio iz mrtvih. Nije on kriv što mu je Wenger za suigrače dovodio Xhake, Mustafije i druge Elnenyje.

 

4 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Čak i dok je trpao strava brojke za Arsenal, jako me je nerviralo njegovo privatizovanje lopte. Oni instagram postovi gde on mazi svoje kerove uz muziku Brajana Adamsa u pozadini, takođe nisu pomogli :isuse:...Očekivao sam da neće uspeti replicirati te brojeve u UTD, ali nisam očekivao da se ovako raspadne. 

 

Daj, Bože, opet takve privatizacije umjesto ovog šita koji gledamo iz kola u kolo.

Link to comment
4 hours ago, copkillah said:

Sančez u Junajted naravno. Kao dodatak, Junajted će sledeće sezone da potroši 13 miliona evra na igrača koji ne igra za njih :isuse:

 

Naravno, sumnjam da je iko mogao da pretpostavi da će njegov prelazak u MU tako da se završi (Arle se verovatno samo nadao), ali eto... 

 

Da, upravo zbog toga drugog sam i pitao :D Inter je dobio dzaba pozajmicu igraca, za nekih 2milke godisnje plate, plus jeftin otkup po zelji nakon godinu dana. Prejadan dil za Junajted, ali moralo se.

Link to comment
Nisam upucen do da ce Junjated preuzeti pola plate dok je na pozajmici. Nakon toga, sumnjam da ce se vracati, potpisace za kineze, Inter ili koga hoce
Pola? Jedno tri četvrtine
Link to comment
13 minutes ago, copkillah said:
24 minutes ago, kipo said:
Nisam upucen do da ce Junjated preuzeti pola plate dok je na pozajmici. Nakon toga, sumnjam da ce se vracati, potpisace za kineze, Inter ili koga hoce

Pola? Jedno tri četvrtine

Pardoniram. Znam da su nudili 150k sto je odbijeno prije 2-3 dana. Ako mu je plata 400k a doslo do pomaka na Junajtedovu stranu.. Ako nista drugo, bar je sklonjen iz svlacionice s tolikom platom a niskorist

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...