Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

30 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Lepo se vidi da mu staje na nogu, to ne može da ne bude penal. 

 

Problem sa engleskom implementacijom VAR je to što iza ekrana imaju iste idiote koje imaju i za pištaljkom. Pa kao, da li će Jon Moss da se zameri Michaelu Oliveru i prizna da je ovaj napravio "clear and obvious error"... ko zna, 50-50% šansa koliko je spreman da kontrira poštovanom kolegi duvaču.

 

 

problem sa VARom je što to sranje ne čini suđenje ništa boljim, samo pravi bespotrebne dodatne korake pre nego što se donese podjedako subjektivna i loša odluka (ponekad i lošija nego tradicionalno, pošto je neke stvari lakše proceniti u ril tajmu). užasna 1 ideja.

Link to comment

Rano je za trijumfalni povratak tamo, čekaj da uleti neki Kinez sa trilion dolara, onda može. 

 

U međuvremenu neka se oproba u nekom londonskom posrnulom gigantu: Tottenham, Arsenal, eventualno Chelsea ako Lampard baš usere motku... inače mu ostaje samo Portugal, ali to je praktično penzija :cry: 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Lepo se vidi da mu staje na nogu, to ne može da ne bude penal.

 

Može, naravno. Kao i kod svakog faula u 16, dolazi pitanje intenziteta. Da li mu je stao na nogu  ili samo načepio, stajnucnuo™ (hvala Ivici Dačiću)? Ja se nekako dosta oslanjam na real-time verzije događaja, a ovde mi je Silvin pad nekako neprirodan i teatralan, čim je spustio težinu na tu nogu, odmah se bacio...A i ne verujem tim Špancima ništa :dry:

Link to comment

Ajde sad, treba da cenimo sa koliko se kilopaskala vrši pritisak na nežna stopala španskih bekova?

 

To kao Luiz juče, jesam ga cimao za dres ali jedva me je osetio, nedovoljno za penal.

 

Link to comment

posle nepuna tri kola već možemo sa popriličnom sigurnošću utvrditi da na titulu ove godine pretenduju samo siti, liverpul i lester

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...