Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Pored Vasiljevica i Katica ne vidim zasto bi nam trebalo da dovodimo jos dvojcu golmana.  Mozda imaju nameru da prodaju Borjana, u kom slucaju bi Popovic bio prvi golman.  Po meni Popovic je dobra alternativa Borjanu.  Mislim a bi on mogao da bude prvi golman u skoro svakom timu nase lige. Da li je Borjanov Surak trenutni golman TSC?  Ne dopada mi se politika dovodjenja rodbine i clanova porodice.  Mirise na nepotizam i mutne radnje.

 

Kretu je, koliko vidim, zadnji vezni.  Pretpostavljam da ce Petrovic da bude prodan i da je Sanogova povreda takve prirode da ce verovatno da bude vracen sa pozajmice.  Moguce je da prodaju Jovicica (ako ima ponuda), tako da im na toj pozajmici treba nov igrac.  Nadam se da je Rumun malkice kreativniji od gore pobrojanih.

 

Link to comment
1 hour ago, Dimitrije said:

Pored Vasiljevica i Katica ne vidim zasto bi nam trebalo da dovodimo jos dvojcu golmana.  Mozda imaju nameru da prodaju Borjana, u kom slucaju bi Popovic bio prvi golman.  Po meni Popovic je dobra alternativa Borjanu.  Mislim a bi on mogao da bude prvi golman u skoro svakom timu nase lige. Da li je Borjanov Surak trenutni golman TSC?  Ne dopada mi se politika dovodjenja rodbine i clanova porodice.  Mirise na nepotizam i mutne radnje.

 

Kretu je, koliko vidim, zadnji vezni.  Pretpostavljam da ce Petrovic da bude prodan i da je Sanogova povreda takve prirode da ce verovatno da bude vracen sa pozajmice.  Moguce je da prodaju Jovicica (ako ima ponuda), tako da im na toj pozajmici treba nov igrac.  Nadam se da je Rumun malkice kreativniji od gore pobrojanih.

 

 

 

Popovic je vec dogovorio transfer.

Link to comment

Dekijev Filip je mnogo mlad, tako da - ako i dodje, bice kao eventualno treci golman. Mozda ode u Graficar ili gde vec na pozajmicu.

Link to comment

izgleda da mu je propao taj dogovor s bugarima ali sa nama mu svakako istice ugovor... 

 

edit. pricam o popovicu

Edited by Bright Billy
Link to comment

Ne treba žaliti za Pakijem™, hvala za golove Liveu i srećan put, ali na ovakav način sebe “prati” od priča o sukobu je stvarno ispod časti. 
 

Btw kad će se koeficijent dići da ne igramo prvo jebeno kolo kvalifikacija? Zar 3 vezane sezone u Evropi nisu dovoljne da se bar malo pomerimo?

 

edit: Zvezda 65. Srbija 19. trenutno po koeficijentu. 

Edited by John Coltrane
Link to comment

Filip je izgledao kao baš ozbiljan talenat, otkud to da ga Inter pušta? Dobro je branio u primaveri i u olmadinskoj ligi šampiona, bio je i na klupi u nekim utakmicama Serie A. U svakom slučaju oni znaju bolje

Link to comment

Ma kakav lik iz TSC to se Balerina nadrogirala pa lupeta gluposti. Mi imamo bar 3 mlada golmana, Katica koji je izuzetno talentovan, kazu, imamo i Stankovica, ne Dekijevog... Golmani nisu na meniju, ma sta lupetali tzv mediji

Link to comment
20 minutes ago, Bright Billy said:

ne bi igrali da su normalne kvalifikacije

 

   Da, da su normalne krenuli bi od 2. kola, ili uz splet nekih srećnih okolnosti od 3. Ovako možemo lagano da prsnemo negde u Sovjetskom savezu u jednom meču. Ako se to i desi ipak nastavljamo u kupu uefa, a tamo smo, ako se ne varam, nosioci do kraja.

Link to comment
 
   Da, da su normalne krenuli bi od 2. kola, ili uz splet nekih srećnih okolnosti od 3. Ovako možemo lagano da prsnemo negde u Sovjetskom savezu u jednom meču. Ako se to i desi ipak nastavljamo u kupu uefa, a tamo smo, ako se ne varam, nosioci do kraja.
Zavisilo bi od ostalih rezultata jer ako se gleda čist koeficijent bili bi ispod crte. Doduše sa ovakvim kvalifikacijama gotovo je sigurno da će neko već otpasti na vreme.

Nego šta se radi ako je nerešeno? Jel važi gol u gostima ili ne?

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...