Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Mene vise nervira sto se nije video plan igre nego ko je igrao.  Ima i Partizan dunstere na mestu zadnjih veznih, ni Miletic ni Ostojic nisu neki kvalitet, ali opetali imaju igru.  Vidi se od pocetka sta hoce.  Kod Zvezde se vidi totalna konfuzija  u kojoj i kvalitetni igraci izgledaju pogubljeno.  Ne vidim zasto se Stankovic odlucio za bunarenje jer od njegovog dolaska u Zvezdu bunarenje je prestalo.

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Jovancic i Njegos nisu funkcionisali ni kod Miloja. Nije mi jasno zasto se Deki vratio njima. Mislim da mu je ovo prvi mec da pocinje sa njima...

 

Oni ne bi funkcionisali ni kod Sakija. Jovancic je imao zadatak da drzi Natka i to je odradio solidno do gola jer Natko nije uradio mnogo toga. Medjutim, obojica su totalno nekreativni i jednodimenzionalni igraci tako da su u kombinaciji duplo golo kad treba nesto da se organizuje. Ne moze da se igra 4-4-2 sa dva trupca i da se ocekuje da ce ti igru organizovati dva vezna igraca koji glume lazna krila jer ovi koji drze vezu za to nisu sposobni.

 

Ovaj tim ceka ozbiljna rekonstrukcija igrackog kadra. Vide se neki pomaci u igri u odnosu na Milojevicevu eru ali jednostavno nemamo kvalitet.

Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Mene vise nervira sto se nije video plan igre nego ko je igrao.  Ima i Partizan dunstere na mestu zadnjih veznih, ni Miletic ni Ostojic nisu neki kvalitet, ali opetali imaju igru.  Vidi se od pocetka sta hoce.  Kod Zvezde se vidi totalna konfuzija  u kojoj i kvalitetni igraci izgledaju pogubljeno.  Ne vidim zasto se Stankovic odlucio za bunarenje jer od njegovog dolaska u Zvezdu bunarenje je prestalo.

Njihovi zadnji vezni su Zdjelar i Scekic. Panjevi, ali igracine za Jovancu

Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Mene vise nervira sto se nije video plan igre nego ko je igrao.  Ima i Partizan dunstere na mestu zadnjih veznih, ni Miletic ni Ostojic nisu neki kvalitet, ali opetali imaju igru.  Vidi se od pocetka sta hoce.  Kod Zvezde se vidi totalna konfuzija  u kojoj i kvalitetni igraci izgledaju pogubljeno.  Ne vidim zasto se Stankovic odlucio za bunarenje jer od njegovog dolaska u Zvezdu bunarenje je prestalo.

 

Nismo mi uopste bunarili do pred kraj, kada su igraci izgubili snagu a vreme pocelo da curi, plus lose izmene. Takav je utisak ostao zato sto se poslednjih 30 minuta nije ni igralo, bar 25 minuta od tog vremena je proslo u prekidima.

Link to comment
1 minute ago, nahbar said:

Njihovi zadnji vezni su Zdjelar i Scekic. Panjevi, ali igracine za Jovancu

 

Nemojmo preterivati. Partizan nas dok se igrao fudbal nije nadigrao, bila je prilicno egal utakmica.

Link to comment
1 minute ago, nahbar said:

Njihovi zadnji vezni su Zdjelar i Scekic. Panjevi, ali igracine za Jovancu

Znam to; mislio sam da su pored njih dvojce i Miletic i Ostojic dunsteri.  Napisao sam tako da se pogresno shvati.  Moja greska.

Link to comment
Just now, harper said:

 

Nemojmo preterivati. Partizan nas dok se igrao fudbal nije nadigrao, bila je prilicno egal utakmica.

Jeste. Ovo gore shvati kao ocenu kvaliteta igraca. Nema veze sa danasnjim performansom

Link to comment
1 minute ago, nahbar said:

Jeste. Ovo gore shvati kao ocenu kvaliteta igraca. Nema veze sa danasnjim performansom

 

Iskreno, nijednog od te dvojice ne bih voleo da vidim u Zvezdi umesto Jovancica, a zna se sta mislim o njemu. Niti mi se svidjaju kao igraci, niti mislim da imaju karakter za normalnog sportistu. Najobicniji srpskoligaski balvani, isto kao i Jovancic, sva trojica da vrede nesto uspeli bi da nadju neki solidan ugovor vani.

Link to comment

Zasluzeno, jbg, ako nista drugo tehnicki su za klasu iznad. Grozno drugo poluvreme, sto zbog nase bedne igre, sto zbog njihovog valjanja. 

 

Fascinantno je sto posle 3 grupne faze i 100 miliona evra u kasi imamo tim koji 400 minuta ne moze do gola protiv Partizana i u kom bih apsolutno bez razmisljanja sve redom rasterao, osim Borjana. Ali bukvalno - sve do jednog igraca.

Edited by FPLS
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Nismo mi uopste bunarili do pred kraj, kada su igraci izgubili snagu a vreme pocelo da curi, plus lose izmene. Takav je utisak ostao zato sto se poslednjih 30 minuta nije ni igralo, bar 25 minuta od tog vremena je proslo u prekidima.

Bilo je dosta ispucavanja od strane Borjana u toku cele utakmice.  Pokusavali su i da iznesu loptu kroz igru ali nisu uspevali, pa su ispucavanja postala sigurnija opcija.  Da bi pred kraj postali jedina opcija.  Imali su dvojcu mladih, brzih igraca (Gavric i Radulovic) koje uopste nisu koristili, a mislim da je trebalo jer su bili svezi imaju dobar dribling i dobar sut i dobar pas.  Umesto toga, gadjali su Tomanea koji sam nije mogao nista da uradi.  Ako je vec isao na bunarenje, nije trebalo da izvodi Boacija i Jovancica koji su bolji skakaci od Tomanea.

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Bilo je dosta ispucavanja od strane Borjana u toku cele utakmice.  Pokusavali su i da iznesu loptu kroz igru ali nisu uspevali, pa su ispucavanja postala sigurnija opcija.  Da bi pred kraj postali jedina opcija.  Imali su dvojcu mladih, brzih igraca (Gavric i Radulovic) koje uopste nisu koristili, a mislim da je trebalo jer su bili svezi imaju dobar dribling i dobar sut i dobar pas.  Umesto toga, gadjali su Tomanea koji sam nije mogao nista da uradi.  Ako je vec isao na bunarenje, nije trebalo da izvodi Boacija i Jovancica koji su bolji skakaci od Tomanea.

 

Tomane je odlican skakac za svoju visinu, najbolje se zagraduje u pripremi za skok od svih nasih igraca. Oko Gavrica i posebno Radulovica je vise fama nego sto su ne znam sta pokazali do sada. Nije uopste trebalo da ih uvodi, narocito ovog drugog, pretpostavljam da je nesto tripovao oko bacanja mladih u vatru na vaznim utakmicama i tih floskula karakteristicnih za te mantre o nasoj deci. Stankovic je morao da ostavi Boacija umesto Vukanovica na terenu, to je bila prva greska, uvodjenje Radulovica umesto Ivanica je bio jasan signal da gubimo utakmicu.

 

Doduse ne verujem da je ocekivao ovakvo finale meca, teska je sramota za fudbal ovo sto su igraci Partizana pokazali od povrede Stojkovica. Gledao sam na sat, od 73. do 89. minuta lopta skoro da uopste nije bila u igri. Prvo je bio prekid zbog povrede Stojkovica, pa se Sadik valjao, pa su navijaci bacili baklju, pa se Sadik opet valjao, pa se valjao Ostojic. Kod "povrede" Ostojica sam prestao da gledam jer mi je bilo jasno da sa nasim sudijama tu vise nema fudbala.

Link to comment
Zasluzeno, jbg, ako nista drugo tehnicki su za klasu iznad. Grozno drugo poluvreme, sto zbog nase bedne igre, sto zbog njihovog valjanja. 
 
Fascinantno je sto posle 3 grupne faze i 100 miliona evra u kasi imamo tim koji 400 minuta ne moze do gola protiv Partizana i u kom bih apsolutno bez razmisljanja sve redom rasterao, osim Borjana. Ali bukvalno - sve do jednog igraca.
Ben se trudio, ostalo kao i kod Miloja jbg

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Link to comment

 

 

 

 

 

 

Gledao sam na sat, od 73. do 89. minuta lopta skoro da uopste nije bila u igri. Prvo je bio prekid zbog povrede Stojkovica, pa se Sadik valjao, pa su navijaci bacili baklju, pa se Sadik opet valjao, pa se valjao Ostojic. Kod "povrede" Ostojica sam prestao da gledam jer mi je bilo jasno da sa nasim sudijama tu vise nema fudbala.

 

Dobili nas na hrkljus I nasu naivnost I glupost.

Nisu oni toliko bas bolji, samo su manje losi od nas.

 

I pristup im je bolji, na terenu, dok se igra fudbal, smo egal uz nijanse za njih I nas.

 

Deki je pogresio u prvih 11, izmene zakasnele I pogresne, procitan 2 puta na istu foru I on I Milojevic. Dok se igra OK je, kad krene hrkljus tu krece njihova prednost.

 

Link to comment

Doveli Stankovica da bi igrali u stilu Ilije Petkovica.

Igramo dugim loptama i nijedna ali ni jedna nije bila nasta.Tri pasa ne umemo da povezemo.

Edited by Блок_64
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...