Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, Milosh76 said:
2 minutes ago, čekmeže said:
Da li je faul golmana van 16 crveni karton?

Za Simovica nije, a trebalo bi

:fantom:

 

Link to comment

Losa Zvezda, bez ideje, kreacije... Da je bio crveni za Stojkovica, mozda bi bilo drugacije.

 

Partizan manje los, dva vrljava suta Sadika i Asana, mi stativu i jos jedan slobodnjak

 

Dadose gol iz nase gluposti i spretnosti Sudokua

 

 

Link to comment
4 minutes ago, čekmeže said:

Da li je faul golmana van 16 crveni karton?

 

nije automatski, ali u ovom slučaju nesumnjivo jeste. mislim nisam video situaciju, kažem generalno.

Link to comment

Kako jajajrski izgubljena utakmica.

Stankovićeva priprema utakmice kec ko vrata. Izveo je mator i krut tim, bez trunke kreativnosti i tehnički 2 klase ispod Partizanovog. Izmene kasne. 

Ovo titulu nikad videlo ne bi. Samo je Simić falio. 

Link to comment

Jebi ga, Partizan je iskoristio slabosti nase odbrane, mi nismo iskoristili slabosti njihove. Od pocetka smo imali problem sa Gobeljiceve strane samo sto je Asano najcesce bio isuvise glup da bi ih iskoristio ali to nije moglo da traje celu utakmicu.

 

Od 73. minuta smo imali pokaznu vezbu i podsecanje s kakvim seljackim klubom imamo posla. Bukvalno dva minuta fudbala nije odigrano od starta Milunovica na Stojkovicu do kraja. Steta, bilo je do tada dobrog ritma i mogla je utakmica da bude solidna za gledanje.

 

Svaka Stankoviceva izmena nas je oslabila za po jednog igraca. Da su igraci Partizana vise razmisljali o utakmici umesto sto su se valjali kao prasici u blatu dali bi nam jos golova, jer je Milosevic menjao bas kako je trebalo i odlicno izbalansirao kvalitet koji ima sa fizickim stanjem igraca. U svakom slucaju je nadigrao Stankovica i ovaj derbi je u plusu.

Link to comment

Bili su bolji i konkretniji.  Zvezda i Stankovic totalno razocarali.  Zadnjih 10 minuta su igrali na duge lopte i nijedan vazdusni duel nisu dobili.  Cemu uvodjenje Radulovica i Gavrica ako se odustalo od igre?

Link to comment

Jovancic i Njegos nisu funkcionisali ni kod Miloja. Nije mi jasno zasto se Deki vratio njima. Mislim da mu je ovo prvi mec da pocinje sa njima...

Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

Jovancic i Njegos nisu funkcionisali ni kod Miloja. Nije mi jasno zasto se Deki vratio njima. Mislim da mu je ovo prvi mec da pocinje sa njima...

izlog.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...