Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Crvena zvezda (4-2-3-1): Borjan - Gobeljić, Milunović, Degenek, Rodić - Jovančić, Petrović - Ben, Ivanić, Vukanović - Boaći.

Klupa: Popović, Pankov, Jovičić, Vulić, Gavrić, Radulović, Tomane.

Jovancic jedino da je zbog skoka u ekipi, drugi razlog ne vidim.

Prosli derbi je bio jedan od najgorih, iskreno se nadam da ni Deki ni Savo nisu pripremili hrkljus taktiku, koja je odlikovala proslih dosta derbija. Tu se Partizan bolje iskazao.

Inace, ako bude nereseno, odmah se sutiraju penali.

Vosa je u finalu.

Link to comment
36 minutes ago, Dimitrije said:

Sta ce vam ovo?  Ako vam se ne svidja napisano, ignorisite.  Ne treba nam da se ujedamo niti da budemo drski bez ikakvog razloga.

 

Hteo sam samo da ukazem na izrazito kreativno shvatanje cinjenica i blize istorije koje smo svi mi svedoci. Nemojte zameriti.

Link to comment
25 minutes ago, harper said:

 

Imao je, na zalost, ali su to bili akcidenti koji se nisu primili kod razumnog sveta i nisu govorili o poziciji i prirodnom proetku stvari vec o razlici u privilegijama. Nemam problem sa stavovima iz Partizana da je Zvezda u ovom trenutku privilegovaniji klub, njihovo je pravo da to misle, imam problem samo s tim manihejskim stavom da je ili Partizan prvi ili je zavera i namestaljka u pitanju. Takvi stavovi ne prilice klubu (a rekao sam da se to primilo ne samo kod dela navijaca) koji u realnosti ni po kom osnovu nije najveci i najuspesniji klub sa najvecom podrskom i najvecim sportskim resursima.

Slazem se.  Ne secam se da se u Zvezdinoj upravi zapatilo misljenje da Zvezda zasluzuje da bude prva, ali joj vlast ne dozvoljava. 

 

Izuzetnoj motivisanosti Partizana kada igra protiv Zvezde delom doprinosi i cinjenica da time spasavaju sezonu, s obzirom da poslednjih godina zaostaju za Zvezdom sa dvocifrenim brojem bodova.  Secam se 2002. kada je Partizan osvoji prvenstvo sa 19 poena ispred Zvezde, da ih je Zvezda razmonirala na JNA 3-0 (Vidic, Bogavac, Milovanovic).  Ako je Zvezda odista motivisana da osvoji Kup, danas bi trebalo to da pokaze.  Mislim da kada budemo u situaciji da ishod prvenstva nije resen jos u jesenjoj sezoni, da ce oba kluba biti jednako motivisana u derbijima.

Link to comment
15 minutes ago, ZSNj said:

 

Hteo sam samo da ukazem na izrazito kreativno shvatanje cinjenica i blize istorije koje smo svi mi svedoci. Nemojte zameriti.

Hvala, nema zamerke.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Sto Gavric nije starter? Nepravda prema klincu.

Mislim da je Gavric do sada pokazao da je igrac za jedno poluvreme.  Ocekujem da zaigra u 2. poluvremenu.

Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Slazem se.  Ne secam se da se u Zvezdinoj upravi zapatilo misljenje da Zvezda zasluzuje da bude prva, ali joj vlast ne dozvoljava. 

 

Izuzetnoj motivisanosti Partizana kada igra protiv Zvezde delom doprinosi i cinjenica da time spasavaju sezonu, s obzirom da poslednjih godina zaostaju za Zvezdom sa dvocifrenim brojem bodova.  Secam se 2002. kada je Partizan osvoji prvenstvo sa 19 poena ispred Zvezde, da ih je Zvezda razmonirala na JNA 3-0 (Vidic, Bogavac, Milovanovic).  Ako je Zvezda odista motivisana da osvoji Kup, danas bi trebalo to da pokaze.  Mislim da kada budemo u situaciji da ishod prvenstva nije resen jos u jesenjoj sezoni, da ce oba kluba biti jednako motivisana u derbijima.


Isto tako smo mi njih maznuli 3-0 nekoliko dana posle Reala. Pa onda 2-0 u onoj prvoj Mateusovoj sezoni kad smo gubili lagano u Golubovcima, Pljevljima, Ivanjici i gde sve ne. Pa 4-1 u onoj sezoni kad smo bili drugi bez izgubljene utakmice u prvenstvu, onda ono prolece s Prosineckim kad smo dobili 3 derbija u mesec dana bez primljenog gola (2x kup i jednom prvenstvo), itd. 

Najnapaljeniji su bili onomad kad nisu dobili derbi skoro 6 godina, pa su neki™ cak sugerisali zakljucavanje stadiona. 

Sto se tice prve recenice, slusali smo je 2009-2012 konstantno. To sam i napisao u svom prethodnom postu na temi, ne daj boze da se takva era vrati ikada, gorko, kiselo i trulo u isto vreme. 

Link to comment
12 minutes ago, Dimitrije said:

Mislim da je Gavric do sada pokazao da je igrac za jedno poluvreme.  Ocekujem da zaigra u 2. poluvremenu.

 

Zbog kondicije ili manevra?

Ako je potop terena u najavi onda bi nam znacile njegove lopte iz prekida (kornera pogotovu).

Link to comment

Pa igra mu jedan klinac, Petrovic.  Nikolic ima probleme sa zglobom, a u nastavka sezone nije pokazao da je u formi (ni u prijateljskim ni u takmiarskim mecevima).  Gavric ce, nadam se, da udje u 2. poluvremenu i da "napravi razliku". 

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

Zbog kondicije ili manevra?

Ako je potop terena u najavi onda bi nam znacile njegove lopte iz prekida (kornera pogotovu).

Ne znam.  Ja bih rekao da je ovo prvo, ali mozda i gubi koncentraciju kako utakmica odmice.  Nadam se da nije potop terena.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...