Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

5 hours ago, Nikodije said:

 

ovo je poslednji put kada sam plakao zbog zvezde. kada ga je mitko zabio, upao sam u trans. secam se da se nevidjena histerija digla oko ove utakmice, na tv poltika je celog dana isao program posvecen utakmici, i to skroz kul program, secam se da su direktori bili gosti, roze poze, i razni drugi, ludilo.

 

Koliko se secam, prvobitni termin je bio negde u aprilu, pa je izneznamkojihrazloga pomereno za 6. maj. 

 

Jedini derbi na kome sam ikada bio, Secam se da sam, onako mlad i glup, nakon vodeceg gola Partizana pomislio da ce sad Ljupko sigurno nesto da promeni, pa cemo izjednaciti :D 

Link to comment

Histerija se dizala jer se bas u to vreme dogadjao bljesak i kolone izbeglica pocinjale da stizu, pa se slobina medijska masinerija setila da pravi spektakltm od 100. derbija i da se po ceo dan na tv prica samo o tome. Kapiram da je zato i pomeren od aprila. 

Link to comment

Cak se i ja zivo secam tog derbija, bio sam klinac i takvu su atmosferu napravili medju ljudima da sam imao utisak da se igra finale svetskog. Slusali smo prenos na radiju, bila je slava i svi gosti su pricali samo o tome sve vreme. Tog dana sam resio da navijam za Partizan kao drugi tim posto sam vec odabrao Milan godinu pre toga :D Lupao sam se u celo kad je Zvezda dala drugi gol, tako neku blesavu reakciju sam imao.

Edited by Meazza
Link to comment

miloje, djorovic, stefanovic, sakic, krupnikovic, rambo, kovacevic, mirkovic, saveljic,nadj, djani, ciric, savo :hail:

ozbiljan fudbal

Link to comment

sad nesto gledam, jbt stankovic je igrao protiv ksamaksa ni 17 godina nije napunio tad jos

ja sam to skroz smetnuo sa uma

Link to comment

Nije tacno da je pomeren derbi, jos u februaru je politika objavila prolecni raspored po kome je 100 derbi na djurdjevdan 

Link to comment

U aprilu su ga pomerili jer su znali da će u maju da bude bljesak? Plus nije bilo velikih kolona izbeglica koje su dolazile u Srbiju. 

 

Kolone su bile u avgustu kada je igrano sa Ksamaksom. I ceo stadion je vikao Slobo, pizdo, Krajinu si izd'o. 

Link to comment
On 10.5.2020. at 8:59, Hamlet Strašni said:

U aprilu su ga pomerili jer su znali da će u maju da bude bljesak? Plus nije bilo velikih kolona izbeglica koje su dolazile u Srbiju.

 

+1

 

Колоне избјеглица током Бљеска су готово у потпуности ишле преко Саве у РС.

Link to comment

Vidim da sa naslovne strane Žurnala Terza poručuje: "Hoćemo Regionalnu ligu", ako neko ima uvid u tekst, neka prenese hajlajtse. 

Link to comment

Naterao me Terza da kupim Žurnal prvi put posle 15 godina. Drvi o regionalnoj logi sa Mađarima, Rumunima i Bugarima. Glupost. Baš Mađarima i Rumunima treba Terza, imaju svoje, relativno pristojne lige. Jedino ima smisla ex yu liga, ali valjda je ultra kop protiv toga. Ako ništa, barem je svestan besmisla ovakve™ domaće lige, a u kreiranju tog besmisla i sam je dao značajan doprinos svojim samopregornim uništavanjem srpskog fudbala i srpske lige. Kaže duša ga boli kad vidi 3k ljudi na tribinama. Pa pička ti materina mafijaška, zapitaj se zašto niko neće da kusa farsu koju serviraš. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...