Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Ako nista drugo, Mister je makar sklonio onu mazgu Milunovica. 

 

Lep projektil Njegosa, konacno nesto i od njega. Dobra igra danas, ne secam se kad smo stvorili ovoliko sansi za poluvreme.

Link to comment

Jesu li ovi izveli drugi tim? Koliko sam ispratio ovi su poprilicno dobri vec par sezona, madjarski projekat u Slovackoj (kao TSC ovde), svez kapital, planiraju da napadnu titulu. Nerealno da smo ih ovako pregazili, kao protiv neke dece. Moglo je da bude 6:0

 

 

Link to comment

Dobili su 10 komada od Mlade Boleslav i Brna u poslednjih mesec dana, najstariji igrac u ekipi 95-o godiste, sve neka decurlija

 

Ali dobro, ni protiv Trepce nismo bili ovako dominantni, lepo poluvreme posle duzeg vremena. 

Link to comment

Pavkov i Simic su uspeli da me iznerviraju prvim kontaktom s loptom.

 

Igramo agresivno, disciplinovano, direktno i dosadno, s maksimumom pritiska i minimumom kreacije. Sto bi se reklo - stankovicevski.:D

 

Od klinaca, dopao mi se Nikolic, nije mi se dopao Gavric, mislim da ovaj prvi ima vece sanse da napravi bolju karijeru. Gavric je zanimljiv igrac ali za ono sto on hoce da igra na najvisem nivou potrebno je mnogo vise brzine, snage i eksplozivnosti nego sto je on ima, a to se tesko popravlja za klasu. Mnogo je tesko danas napraviti karijeru tim stilom igre jer su odbrane mobilnije i cvrsce i tesko je jednim driblingom steci prednost, ozbiljni igraci na tim pozicijama po pravilu su ili izuzetno brzi ili su velemajstori s loptom. Nikolic dobro misli, ima finu i pametnu loptu, njemu je u ovom trenutku najvaznije da stekne cvrstinu duelu jer za sada izgleda kao ono sto u sustini i jeste - decak u sportu odraslih ljudi.

 

Ovi ostali su u skladu s onim sto su igrali i kod Milojevica, s tom razlikom sto je danas Boaci bio zainteresovan da igra pa je pravio ogromnu razliku kretanjem ispred sesnaesterca i odlaganjem korisnih lopti kojima je pravio visak.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...