Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Zali boze.  Sta je hteo da isprobava/proverava Stankovic sa ovom formacijom sa tri igraca u odbrani, ispretumbani na pozicije na kojima obicno ne igraju?  U tom lutanju su mu pomogli i fudbaleri koji su skoro do jednog odigrali slabo.  Bas slabo.  Steta jer su pokvarili odlican utisak sa jucerasnje utakmice.

Link to comment

Da napomenem da je i danas Ivancic napisao, ne znam koju po redu, molbu za ispisnicu iz kluba, mada je danas pisarnica prekovremeno radila da bi svi koji podnose molbu za ispisnicu stigli na red.

Link to comment

Nemojte tako, Ivanić je bio opterećen pozicijom, a i dalje ga to drži, Vukanović još žali zbog dolaska VLP-a, Simić je Simić, za Jovančića kaže reporter da ima odličan šut iz daljine :rolf:, Pavkov je dao 2 gola Liverpulu. a Deki, na kraju,  svira kurcu sa ovim tumbanjima formacija i ovolikom jalovošću. 

Link to comment

Ne znam dal mislite na onog na Areni ili onog na YT kanalu, ali ovaj drugi je juce konstantno komentarisao kako brani Vasiljevic, iako je vise puta kamera zumirala golmana, i spreda ali i od pozadi kada mu na dresu jasno pise Popovic. I ne samo sto je pominjao Vasiljevica, nego je jos potencirao kako je ocito da Stankovic njega vidi kao alternativu Borjanu i da je Popovic izgubio mesto rezervnog golmana... ajd da razmem da nije odmah video, ali da celu utakmicu to ponavlja i da jos postavlja neku teoremu koju bazira na svom slepilu, skoro to nisam video :)

 

Utakmica protiv Ludogoreca je bila dosta dobra. Smernica kako treba da igramo, a manje vise i postava koja treba da igra. Brzo oslobadjanje od lopte i pravovremene kretnje.  Trebalo bi Vulic umesto Jovancica i mozda Milunovic umesto Babica i to je to. Meni i Ben bode oci, jer nenormalno davi i loptu i ekipu, ali Garsija koji bi trebalo da ga zameni je za sada dosta tanak... 

Neverovatno je da su nam dva najbolja igraca juniori i momci koji se tek bore za mesto u prvom timu. I protiv Celja smo zivnuli kada su oni usli i prestali da dave loptu vec da se dobro krecu i brzo oslobadjaju lopte. Gavric voli i da dribla, ali nekako sve to fino izgleda. 

 

Borjan - Rodic, Milunovic (Babic), Degenek, Gobeljic - Vulic, Petrovic, Nikolic - Gavric, Boaci, Ben (Garisja)

 

Vidim da mnogi pljuju Njegosa, ali on igra sasvim ok. On nije kreator igre, on je zadnji vezni. Tu ce uskociti Sanogo kad bude fit, ali Njegos je po meni poslednji koji je problematican u nasem timu. 

 

Najvece razocarenje je ponovo Ivanic. Kako se decko raspao to je neverovatno. Stelt mod na kakvom ni Djokin mali nije nikad radio... 

 

MI pod hitno moramo da se resimo jednog napadaca. Ova trojica ne znaju gde biju. Dal zato sto znaju da kako god odigraju ne znaju dal ce i sutra biti u timu ili zato sto prosto ne znaju, ali ovako je neodrzivo. Boaci se trazi, a nekako ga najvise ljudi i vole pa svaki njegov dobar potez glorifikuju u nadi da se "vraca stari Boaci". Pavkov je traktordzija al i on je od miloste "Paja" a metno je i Liverpulu 2 komada, moze kad oce i kad skine stomace. Onaj muceni Tomane nekako ima najfudbalskiju logiku, al nit je dovoljno brz, nit je dovoljno jak, a i omasio je onaj penal protiv Olija, pa nije da ima kredit kod navijaca... 

Ako ostanu sva trojica u rotaciji nema tu leba od forme. Izabrati jednog ili dvojicu da igraju stalno i nadati se da smo dobro izabrali...

 

Najbolji strelac Crne Gore, na kaljenje nazad, pa pred penziju da nam se vrati... Pera Orlandic je dobio legitimnog naslednika, mada tesko da ce biti ikada tako dobar izbacivac ko Pera... 

 

Recimo da je Stankovic do sada ispitivao ko sta moze, hoce i rezultat pa i sama igra nisu mozda ozbiljan reper. Ipak, sad imamo jos 2 utakmice valjda i sad bi valjalo videti kako ce to da izgleda protiv Cuke, pa i na dalje. 

Link to comment

@adasevic

Ja mislim na onog na areni, veze nema, a protiv Ludogoreca u prenosu ničim izazvan kenja kako Jovančić ima odličan šut iz daljine. Ovaj na Zvezda tv (ne znam da li taj prenosi i na yt kanalu) je tek neopjevana debilčina. Prenosi i tokom sezone i Grafičar i mlađe kategorije, to je teška kazna za uši, um, tijelo, zdrav razum.

Link to comment

@hrkljush boys_2 to je taj. Po njemu svi imaju sjajan udarac sa distance. To je rekao i za Vulica i za Njegosa i za Jovancica :D Realno, ima samo Vulic, mada je Jovanca u Vosi i Borcu znao da ga metne cesto sa 20+ metara. Od kad je kod nas, sutira preko gola i sa 2 metra... 

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...