Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

 
domacin je onaj koga prvog izvuku. mi ne mozemo samo protiv bajerna posto smo sa njima igrali u grupi. ako budemo domacini mogla bi marakana da padne...
 
 
Da Tvorzan u lobanji umesto kasice prasice ima malo sive materije, ovo bi se podrazumevalo... Klincima bi to značilo, doživljaj koji se pamti ceo život, a imali bi i zagarantovan prolaz...

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Hobbit slayer said:

Da Tvorzan u lobanji umesto kasice prasice ima malo sive materije, ovo bi se podrazumevalo... Klincima bi to značilo, doživljaj koji se pamti ceo život, a imali bi i zagarantovan prolaz...

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

 

Da igraju na Marakani pred 3000-4000 ljudi?

Link to comment

kolko mi je stankela kao igrac bio simpatican, toliko mi sada kao mator™ da kazem postaje antipatican(ne znam zasto), uopste mi njegova faca ne uliva poverenje.. 

jos na to dodati ovaj svinjac sa ugovorima za preplacene strance koji se dovode nespremni, pa jos to onda pokusaju da isprave tako sto opet dovedu nespremnog igraca..

ma cirkus..

a da ne pricam, koliko je smesna prica da par polupanaca poput gobeljica i par klinaca ce moci da urade ista u kvalifikacijama za evropu, pitanje je dal ce uspeti da sacuvaju i ovih +11..:fantom:

Link to comment

I šta je tu konkretno Stankovićeva krivica?  Sve su zakuvali bratija Mrkela i Terza mađija sa mendžerima i svojim narukvicama....njih treba apostrofirati i njih terati, mrzeti i na njihov pomen dobijati nagon za povraćanjem.

Link to comment

Mozda on to tako ne vidi. I Robi je pristao da udje u jos gori svinjac, pa je i dalje jedan od najomiljenijih bivsih igraca u istoriji kluba.

 

Inace... moguc sastav dana

 

Борјан – Гобељић, Дегенек, Милуновић, Родић – Петровић, Јованчић – Бен, Николић, Гаврић – Боаћи.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...