Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

   Igramo do noge i na prvu? Hm, ja to nisam video, igramo do noge isključivo unazad, na prvu ni unazad. Zapravo, ne igramo ništa. Jedina 2 igrača koji imaju želju i ideju za nešto konkretno su Gavrić i Nikolić. I Boaći je bio korektan protiv Poljaka, danas ne. Konatar nije pokazao ništa osim 1 centaršuta, nema potrebe za glorifikacijom samo zato što je mlad. Iz igre nismo stvorili nijednu, ne šansu, nego polušansu do poslednjeg minuta. Protiv Vardara. Koji je lošiji od Javora. Ali, ok, glupo je kritikovati posle 2 pripremne utakmice. Važi za sve pa i za Dekija. Vukanović na krilu je nastavak zabluda u vidu Milića, Jevtića, Luke Jovića... Odlazak Marina nas je osakatio. Plemeniti Mića tu rupu sigurno neće popuniti. Ni Vulić da se razumemo. 

Edited by fandorin
Link to comment

Golove su do sada postizali (i primali) posle prekida.  Igra Gavrca i Nikolica raduje.  Ostatak tima a ni igra ne deluju zadovoljavajuce.   Nije mi jos uvek jasno kako Stankovic zamislja da tim igra, ali to je verovatno do mene jer ja bas ne citam tako brzo i lako trenerske zamisli.  Da odgledamo jos ove tri utakmice do kraja priprema, pa da vidimo da li cemo da izguramo titulu ili cemo spektakularno da je izgubimo.  Sada mi ulazimo u nastavak takmicenje kao nedovoljno uigran tim u odnosu na Partizan, Vojvodinu i Cukaricki.  Pre je bilo obrnuto.

Link to comment
13 hours ago, Bright Billy said:

ja nikad nisam razumeo zbog cega vukanovic igra krilo posto je covek klasican centarfor...

 

Dečko je pre svega veliki dunster,pozicija tu nije od preteranog uticaja...:fantom:

Link to comment

Cek da probam na slepo, pa cu posle procitati da vidim da li sam pogodio: pravimo okosnicu za buducnost, mlade snage. Za neke ponude postoje, ali ce biti razmotrene samo ako su bezobrazne. Projekat novog stadiona napreduje. Poslujemo dobro, smanjili smo dug. Deki nova era, moderan fudbal...

Link to comment

Ceo dug nasleđen preko 60 miliona je vraćeno i ostalo je još 1,5 miliona i to pola je isplaćeno u kešu. Imamo 25 miliona duga, a uloženoo je sedam miliona u infrastrukturu i 16 miliona ne dolazi na naplatu. 

 

Резултат слика за nobel for economics

Link to comment
Quote

“Ne kažem da nismo grešili. Nismo smeli da dozvolimo da onako budu visoke cene karata. Da ne ispadne kako se pravdam, ali tada nisam bio tu. Bila je četvoročlana komisija, ja sam samo dobio predlog. Mogao sam da stopiram tu odluku, ali nisam. Pogrešio sam. Sve odluke koje donosite - donosite da Crvenoj zvezdi bude bolje“, kazao je Terzić.

 

:pera:

Link to comment
51 minutes ago, dragance said:

Cek da probam na slepo, pa cu posle procitati da vidim da li sam pogodio: pravimo okosnicu za buducnost, mlade snage. Za neke ponude postoje, ali ce biti razmotrene samo ako su bezobrazne. Projekat novog stadiona napreduje. Poslujemo dobro, smanjili smo dug. Deki nova era, moderan fudbal...

 

Dobar si... samo stadion nije pominjao... valjda cuva nesto za sledeci put...

Link to comment

Čekaj, jesam li ja to dobro razumeo... Rezime je imali preko 60 milke duga, vratili sve, sem tamo nekih 1,5 miliona od kojih je pola platili u gotovini, ergo ostalo 750,000... Ali tu su još 27 milke duga od čega je 7 otišlo u infrastrukturu a 16 nije na naplatu, onih 4 nije bitno... 

 

Wtf? 

Link to comment

Pa tako je to kad glupavi novinari ne znaju ili neće da postave sledeće pitanje da on to malo bolje objasni. Ovo je namerno kreiranje konfuzije kako bi se lopovluk lakše sakrio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...