Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, Bright Billy said:

a ljudi jednostavno vole da citaju o transferima i to je to. mozzart recimo ima svakog dana pbp pracenje desavanja na trzistu fudbalera i na tome su im angazovana dva novinara, jedan u prepodnevnoj a drugi u popodnevnoj smeni. doslovce prenose i najmanju naznaku da ce doci do nekog transfera bilo gde u svetu. kad pogledam sve to stvarno mi je tesko da trac o nekom transferu u zvezdi ili partizanu tumacim drugacije nego kao najobicnije blebetanje...

 

evo recimo danasnjih vesti  https://mozzartsport.com/fudbal/vesti/transferi-uzivo-16-januar/347849

nisam video ovo dok sam kucao

 

da, svakako je deo i na tom sta iste publika

vazda gladna debilnih senzacija (koje to zapravo nisu)

 

ja se vec duze pitam kad ce tome doci kraj (ne nuzno vezano za sport)

racunam i najveci debili se moraju zasititi takvih stvari

Edited by pbg12345
Link to comment
2 hours ago, Plajvi said:


Harper na aparatima. :laugh:

 

Na aparatima je Zvezda, meni je najmanji problem da u vreme odigravanja utakmica gledam nesto drugo. Ionako ce celo prolece proteci u sklanjanju timova da bi se dripcima poput Simica nabijala statistika. Ko ce to da gleda?

Link to comment
8 hours ago, Bright Billy said:

Kako saznaje MONDO, Crvena zvezda je u pregovorima oko Sekua Sanoga (30) koji je trenutno slobodan igrač, a koga su pratili već nedeljama unazad.

 

Nezvanično se može čuti da je imao samo preliminarni kontakt sa ljudima iz Crvene zvezde, i da im je tada poručio da bi u Beogradu bio zadovoljan primanjima između 800.000 i 1.000.000 evra.

 

Znaci trika nema...  A na istom tom mozzartsportu pisu i da ovi majmuni razmisljaju da prodaju Degeneka!

Link to comment

A nezvanično Mondo veli da je trebao u neki turski klub sa platom od 350.000 ali je predsednik kluba stopirao a trener iz revolta dao ostavku, haha

Edited by assignment
Link to comment
16 minutes ago, assignment said:

A nezvanično Mondo veli da je trebao u neki turski klub sa platom od 350.000 ali je predsednik kluba stopirao a trener iz revolta dao ostavku, haha

A zapravo čovek dobio otkaz nakon poraza 0-4 u kupu, ali ok

Link to comment
9 hours ago, Bright Billy said:

Kako saznaje MONDO, Crvena zvezda je u pregovorima oko Sekua Sanoga (30) koji je trenutno slobodan igrač, a koga su pratili već nedeljama unazad.

 

Pratili ga ko Žandera u Pafosu...:fantom:

Link to comment
2 hours ago, Godfrey said:

A zapravo čovek dobio otkaz nakon poraza 0-4 u kupu, ali ok

 

Jbg, to je naše srpsko novinarstvo a pošto se pisalo na tu temu, ja podelio zbog ogromne razlike u vezi primanja tog igrača... 

Link to comment

Највише ми вријеђа интелигенцију кад се продаја најбољих играча представља као нешто позитивно или још горе, кад иде вијест "продајемо овог, да би довели оног".

Link to comment
13 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Највише ми вријеђа интелигенцију кад се продаја најбољих играча представља као нешто позитивно или још горе, кад иде вијест "продајемо овог, да би довели оног".

 

Ali Stankovic nasao zamenu za Marina u Veljku Simicu. To je kao da kazes - hej, nasao sam super zamenu za ferari testarosu, kupio sam trabant kabriolet.

Link to comment

Без потребе срозавају Декијев углед таквим глупостима, као да се он шта пита уосталом.

 

А о припремама на Кипру се извјештава као да је у најмању руку камп репрезентације пред СП.  Драматични наслови, Деки ово, Деки оно, ради се на тактици, затезање одбране итд. Пустите човјека на миру јбт.

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Ali Stankovic nasao zamenu za Marina u Veljku Simicu. To je kao da kazes - hej, nasao sam super zamenu za ferari testarosu, kupio sam trabant kabriolet.

I to onaj iz Kusturicinog filma gde svinja jede karoseriju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...