Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

8 hours ago, Bright Billy said:

jirka u gornjiku a jevtovic u apoelu. pozajmice sa pravom otkupa po nabavnoj ceni...

Ма затегнуће Деки тим. Прави јевропску Звезду.:fantom:

Link to comment

Најтужније је што нашем народу можеш продати свакакве приче, те Марин хтио да иде, те Јирка овакав, те Кафу онакав, затварање финансијске конструкције, подмлађивање тима, итд.

Link to comment
17 hours ago, porucnik vasic said:

Ја то нигде нисам написао.  Само нису нити неки пословни махери каквим се овде представљају. њихов крајњи резултат у Звезди је лош.

Добривоје одавно није ни кафечија. Пензионер који глуми маскоту своје бивше кафане. Био је пензионер кад је дошао у Звезду.

 

Da, da, nisi to napisao, uporedjivao si ih sa Li Ajakokom i drugim velikanima Zvezdinih uprava a ne sa lopovima koji su jahali klub pre i posle njih. Uzgred, nije tacno da ih je neko predstavio kao poslovne mahere, predstavljeni su kao ljudi koji nisu krali za sebe i zbog toga dobili epitete koji su navedeni + bombu ispred porodicne kuce i pepeljaru u glavu od vodja Delija kojima nisu hteli da daju njihov uobicajeni honorar. Bar na ovom forumu to moze da se napise a da ne moramo da citamo bljutave odgovore o kafedzijama i suprugama-kurvama od apologeta kriminalaca iz navijackih grupa.

 

"Rekonstrukcija" tima je odlicno zapocela, rasprodajom svega sto se moze prodati da bi se podelile zaostale plate i bonusi igracima kojima se vec duguje ogroman novac. Tezgic i drustvo su se malo previse zaigrali s pljackom pa im je, eto, ostala ta neprijatna obaveza da na kraju daju plate igracima, nakon sto su raznorazni kriminalci koji se motaju oko kluba namireni. Mora da se zna sta je prioritet, jebi ga, ne mogu da se plate tamo neki fudbaleri dok tolika kriminalna organizacija ceka u redu kod blagajnika. Bice tu jos "podmladjivanja sastava", "ispunjavanja nove Dejanove vizije" i "igraca koji su se zasitili i izrazili zelju da odu", samo treba sacekati da se vidi koga jos mogu da uvale za ozbiljan novac.

Link to comment

Ja vas uopšte ne razumem, ovaj čovek napisao čaršaf gde analizira Jirku, mane vrline, koliko je igrao, golovi asistencije itd...

 

Kome, čemu, zašto sve to?

 

To su sve potpuno irelevantni podaci, koji imaju veze sa fudbalom a ne sa Zvezdom.

 

Kako vam posle toliko vremena nije jasno da Zvezda i fudbal nemaju aposlutno nikakve veze, da to nikog u klubu ne zanima i predstavlja im isključivo opterećenje kad neko povezuje te dve stvari?

 

Zvezda je isključivo mašina za pranje prljavih para i ne služi baš ničemu više od toga.

 

Jedino što zanima rukovodstvo su procentri i njihova podela. Subjekti procenata su promenljivi, koga tamo boli kurac za nekog Jirku i šta on pruža na terenu? Tu je (kao i kod svakog drugog predmeta trgovine) jedino bitan procenat i deo tala i apsolutno ništa više od toga.

 

Dajte se manite gluposti i ćorava posla, kakvo besmisleno gubljenje vremena.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

   @pbg12345

 

   Napravljena je ta tabela prihoda za vreme Milojevićevog boravka u Zvezdi, Mozzart je to objavio. Od transfera i Uefa zarađeno tačno 100 miliona evra, maltene u evro, za 2.5 godine. 

Link to comment

Marin se ne uklapa u koncepciju. Najviše zna, najviše se kreće, traži loptu, daje... šta će on u koncentraciji sa raznim Simićima i ostalim Vukanovićima.

Link to comment
2 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Најтужније је што нашем народу можеш продати свакакве приче, те Марин хтио да иде, те Јирка овакав, те Кафу онакав, затварање финансијске конструкције, подмлађивање тима, итд.

upravo to

sto je najgore ima i ovde takvih, evo post dva ispod tvog

1 hour ago, harper said:

 

Da, da, nisi to napisao, uporedjivao si ih sa Li Ajakokom i drugim velikanima Zvezdinih uprava a ne sa lopovima koji su jahali klub pre i posle njih. Uzgred, nije tacno da ih je neko predstavio kao poslovne mahere, predstavljeni su kao ljudi koji nisu krali za sebe i zbog toga dobili epitete koji su navedeni + bombu ispred porodicne kuce i pepeljaru u glavu od vodja Delija kojima nisu hteli da daju njihov uobicajeni honorar. Bar na ovom forumu to moze da se napise a da ne moramo da citamo bljutave odgovore o kafedzijama i suprugama-kurvama od apologeta kriminalaca iz navijackih grupa.

 

"Rekonstrukcija" tima je odlicno zapocela, rasprodajom svega sto se moze prodati da bi se podelile zaostale plate i bonusi igracima kojima se vec duguje ogroman novac. Tezgic i drustvo su se malo previse zaigrali s pljackom pa im je, eto, ostala ta neprijatna obaveza da na kraju daju plate igracima, nakon sto su raznorazni kriminalci koji se motaju oko kluba namireni. Mora da se zna sta je prioritet, jebi ga, ne mogu da se plate tamo neki fudbaleri dok tolika kriminalna organizacija ceka u redu kod blagajnika. Bice tu jos "podmladjivanja sastava", "ispunjavanja nove Dejanove vizije" i "igraca koji su se zasitili i izrazili zelju da odu", samo treba sacekati da se vidi koga jos mogu da uvale za ozbiljan novac.

sve se slazem, osim ovog za plate

jasno mi je to nije tvoja poenta i da ti ne razmisljas tako, ali to uopste ne bi trebalo da se pominje u tom smislu

mozda deo ovog novca zaista ide za plate, ali ako je to istina to je opet samo potvrda sulude pljacke na svakom koraku

cuj moraju prodaju jirku za 500k (ili koliko vec ide zvezdi makar na papiru) da bi namirili plate i bonuse

pa to kao alibi za prodaje moze da prihvati samo neko izuzetno glup i(li) zlonameran

 

i jos jednom, da jako je bitno insistirati na ovom sto pises. muka mi je vise od te relavitizacije, saljenja i slicnog da bi se na najprimitivniji nacin vredjali i terali ljudi poput piksija, dok se sa druge strane za govna poput terzica nalazi hiljadu i jedno opravdanje

1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Ja vas uopšte ne razumem, ovaj čovek napisao čaršaf gde analizira Jirku, mane vrline, koliko je igrao, golovi asistencije itd...

 

Kome, čemu, zašto sve to?

 

To su sve potpuno irelevantni podaci, koji imaju veze sa fudbalom a ne sa Zvezdom.

 

Kako vam posle toliko vremena nije jasno da Zvezda i fudbal nemaju aposlutno nikakve veze, da to nikog u klubu ne zanima i predstavlja im isključivo opterećenje kad neko povezuje te dve stvari?

 

Zvezda je isključivo mašina za pranje prljavih para i ne služi baš ničemu više od toga.

 

Jedino što zanima rukovodstvo su procentri i njihova podela. Subjekti procenata su promenljivi, koga tamo boli kurac za nekog Jirku i šta on pruža na terenu? Tu je (kao i kod svakog drugog predmeta trgovine) jedino bitan procenat i deo tala i apsolutno ništa više od toga.

 

Dajte se manite gluposti i ćorava posla, kakvo besmisleno gubljenje vremena.

ma jasno mi je laki, uostalom i sam sam to napisao

ali eto cisto forumske diskusije radi

jbg, navijanje, ljubav prema klubu nije racionalna kategorija :D

posto mi se bukvalno gadi ovo sto rade i teraju me od zvezde, prija mi makar procitati da ima jos razumnih ljudi koji slicno razm,isljaju

29 minutes ago, fandorin said:

   @pbg12345

 

   Napravljena je ta tabela prihoda za vreme Milojevićevog boravka u Zvezdi, Mozzart je to objavio. Od transfera i Uefa zarađeno tačno 100 miliona evra, maltene u evro, za 2.5 godine. 

100 miliona :hail:

terza, sef i svi ostali sefovi ako nisu stavili 50 milki u dzep nista nisu uradili

magovi menadjmenta

 

a raji prodaju price o konstrukcijama i slicne gadosti

jbt partizan koji je potpuno u senci, takodje sa sns/sps lopovskom upravom proda igraca za 10 miliona evra

nama ceo tim, sve da prodamo, sumnjam da bi izvukli 10 miliona

 

ako imas link za to, molim te okaci

Edited by pbg12345
Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

sve se slazem, osim ovog za plate

jasno mi je to nije tvoja poenta i da ti ne razmisljas tako, ali to uopste ne bi trebalo da se pominje u tom smislu

mozda deo ovog novca zaista ide za plate, ali ako je to istina to je opet samo potvrda sulude pljacke na svakom koraku

 

 

To je i bila poenta, toliko su zaradili igraci i strucni stab a na kraju je doslo do toga da se njima duguje. Mora to da se isplati jer Tezgic nije glup i zna da su to jedini dugovi koji moraju da se vracaju zbog UEFA monitoringa. Ono sto se postavlja kao pitanje je kako je uopste doslo do toga da se igracima duguje i koji su to troskovi bili toliko prioritetni da je moralo da se duguje igracima, pa da sad mora da se prodaje navrat-nanos kako bi se ti dugov i vratili. U stvari, ne postavlja se pitanje, znamo svi o cemu se radi. Imamo lopova na celu kluba kojem se dozvoljava da krade klub jer za sebe uzima samo manji deo od pljacke, veci deo ide onima koji mu dozvoljavaju da krade. To je cela filozofija Zvezdinog poslovanja.

Link to comment

a onda kazu "drzava ulaze u zvezdu". valjda ce se jednom saznati koliko je love izneto iz zvezde od 92. naovamo. pretpostavljam da se priblizavamo cifri od milijardu evra.

 

 

Link to comment

@harper ma jasno, razumemo se

iako sam svestan da nijedno necu doziveti, ali vise bi se obradovao da zvezda posluje tako da se bukvalno zna gde je svaki dinar potrosen, a na nagovestaj da je jedan evro ukraden najpre navijaci zvezde, a potom i mediji, javnost ne silaze sa grbace odgovornih, nego sto bi me obradovalo da osvojimo ligu sampiona

kralo se kod nas od kad znam za sebe, ali ovo su neke nove dimenzije,a sa druge strane zaba je odavno skuvana, javnost potpuno oguglala i to se maltene jednoglasno dozivljava kao nesto podrazumevajuce

i sve to ne bi ni upola bio problem da to nije slika srbije u malom

niko do sad nije bio dovoljno bahat i pohlepan da to radi na ovakav nacin

 

+prilicno sam siguran "trosimo" jos jednu legendu kluba

jer stakovic koliko god dobronameran bio i sve da je talenat murinja kad je kretao sa poslom, covek jednostavno nema sanse pored terze

a kladiti se mogu da ce se na njemu prvom slomiti kad ovo sve pocne dolaziti na naplatu

Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

a onda kazu "drzava ulaze u zvezdu". valjda ce se jednom saznati koliko je love izneto iz zvezde od 92. naovamo. pretpostavljam da se priblizavamo cifri od milijardu evra.

 

 

pa i ulaze jbg. samo sto do zvezde stigne mali deo toga

a onda se opet i taj mali deo kasnije visestruko naplati

samo ne nazad u drzavnu kasu, nego opet u privatne dzepove

 

i to tako funkcionise bez problema u oba blizanca decenijama unazad

 

Link to comment
41 minutes ago, Filozof manijak said:

Samo u Srbiji fudbalski klubovi odu u dubiozu kad se plasiraju u LŠ, umesto da procvetaju i dobiju zamajac.

Lopovistan & Apsurdistan

 

Nije to neobično.:fantom:

Diže se lestvica, ulaže se u pojačanja i onda sledi potop one godine kada se ne uđe niđe pa se igra samo domaćica.

A ne treba zaboraviti da veoma značajna sredstva odlaze na punjenje budžeta Repuplike Srbije, obnovu dotrajalih zvučnika i odgušivanje wc-a.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...