Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Bright Billy said:

dakle ako su ovi na severu cvrsto odlucili da terza leti onda terza ima da leti.

 

Već su mu skandirali da se kupi 2015. godine, pa evo ne mrda.

Link to comment
50 minutes ago, Filozof manijak said:

Dakle, suština iznetog je: ako su navijači Zvezde nezadovoljni, Psiho će učiniti sve da se to nezadovoljstvo ne pojavi na utakmicama (i malim ekranima)?

 

Ergo: za smenu ovog mafijaškog i nenarodnog režima potrebno je samo da se osveste navijači Stuba srpstva.

Sapienti sat :fantom:

 

Koliko godina imas? :fantom:

Screenshot_2020-01-18 Balkanski navijaci - Posts.png

Link to comment
14 minutes ago, napadaj said:

 

Već su mu skandirali da se kupi 2015. godine, pa evo ne mrda.

 

tad je nezadovoljstvo bilo usmereno na kokezu i tonceva, koji su i napustili klub... 

Link to comment

   Meni je ono sinoć izgledalo kao da su odradili skandiranje pro forme, čisto da im se ne spočitava nereagovanje na šurovanje sa nazovi Grobarima. Apsurdno je i pomisliti da šipka negoduje što je Terza bio u društvu prestolonaslednikovih jarana. Moguće je da Terzić ode samo ako ima istine u pričama da će ponovo biti predsednik fss, dok onaj idiot ide na unosnije funkcije. 

    I drugo, plašim se da Deki Stanković nije samo marioneta i legenda iza koje će se sakriti lopovluci i ostali kriminal nego da vrlo dobro zna gde je došao i šta radi. 

Link to comment

ja nemam utisak da je ono sinoc proforme bilo, pogotovo sto su jos pre par dana krenuli grafiti itd. malo je tanko ispalo jer kosarkaska publika nije prihvatila skandiranje al na fudbalu ce to drugacije da bude. ko zna, mozda gresim pa sam se prerano obradovao, videcemo. mislim da je stvar pukla jos kod cene karata za ls, sto je ovaj posle probao da zataska odjebavanjem pantovica al nisu ljudi bas tolko glupi. realno gledano, terza i mrkela su sjebali sve sto je miloje napravio i vreme je da idu. ne znaci to da ce najebati nesto strasno, samo moraju iz zvezde da idu... 

Edited by Bright Billy
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

To je i dalje smešna cifra u odnosu na ulupane pare u FKCZ.

Pa još kad navijači CZ postanu nezadovoljni zbog povlašćenog tretmana KKP, ispada da psiho sam sebi kopa rupu :fantom:

 

 

 

fkcz je zaradila 100 mil € čistih para za tri godine. koliko god da se upumpa, još više se izvlači

 

a kkp nema nikakve realne prihode, osim onoga što Vučić upumpa

Link to comment
23 hours ago, Filozof manijak said:

To je i dalje smešna cifra u odnosu na ulupane pare u FKCZ.

Pa još kad navijači CZ postanu nezadovoljni zbog povlašćenog tretmana KKP, ispada da psiho sam sebi kopa rupu :fantom:

 

 

 

Koje su to pare ulupane u FKCZ? Koliko? Dokle ćemo robovati nekim frazama i predrasudama da "država daje Zvezdi.."? Evo i šizoje isto žvaće, priča o jednom milionu uloženom u Zvezdu, a šest miliona evra samo na ime poreza uplaćenih iz Zvezde u državnu kasicu prasicu ni da spomene? Koliko je tek miliona iz Zvezde otišlo ispod žita i tajnim računima nestalo? Zar bi država koja zatvori Geneks, Rakovicu, IMT, Komgrap i masu silnih preduzeća, držala povlašteno Zvezdu i Partizan onako, za svoj groš?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...