Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Ali ova priča "upumali 10 miliona, a izvukli nam 100 mil!"

Pa da nisu upumpali 10 miliona ne bi imalo šta da se izvuče, a još ste dobili i rezultat gratis.

Link to comment

Ima logike...  Jos Deki Stankovic i ladne kuglice... i pustio nas Keln da prodjemo dalje i golman Krasnodara popio koju vise i pustio Kangin sut da udje u gol...

 

jos nesto?

Link to comment

Ja se ponadah da procitam nesto o pripremama i prelaznom roku, kada ono bulaznjenje o parama, lopovima u klubu i drzavi, dunsterima na terenu i na klupi.  To su teme koje se obnavljaju svake godine (samo se protagonisti menjaju) i o kojima se pomno diskutuje u vreme svake zimske pauze otkako postoji ovaj forum (srecom letnja je kraca jer evropske kvalifikacije pocinju mesec dana nakon okoncanja domaceg prvenstva).  Kako vas bre ne mrzi da prezvakavate iste teme i iste frustracije iz godine u godinu?  Ja bih predlozio moderaciji da zatvori temu o Zvezdi na pocetku zimske pauze (a moze i letnje) i otvori je ponovo nedelju dana pre pocetka sezone.  A da neko od onih kojima su teme o kradjiama, proneverama, talovima, ugradjivanju i dunsteraju vezanim za klub zanimacija, otvori odgovarajucu rubriku u sekciji za politiku, drustvo, isl.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Ima logike...  Jos Deki Stankovic i ladne kuglice... i pustio nas Keln da prodjemo dalje i golman Krasnodara popio koju vise i pustio Kangin sut da udje u gol...

 

jos nesto?

Uf uf, baš si zalutao

Nećeš naći sagovornika za to, sorry.

Link to comment
1 hour ago, Dimitrije said:

Ja se ponadah da procitam nesto o pripremama i prelaznom roku, kada ono bulaznjenje o parama, lopovima u klubu i drzavi, dunsterima na terenu i na klupi.  To su teme koje se obnavljaju svake godine (samo se protagonisti menjaju) i o kojima se pomno diskutuje u vreme svake zimske pauze otkako postoji ovaj forum (srecom letnja je kraca jer evropske kvalifikacije pocinju mesec dana nakon okoncanja domaceg prvenstva).  Kako vas bre ne mrzi da prezvakavate iste teme i iste frustracije iz godine u godinu?  Ja bih predlozio moderaciji da zatvori temu o Zvezdi na pocetku zimske pauze (a moze i letnje) i otvori je ponovo nedelju dana pre pocetka sezone.  A da neko od onih kojima su teme o kradjiama, proneverama, talovima, ugradjivanju i dunsteraju vezanim za klub zanimacija, otvori odgovarajucu rubriku u sekciji za politiku, drustvo, isl.

 

      Nema baš puno materijala. Marin u SA za 1.7 miliona (ako i toliko, ima neko zamešateljstvo oko procenta Olimpijakosu, teško razumljivo običnom čoveku), jevtović na Kipru kod Vujadina, Kanjas će u Tursku, a Jovanča...negde. Kinezi poduplali ponudu za Degeneka na 3 miliona koju nećemo odbiti, za njim će vrv Borjan i Boaći. 

 

    Na drugoj strani merkata je Seku Sanogo, osmica iz Obale Bjelokosti, igrao za YB pa otišao u, pogađate, Saudijsku Arabiju za 7 miliona. Po sopstvenom priznanju za Zvezdu bi igrao za 800k do miliona. Navodno je juče stigao u Bgd na pregovore o pozajmici. A diljem interneta se vodi kao slobodan igrač. Teško razumljivo običnom čoveku.

 

   I, i...pa, ništa više.

Link to comment
6 hours ago, Godfrey said:

Ali ova priča "upumali 10 miliona, a izvukli nam 100 mil!"

Pa da nisu upumpali 10 miliona ne bi imalo šta da se izvuče, a još ste dobili i rezultat gratis.

tako je

drzava sto direktno, sto indirekto kroz "sponzore" ubacuje pare u blizance

delom da bi narod imao zabavu da skrene misli sa praznog novcanika, delom da se dobar deo tog novca u startu pokrade i zavsri kod istih tih koji u ime drzave i svih nas "daruju"

onda kad/ako klub napravi kakav rezultat koji donosi novac ili proda igraca, te pare opet najvecim delom zavrse u dzepovima istih tih "darodavaca"

najociglednije je kad ima najvise para, kod vas za vreme djurica, kod nas zadnjih 2,3 godine

a narodu se 10tine miliona od uefe kojih nema na racunu kluba pravdaju "skupim igranjem ls/le", otplatom (obavezno tudjih) dugova, kostrukcijama, pickama materinama

 

sta ti tu zaboga nije jasno?

5 hours ago, Dimitrije said:

Ja se ponadah da procitam nesto o pripremama i prelaznom roku, kada ono bulaznjenje o parama, lopovima u klubu i drzavi, dunsterima na terenu i na klupi.  To su teme koje se obnavljaju svake godine (samo se protagonisti menjaju) i o kojima se pomno diskutuje u vreme svake zimske pauze otkako postoji ovaj forum (srecom letnja je kraca jer evropske kvalifikacije pocinju mesec dana nakon okoncanja domaceg prvenstva).  Kako vas bre ne mrzi da prezvakavate iste teme i iste frustracije iz godine u godinu?  Ja bih predlozio moderaciji da zatvori temu o Zvezdi na pocetku zimske pauze (a moze i letnje) i otvori je ponovo nedelju dana pre pocetka sezone.  A da neko od onih kojima su teme o kradjiama, proneverama, talovima, ugradjivanju i dunsteraju vezanim za klub zanimacija, otvori odgovarajucu rubriku u sekciji za politiku, drustvo, isl.

 

3 hours ago, fandorin said:

 

      Nema baš puno materijala. Marin u SA za 1.7 miliona (ako i toliko, ima neko zamešateljstvo oko procenta Olimpijakosu, teško razumljivo običnom čoveku), jevtović na Kipru kod Vujadina, Kanjas će u Tursku, a Jovanča...negde. Kinezi poduplali ponudu za Degeneka na 3 miliona koju nećemo odbiti, za njim će vrv Borjan i Boaći. 

 

    Na drugoj strani merkata je Seku Sanogo, osmica iz Obale Bjelokosti, igrao za YB pa otišao u, pogađate, Saudijsku Arabiju za 7 miliona. Po sopstvenom priznanju za Zvezdu bi igrao za 800k do miliona. Navodno je juče stigao u Bgd na pregovore o pozajmici. A diljem interneta se vodi kao slobodan igrač. Teško razumljivo običnom čoveku.

 

   I, i...pa, ništa više.

ma ne zaboga, zasto bi pisali o prodaji najboljeg igraca i prilicno jasnom nagovestaju prodaje i preostalih koji nesto vrede

 

ajde da pisemo o tome da li ce veljko simic biti bolji od marina kad preuzme kljuceve ekipe u svoje ruke/noge

 

evo ja sam ubedjen da cemo koliko sutra zaboraviti marina, kad se veljasin rastrci sto po miticu, sto po surdulicama i indjijama

kakvo je vase misljenje dimitrije?

da li je veljko simic adekvatan naslednik sekularca, dzaje, pizona, piksija?

Link to comment
4 hours ago, Bright Billy said:

sutra igraju prijateljsku sa nekim kipranima al zatvorenu za javnost. dok ne odu u tursku stvarno nema sta konkretno o fudbalu da se pise... 

sto ne kraju sa nekim salkeom, opasno je i ako ti deportivo zapadne, a ne vazda sa ovim levatima iz moldavije, mandavije itd..:fantom:

Link to comment

Niko nikad nigde nije izjavio da ce Veljko Simic zameniti Marina. Balerina je u svom smecu od teksta napisao da je Simic u jednoj utakmici igrao na toj poziciji i to je sve.
To vise nije ni sarkazam i ironija, nego obicna glupost.


Na Kipru nije ni bilo predvidjeno da igramo pripremne utakmice, ova jedna je naknadno ubacena. U Turskoj ce biti utakmica ja svaka 2-3 dana

Link to comment
6 hours ago, Milosh76 said:

Niko nikad nigde nije izjavio da ce Veljko Simic zameniti Marina. Balerina je u svom smecu od teksta napisao da je Simic u jednoj utakmici igrao na toj poziciji i to je sve.
To vise nije ni sarkazam i ironija, nego obicna glupost.


Na Kipru nije ni bilo predvidjeno da igramo pripremne utakmice, ova jedna je naknadno ubacena. U Turskoj ce biti utakmica ja svaka 2-3 dana

 

Pre sedam strana na ovom topiku je naveden tekst s naslovom "Stankovic nasao zamenu za Marina", u kojem se uz hvalospeve govori o Veljku Simicu. Bukvalno tim recima - Stankovic nasao zamenu za Marina. I kakvo je to sad niko, nikad i nigde koje ispari za sedam strana topika?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...