Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Miljenko said:

Ok je hvaliti Miloja za Evropu, no ovo u domacim okvirima je nedopustivo. Ja ocekujem rutinske pobede, protiv bilo koga ko nije Partizan.

Sta je danasnja utakmica nego rutinska pobeda?  Nije bila goleada niti je bila lepa za gledanje, ali Zvezda je bila nadmocniji tim sa mnogo vise suteva na gol i sansi za gol.

Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

Ok je hvaliti Miloja za Evropu, no ovo u domacim okvirima je nedopustivo. Ja ocekujem rutinske pobede, protiv bilo koga ko nije Partizan.

 

nedavno su baš obeležavali 100-tu Milojevu rutinsku pobedu na klupi Zvezde

Link to comment

Meni je ovo totalni smor, a gledao sam razne nase sastave. Posebno sa toliko novca koji je prosao kroz klub. I posle me neko pita zasto gledam recimo Holandiju i to bukvalno bilo koju utakmicu.

Link to comment
2 hours ago, Bright Billy said:

 

meri se prosecnim brojem osvojenih bodova po mecu https://www.transfermarkt.com/robert-prosinecki/profil/trainer/6653

naravno, ne moze da ima isti prosek sa zvezdom i sa azerbejdzanom al tamo je bas zakazao...

 

sto se milojevog naslednika tice, kao sto sam vec napisao, pratio bih karijeru trenera cukarickog. al se iskreno nadam da nece biti potrebe za promenom trenera u skorije vreme...

pa da i ako malo bolje pogledas rezultate azera, videces da im je robi drugi najuspesniji selektor u istoriji

tesko da je to sinonim za neuspeh

 

 

nego

nastavlja se nasa tecna i efikasna igra

cudi me da stadion nije pun koliko lep i kvalitetan fudbal igramo

Link to comment
18 minutes ago, pbg12345 said:

pa da i ako malo bolje pogledas rezultate azera, videces da im je robi drugi najuspesniji selektor u istoriji

tesko da je to sinonim za neuspeh

 

 

nego

nastavlja se nasa tecna i efikasna igra

cudi me da stadion nije pun koliko lep i kvalitetan fudbal igramo

 

ok, ajde onda bar najuspesnijeg trenera azera da dovedemo... 

 

sto se nase igre tice, slazem se. totalno smo neuigrani i tu ocigledno nesto zestoko skripi. pre ove utakmice sam hteo da napisem kako nas iz bule moze izvaditi samo lose vece minhenskog bajrna al sad mi ta ideja deluje totalno naivno. na zalost, na zimu ce morati da ode ili trener ili pola ekipe inace od titule nema nista. 

Link to comment

Наша цијењена публика која је навикнута на врхунски фудбал иначе па ето нема их на стадионима због лошег фудбала Милојеве Звезде

Link to comment

slazem se, poseta nema veze sa performansom ekipe. tu su vise neki socioloski fenomeni presudni... 

 

nego, kad vec pricamo o trenerima, kolko sevcenko trenutno zaradjuje? 

Edited by Bright Billy
Link to comment

Ne znam sta to treba da se desi.  Tim ove sezone ne igra onako dobro kao prethodne.  Bez obzira na to, uspesan je u domacem takmicenju i igra ponovo u grupnoj fazi LS.  Tri godine za redom igra grupna takmicenja u Evropi i dominira u domacoj ligi.  Tesko da vise od toga moze da se ocekuje.  Najbolji fudbaler lige, Marin, i najbolji golman lige, Borjan, igraju u timu.  Uzimajuci sve to u obzir, menjati trenera zato sto se publici (koja ionako ne dolazi na stadion da gleda Zvezdu osim kada dodje da gleda strane timove) ne dopada igra tima i kako trener selektira tim (PPP-ovci se vise uzbude kada procitaju Simicevo ime u startnih 11, nego kada je Marin u timu) je za mene neshvatljivo, pogoto sto neki pominju neuspesnog trenera Prosineckog ili isto tako malo uspesnog Zengu, koji trenira tim pri dnu Serie B, kao alternativu.  Ako bi oterali Milojevica, desilo bi se isto kao reprezentaciji kada su oterali Antica i nedavno Muslina - totalni krah.  Realno, Zvezda nije imala boljeg trenera od Milojevica jos od 1990-ih ako ne i ranije i nece ga imati verovatno jos dugo vremena.   Kada i ako Zvezda pocne da ima lose rezultate, ne osvoji titulu i kup,ne kvalifikuje za jesenje utakmice u Evropi, onda moze da se raspravlja o tome da se rastanak primakao.

Link to comment

Problem je sto se izgleda Milojevic zasitio fudbala u Srbiji, pritisaka da se svaka dobija, raznih menadzerskih i drugih igara. Ne vidi se ta energija iz prve i druge sezone. Vrlo je moguce da ce otici u junu mesecu, ako dobije neku ponudu, pogotovo ako bude iz Grcke.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...