Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

38 minutes ago, pbg12345 said:

jebemliga

ja nisam ovako zapamtio robijevu eru

 

sto se rezultata tice, pa miloje nije imao nista veci trenerski rejting (ili ostvaren rezlutat) pre zvezde od robija danas

zapravo, imao je manji

tesko da ce nas zapasti neki dokazan trener na velikoj sceni

kad je vec tako, onda sam uvek pre za robija, nego za nekakvu ispusenu mustiklu (satro bombasticno ime) u vidu nekog stranca koji je poslednji rezultat imao pre 10+ godina ili nekakvog "zvezdinog vojnika" tipa lalat, jankosan

 

pise po portalima da ce veljko nikolic napokon zaigrati danas

 

nije ni zvezda u koju je dolazio miloje imala rezultate i rejting. sad ima zahvaljujuci miloju. u medjuvremenu je robi vodio kajzeri, azerbejdzan i bosnu gde je redom imao losije rezultate nego u zvezdi. aj jednom da budemo realni, jbg, robi je los trener...

Link to comment

imao losije rezultate sa azerbejdzanom nego sa zvezdom?

kako se to meri?

ja koliko vidim on je sa azerima za njihove standarde imao sasvim solidne rezultate

 

ja sam prilicno siguran da ako/kad budu menjali trenera, izbor biti kao sto sam opisao u prethodnom postu

u tom slucaju sam svakako za robija

 

ako kojim slucajem terzic resi da dovede trenera sa ozbiljnom karijerom u evropskim okvirima, naravno da sam za to

samo se to nece desiti

 

koga bi ti bili voleo videti na zvezdinoj klupi posle miloja?

od onog sto je jbg realno da dodje kod nas

Edited by pbg12345
Link to comment
12 minutes ago, pbg12345 said:

imao losije rezultate sa azerbejdzanom nego sa zvezdom?

kako se to meri?

ja koliko vidim on je sa azerima za njihove standarde imao sasvim solidne rezultate

 

ja sam prilicno siguran da ako/kad budu menjali trenera, izbor biti kao sto sam opisao u prethodnom postu

u tom slucaju sam svakako za robija

 

ako kojim slucajem terzic resi da dovede trenera sa ozbiljnom karijerom u evropskim okvirima, naravno da sam za to

samo se to nece desiti

 

koga bi ti bili voleo videti na zvezdinoj klupi posle miloja?

od onog sto je jbg realno da dodje kod nas

 

meri se prosecnim brojem osvojenih bodova po mecu https://www.transfermarkt.com/robert-prosinecki/profil/trainer/6653

naravno, ne moze da ima isti prosek sa zvezdom i sa azerbejdzanom al tamo je bas zakazao...

 

sto se milojevog naslednika tice, kao sto sam vec napisao, pratio bih karijeru trenera cukarickog. al se iskreno nadam da nece biti potrebe za promenom trenera u skorije vreme...

Link to comment

Vukanovic umesto Simica, pa da budemo i malo opasniji. VLP-a izgleda malo bojkotuju saigraci, nije dobio 2 lopte u prostor, sve u noge i neke koske.

Mali Nikolic je vec sada bolji od SImica, a veci potencijal svakako jeste.

 

Bice ovde mucenja

Link to comment

Ja bih ukinuo nas fudbal. Da od ovoliko igraca na terenu, niko ne ume cestito da sutne (dobro, bila su dva ok pokusaja Vulica), a posebno da centrira (tu vec nije bilo uspesnih pokusaja).:sleep:

Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Vukanovic umesto Simica, pa da budemo i malo opasniji. VLP-a izgleda malo bojkotuju saigraci, nije dobio 2 lopte u prostor, sve u noge i neke koske.

Mali Nikolic je vec sada bolji od SImica, a veci potencijal svakako jeste.

 

Bice ovde mucenja

I bre!  Vec sada?  Ako se dobro secam, nekada je sve to to bio i "mali Simic".  Nego vi ovo ozbiljno ili malikice podilazite Harperu?

Link to comment

Ne, nego gledam utakmicu :D

 

Simica sam gledao i uzivo, Nikolica gledam prvi put u zivotu. Malo je rano za potpun utisak o Nikolicu, a o Simicu imam formirano misljenje.

 

Nikolicu trebaju utakmice i da se malo opusti i bice od njega nesto. Simic je dostigao svoj vrhunac u Zvezdi i verovatno karijeri, od njega se zna sta se moze ocekivati u buducnosti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...