Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Па кад год болесник објави неку своју побједу на Косову, добијемо по прстима. Сад ће КзШ, поправљање наочара и облизивање, итд.

Link to comment
13 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

kako se onaj psihopata na celu drzave izviljava nad ljudima, slao je igrace da se voze do kosova i nazad zbog svoje kampanje. prosli put je slao terzu i ostoju da osvajaju kosovo, mislim u periodu kada su uvedene takse. 

hteo je da salje i saloa peske u leposavic, no se ovaj izvukao :fantom:

Link to comment

"Posle zabrane fudbalskog meča između ''Trepče'' i ''Crvene zvezde'', koji je danas trabalo da bude odigran u Zvečanu, Priština mora naglavačke da leti iz UEFA i FIFA, gde joj nikada i nije bilo mesto", poručio je Ðurić u pisanoj izjavi.

 

Резултат слика за marko đurić gif

Link to comment
1 hour ago, Goranz said:

 

Verovatno je kao što kaže Nikodije, da je sređeno da Trepča igra sa Zvezdom da bi se slale poruke i tome slično. Čisto maltretiranje igrača i stručnog štaba, ceo dan izgube u putešestviju na utakmicu za koju se u startu znalo da se na Kosovu neće odigrati.

 

Naravno. Sve je ovo od dana kad je "zreb odredio" da Zvezda ima gostovati Trepci jedan veliki politicki performans koji je smisljen na Andricevom vencu, Terzic je bio izvodjac, igraci zrtve, a "navijaci" mizanscen. Move along, nothing to see here, gondola na Kalemegdanu, Zvezda na Jarinju. Bilo je godina kad bih povratio na sve ovo, sad samo slegnem ramenima. Navikne se covek.

Link to comment
2 minutes ago, Apollo Creed said:

"Posle zabrane fudbalskog meča između ''Trepče'' i ''Crvene zvezde'', koji je danas trabalo da bude odigran u Zvečanu, Priština mora naglavačke da leti iz UEFA i FIFA, gde joj nikada i nije bilo mesto", poručio je Ðurić u pisanoj izjavi.

 

Резултат слика за marko đurić gif

 

da, a ova budaletina verovatno racuna na to da smo svi u medjuvremenu pobenavili i zaboravili da je njegov sef  odlucujuce doprineo da pristina™ uopste udje u uefa i fifa, kroz potpisivanje briselskog sporazuma. groteskno

Link to comment

"Ovo što su Šiptari uradili je dokaz koliko mrze Srbiju, tj. Zvezdu kao simbol srpstva"

"Crvena zvezda je jedan od simbola srpstva i zato nije dobrodošla gde god da su neprijatelji srpski", izjavio je ministar odbrane Aleksandar Vulin.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Link to comment

A evo javila se još jedna budaletina:

"To izgleda važi samo kada su Šiptari u pitanju, kada Srbi hoće da igraju fudbal, da se takmiče, onda je Srbima to zabranjeno i zabranjeno im je policijom, nasiljem. Crvena zvezda je jedan od simbola srpstva i ovo što su Šiptari uradili je dokaz koliko se boje Srba, koliko mrze Srbiju i samim tim koliko mrze Crvenu zvezdu kao jedan od simbola srpstva", istakao je Vulin, prenosi Tanjug.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Errrm, za nismo mi nekim njihovim klinkama rukometašicama priređivali ovo isto? Mi ne priznajemo njihove ekipe na teritoriji koju mi kontrolišemo, ovi ne priznaju naša takmičenja na teritoriji koju oni kontrolišu, ne kapiram kako smo pobjedili (5:0). U najmanju ruku je neriješeno. 

 

Jbg kad ne sudi Široki. 

 

 

Edited by James Marshall
Link to comment

rukometasice su makar usle ovde, i slikale se u majicama kosova, pravile orlove rukama u sred kovilova, i slicno. ovi nesrecnici su dobacili samo do jarinja i proglasili pobedu.

 

btw verujem da ce terza uci na kosovo kada bude bezao pred zakonom jednog dana, prateci stope mnogih srpskih kriminalaca

Edited by Nikodije
Link to comment

Pa da, to je onaj nivo " Торцида Сплит Четници" ili kako se već zovu, realno zaista ne znam čemu vode ovi sluđujući performansi, sem da nas ubijede da je Kosovo ozbiljnija država od naše, a u to nas zapravo svojim ponašanjem ubjeđuju naši državnici (tu spadaju i svi ovi neformalni državnici tipa Terza, Vacić i slični). 

 

Mnogo se naš vođa i ovi što on sere po njima tripuju na tu autoviktimizacijsku mantru, a onda seru po Bošnjacima npr. što guslaju po Srebrenici. Zaista nikad nisam kapirao taj "vidite šta nam rade" Kalimero narativ, koji Vučić baš obožava. Valjda zato što priča da smo jaki i opasni može da se prodaje samo čitaocima Informera u Srbiji.

 

Ako ovo nije dovoljno navijačima sa Severa valjaocima gudre iz Ultra Kop ekipe da aktiviraju plan "Dogodine u Prizrenu" ja ne znam šta je potrebno. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...