Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Moramo da popravimo realizaciju. Dovedemo loptu u poslednju trecinu kako treba ali onda ili neki sugav sut, ili neprecizan centarsut i na kraju ispadne nista.

Link to comment

Jbt imam toliko los net da ni mobdro nece da pokrene :(

Kakvi smo u drugom? Jel bilo sansi? Izmena?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
20 minutes ago, adasevic said:

Jbt imam toliko los net da ni mobdro nece da pokrene :(

Kakvi smo u drugom? Jel bilo sansi? Izmena?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

 

Vratili smo se na staro da nam je igra bolja od individualnog kvaliteta, sto bi bilo ohrabrujuce kad Milojevic ne bi robovao nekim igracima koji tradicionalno nemaju pojma i tehnicki su za klasu ispod zahteva modernog fudbala.

 

Dobra vest je da je Pankov prakticno bez treninga pokazao duplo vise od Vujadina, ta zadnja linija nam je kriticna. Jos ako Kanjas i ovaj Brazilac kojeg smo doveli na poziciju levog beka pokazu bilo sta korisno, zakrpicemo se tu kako treba. Pripremna je utakmica pa se ne moze nesto preterano suditi ali u najmanju ruku nismo bili losiji od Zenita, ako nismo bili i bolji.

 

Naravno, retard je ponovo uveo jebenog Veljka Simica, tako da smo utakmicu zavrsili s igracem manje.

Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

ne znam, ja imam utisak da je konstantno na pogresnom mestu... 

 

I Gerd Miler bi konstantno bio na pogresnom mestu da su mu centrirali Gobeljic i Rodic. Tu jednu krstenu loptu koju je dobio tako sto je bio licem okrenut golu sutnuo je kako treba ali je golman skinuo. Rakicki i Bane su veoma, veoma ozbiljni igraci, nije lako igrati protiv njih. O Banetu se sve zna a Rakicki je jedan od tri najbolja igraca Ukrajine i jedini razlog sto ne igra u reprezentaciji je to sto je presao u ruski klub.

Link to comment
20 minutes ago, harper said:

 

I Gerd Miler bi konstantno bio na pogresnom mestu da su mu centrirali Gobeljic i Rodic. Tu jednu krstenu loptu koju je dobio tako sto je bio licem okrenut golu sutnuo je kako treba ali je golman skinuo. Rakicki i Bane su veoma, veoma ozbiljni igraci, nije lako igrati protiv njih. O Banetu se sve zna a Rakicki je jedan od tri najbolja igraca Ukrajine i jedini razlog sto ne igra u reprezentaciji je to sto je presao u ruski klub.

 

gobeljic stvarno ne moze ni kazneni da pogodi al rodic uopste nije bio los danas. pritom nisu oni jedini koji ga traze, tu su marin i ivanic; jedna dobra situacija u kojoj se nasao je stvarno premalo...

 

dobro je ovo bilo danas. kad se vrate borjan i gajic, uigra kanjas i neka ozbiljna konkurencija u spicu natera boacija da se skoncentrise malo bice sve to kul.

Link to comment
34 minutes ago, Bright Billy said:

 

gobeljic stvarno ne moze ni kazneni da pogodi al rodic uopste nije bio los danas. pritom nisu oni jedini koji ga traze, tu su marin i ivanic; jedna dobra situacija u kojoj se nasao je stvarno premalo...

 

dobro je ovo bilo danas. kad se vrate borjan i gajic, uigra kanjas i neka ozbiljna konkurencija u spicu natera boacija da se skoncentrise malo bice sve to kul.

 

Meni je Boaci danas bio jako dobar, borio se, trcao, otvarao drugima sanse, dao je gol iz odlicne reakcije posle suta Ivanica, cak je u jednom delu prvog poluvremena zatvarao pozadi po Marinovoj strani dok je ovaj odmarao u spicu. On samo da nastavi s ovakvom motivacijom da igra i golovi ce doci, nema svako tako jaku uzu odbranu kao Zenit.

 

Ne mozemo mi generalno mnogo da kritikujemo ovo sto je Milojevic izveo kao prvi tim posle ove utakmice danas, za ovu fazu priprema igra je bila vise nego solidna. To sto su nam pojedini igracki tehnicki inferiorni je, jebi ga, posledica individualne nedovrsenosti, tesko se tu sta moze postici s igracima u zrelim godinama. Ispljuvase po forumima ljudi Milunovica danas a bio je sasvim dobar, nije lako drzati odbranu kad ti njena desna strana zjapi kao provalija. Mozda je trebalo Pankova gurnuti od pocetka kad je vec oporavljen jer Savic i Milunovic nisu dobar stoperski par, prosto su spori obojica. Takodje mi nije previse jasna fascinacija Gobeljicem, koji se zbog truda uvek nekako promuva bez kritike a takticki nas je ubio danas na obe strane terena. Vidljivo je bilo danas da su on, Savic i Jovicic (koji uopste nije bio los za svoje standarde) za klasu ispod ostatka tima i tehnicki i takticki. Kakav god da je Stojkovic jednostavno je bolji igrac od Gobelje na svojoj poziciji, Gajic takodje.

 

Znam da ce opet biti komentara ali meni je apsolutna misterija sta Milojevic pokusava da postigne sa Simicem. Decko je dva puta pipnuo loptu za sve vreme koliko je igrao, jednom je vratio nazad a jednom je pao u duelu i izvukao faul. Sto je najgore, on uvek tako igra na jacim utakmicama jer jednostavno nema kvalitet za ovaj nivo fudbala. To sto on ima prednost u odnosu na Jirku je zlocin prema fudbalu. Sta oni hoce s njim? Da li je moguce da se tamo neko jos uvek nada da ce on ikada ista korisno da odigra?

Link to comment

Рад на инфраструктури и побољшању услова, како за први тим, тако и за Омладинску школу, такође су приоритети Црвене звезде.

 

– Када формирате тим правите га у одређеном систему, са буџетом који имате. Немојте да заборављате да Звезда има старе дугове које мора да враћа. Највише бих волео да тога нема и да са оним што раполажемо направимо тим. У овом тренутку желимо да направимо медико блок за наше играче, нову теретану како би наши игрчи имали нормалне услове за рад. Потребна је инфраструктура и за омладински погон. Значио би нам тај новац за довођење играча, али не могу као тренер да мислим само на први тим. Улагање у инфраструктуру је залог за будућност и ја ћу то увек подржати, али онда не можемо да занемаримо чињеницу да неки играч мора да оде да бисмо зарадили новац. Волео бих, не знам да ли ће се то десити у мом мандату, да бар будуће генерације тренера у Звезди могу да имају буџет само за играче и да много лакше праве тим. – рекао је Милојевић.

 

http://www.mojacrvenazvezda.net/200439/2019/06/30/milojevic-podvukao-crtu-i-sumirao-pripreme/

Edited by Milosh76
Link to comment
13 hours ago, Milosh76 said:

Рад на инфраструктури и побољшању услова, како за први тим, тако и за Омладинску школу, такође су приоритети Црвене звезде.

 

– Када формирате тим правите га у одређеном систему, са буџетом који имате. Немојте да заборављате да Звезда има старе дугове које мора да враћа. Највише бих волео да тога нема и да са оним што раполажемо направимо тим. У овом тренутку желимо да направимо медико блок за наше играче, нову теретану како би наши игрчи имали нормалне услове за рад. Потребна је инфраструктура и за омладински погон. Значио би нам тај новац за довођење играча, али не могу као тренер да мислим само на први тим. Улагање у инфраструктуру је залог за будућност и ја ћу то увек подржати, али онда не можемо да занемаримо чињеницу да неки играч мора да оде да бисмо зарадили новац. Волео бих, не знам да ли ће се то десити у мом мандату, да бар будуће генерације тренера у Звезди могу да имају буџет само за играче и да много лакше праве тим. – рекао је Милојевић.

 

http://www.mojacrvenazvezda.net/200439/2019/06/30/milojevic-podvukao-crtu-i-sumirao-pripreme/

 

Kakvo epsko jedenje govana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...