Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Uzima lovu, igra konstantno, igrace kvalifikacije za LE... sta ga briga...lova svakako kaplje, ovako odrzava formu.

Naravno to se nece desiti, ali za Radnicki to svakako ne bi bila losa opcija.

Link to comment

Sigurno je coveku koji u nogama ima nekoliko ls i igrao u ajaksu san da odigra kolo ili dva kvalifikacija le za toncetovu druzinu protiv nekih estonaca ili sa kim vec igra radnicki

Link to comment
6 hours ago, harper said:

Koliko je meni zao Ebesilija sto je dosao u ovo govno od kluba. Godinu dana ga drkaju, igraju ispred njega razni retardi, dali su mu dozvolu da ode, a on covek u toj situaciji udje na teren protiv austrijskog drugoligasa i bude prvi igrac Zvezde na utakmici koji ukliza da bi oduzeo loptu. U timu u kojem igra 11 igraca koji se navodno bore za mesto u timu. Navijati za takav klub je stvarno mucno.

 

Ali, Filip Stojkovic. Takve bitange i seljacine nekad nisu mogle da pomisle da obuku Zvezdin dres.

 

Zbog čega bi navijao za takvo nešto? Sve najgore dok se u potunosti ne promene uslovi. Najiskrenije želim da ispadnemo u prvom kolu.

Link to comment
 
Zbog čega bi navijao za takvo nešto? Sve najgore dok se u potunosti ne promene uslovi. Najiskrenije želim da ispadnemo u prvom kolu.
A zasto navijas za klub kome zelis isto sto i navijaci drugih klubovs, recimo navijaci Partizana?
Link to comment
6 hours ago, Milosh76 said:
10 hours ago, Dankan Ajdaho said:
 
Zbog čega bi navijao za takvo nešto? Sve najgore dok se u potunosti ne promene uslovi. Najiskrenije želim da ispadnemo u prvom kolu.

A zasto navijas za klub kome zelis isto sto i navijaci drugih klubovs, recimo navijaci Partizana?

 

Pa više i ne navijam, do boljih vremena. Zgadili su mi se.

Link to comment

Оног момента кад је било јасно да није реално да се испуне захтеви египатског клуба око Хафеза, Милојевић је препоручио Жандера којег је гледао у јануару у сусрету Аполона и Омоније кад је издоминирао. Тад је рекао мени и Мркели да нам је овакав леви бек потребан. 

 

1 ozbiljan skauting.:fantom:

Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Pa više i ne navijam, do boljih vremena. Zgadili su mi se.

Mislim da govorim u ime svih nas kad kazem, hvala ti sto si podjelio tu jako bitnu informaciju. Mnogi ce biti skrhani, ali zajedno, siguran sam, uspjecemo da prebolimo. 

Link to comment
4 minutes ago, Apollo Creed said:

Оног момента кад је било јасно да није реално да се испуне захтеви египатског клуба око Хафеза, Милојевић је препоручио Жандера којег је гледао у јануару у сусрету Аполона и Омоније кад је издоминирао. Тад је рекао мени и Мркели да нам је овакав леви бек потребан. 

 

1 ozbiljan skauting.:fantom:

da budemo fer, u onom intervjuu, miloe je rekao da su ga primjetili na pripremama, al tada im nije trebao lijevi bek, sad im je ponudjen i onda su gledali njegove utakmice i odlucili da ga dovedu. 

 

ne kazem da je skauting na spektakularnom nivou, al nije bas da su se sjetili jednog igraca kojeg su prije nekoliko mjeseci slucajno vidjeli

Link to comment
3 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Mislim da govorim u ime svih nas kad kazem, hvala ti sto si podjelio tu jako bitnu informaciju. Mnogi ce biti skrhani, ali zajedno, siguran sam, uspjecemo da prebolimo. 

:D

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...