Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

36 minutes ago, gone fishing said:

pa i bio je korisniji od njih, od 15 kornera koje su švabe izvele panjkov je izbio loptu kod barem polovine :happy: kakav bi tek rezultat bio da su te lopte prošle do levandovskog

- za ovo što miloje igra u evropi autobus u formaciji 5-5-0 on je vrlo zahvalan igrač :happy:

Da to sam i ja primetio, samo sto jos daje na "tragicnosti" ....

Ko je bre ovaj Darjan Nedeljkovic sa Mocartovog sajta?

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
14 minutes ago, MiddleClass said:

 

Auf da, jebe nas ogranicenje stranaca. Sumnjam da ce biti spreman Rodic, znaci Marin i Zander su sigurni, Kanjas vjerovatno.

 

Sumnjam da ce odreci oba brza krila i oba strana napadaca. Mogao bi mozda Kanjas da odmori, da ne gledamo Pavkova naprijed. Ukoliko Kanjas bude igrao ili cemo imati spora krila ili ce Pavkov startovati. U oba slucaja sranje.

 

Druga opcija je da Gobeljic igra lijevog beka.

KO si ti i sta si uradio middlu?

Link to comment
18 minutes ago, Frank Pembleton said:

Da to sam i ja primetio, samo sto jos daje na "tragicnosti" ....

Ko je bre ovaj Darjan Nedeljkovic sa Mocartovog sajta?

Balerina, placljivko, lastis, dupeuvlakac... Terziceva podguzna muva...

Jedna nepsosobna retardirana budala, kojoj je neko dao da pise gluposti na kladionicarskom sajtu...

Link to comment

sinocnje vece je obelezila nemoc.

nasa nemoc da igramo proitv bajerna, i nemoc 60,000 bajernovih navijaca protiv 10,000 nas. :)

 

jovancic je bio tragican. kao kad igraju u skoli decaci iz 8-og razreda protiv decaka iz 4-og. hvala degeneku i borjanu da se nije otislo u dvocifreno.

utisak o pavkovu bi bio verovatno bolji da je sudio neko ko nije sa ostrva. bar 6-7 cistih faulova se moglo svirati na njemu kad ga zule ili pavan sa obe ruke na ramenima naskoce. puno bi to znacil u smanjivanju pritiska

meni je i dalje neverovatno da su nemci toliko fizici spremniji. za ocekivati je bilo da su spremniji i jaci, ali ovoliko. veliki fail struke u fkcz

 

btw, poserem se grobarskom b92 u kafu, supu i gulas. nije prosle 5 minuta od pocetka, vec su video snimkom ocinkarili skandiranje "uefa mafija". valjace vucelicu da se tuzaka kod uefa-e

Edited by Ros
Link to comment

Ni gamad sa arene u prenosu nije bila ništa bolja od spodobe sa mocarta. Kod drugog gola kažu Jander loše zahvatio loptu, a Gobeljić se zbunio, cijelo vrijeme kenjaju od o tome kako se Pavkov trudi, vraća, bla, bla.. 

 

Ono što je još gore od antifudbala u lš, mi ni u ling long ne možemo napičiti nekoga, kao što nas napiče na strani u lš. 

Link to comment
Ni gamad sa arene u prenosu nije bila ništa bolja od spodobe sa mocarta. Kod drugog gola kažu Jander loše zahvatio loptu, a Gobeljić se zbunio, cijelo vrijeme kenjaju od o tome kako se Pavkov trudi, vraća, bla, bla.. 
 
Ono što je još gore od antifudbala u lš, mi ni u ling long ne možemo napičiti nekoga, kao što nas napiče na strani u lš. 

Zato sto je razlika između Bajerna i nas mnogo veca nego između nas i bilo koje nase ekipe.
Dajte Bajernu 20 miliona da sastavi tim u nekoj budjavoj ligi a nama 500 i neka dodju na Marakanu da se odmerimo.
Link to comment
15 minutes ago, Ros said:

btw, poserem se grobarskom b92 u kafu, supu i gulas. nije prosle 5 minuta od pocetka, vec su video snimkom ocinkarili skandiranje "uefa mafija". valjace vucelicu da se tuzaka kod uefa-e

Mukice, nisu krivi oni koji su skandirali, već grobarski b92 što ih je cinkario.

Link to comment
5 minutes ago, adasevic said:

@Ros za to nas jos nisu kaznjavali. Generalno ih boli uvo. Kazne idu na razne mladice i bilo kakva politika...

ma ok je to, ali je namera b92-a bila gnusna.

inace, na ulasku su svakog ko je nosio bilo kakvu zastavu slali na poseban ulaz gde su proveravane zastave. nije smela da se unese albanska zastava, a ni zastava sa obrisom teritorije kosova u srpskim bojama

Link to comment
1 minute ago, Kole_No said:

Mukice, nisu krivi oni koji su skandirali, već grobarski b92 što ih je cinkario.

ne, oni jesu krivi sto su skandirali. a grobarski b92 je odradio svoj deo posla

Link to comment
8 minutes ago, Ros said:

ne, oni jesu krivi sto su skandirali. a grobarski b92 je odradio svoj deo posla

 

Upravo tako, hteli su da se dodvore UEFA tako što će im uštedeti stotine evra za simultani prevod.

Link to comment
22 minutes ago, samo_opusteno said:


Zato sto je razlika između Bajerna i nas mnogo veca nego između nas i bilo koje nase ekipe.
Dajte Bajernu 20 miliona da sastavi tim u nekoj budjavoj ligi a nama 500 i neka dodju na Marakanu da se odmerimo.

Što bi rekle babe - niđe veze. 

Link to comment
27 minutes ago, Goranz said:

 

Upravo tako, hteli su da se dodvore UEFA tako što će im uštedeti stotine evra za simultani prevod.

to je ponasanje kao u skoli gde u svakom razredu postoji neko ko ce da upre prstom: "ucitelju, perica nije uradio domaci". zna ucitelj da perica nije uradio domaci...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...