Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Pa valjda se branili da ne broji Bajern do 7 ili 8, što se doduše i pored branjenja moglo desiti, da Bajern nije solidno mašio i Borjan opet dosta skidao... 

Edited by assignment
Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

vidi se napredak. prosle godine bi ovde popili 7 komada... 

0 suteva u okvir gola. Kao Javor kad dodje na Marakanu. Od prve minute Borjan krao vreme. Na 0:1 Pavkov kod izmene krade vreme. Ekipa fizicki nespremna. Napredak prilicno nevidljiv. Al ako sutnemo u kovir u nedelju to ce biti veliki napredak u loredjenju na finale kupa.

Link to comment

Ivanic danas ne samo sto nije ulazio u igru nego nije bio ni na klupi za rezervne igrace.  Kriza forme ovog igraca se nastavlja i, bojim se, produbluje.  Otkako je dosao u Zvezdu, vrlo malo je pokazao (daleko manje nego nekoliko puta kada sam ga gledao kao igraca BATE Borisova).  U nekoliko navrata je davao nagovestaje da ulazi u formu ali uvek se to zavrsavalo sledecom neubedljivom utakmicom.  Steta, jer igrac koji ume da sacuva i podeli loptu i poveze zadnju sa prednjom linijom fali ovom Zvezdinom timu.  Ivanic u formi sa Marinom bi znacio kvalitativni pomak napred u Zvezdinoj igri.  Bojim se da do toga nece da dodje jer ne vidim da ce Ivanic poceti da igra dobro dok je u Zvezdi.  U ovom trenutku, Vulic deluje kao igrac koji bi mogao da bude ono sto smo ocekivali od Ivanica.  Vulic je jos uvek nedorecen i nedoskolovan fudbaler ali ima veci potencijal od svih domacih igraca u timu.  Voleo bih da ga vidim u startnoj postavi umesto Jovancica, mada imam utisak da Vulic nije zadnji vezni nego vise centralni vezni, tako da njegov doprinos timu u fazi odbrane mozda bude slabiji od onog sto se ocekuje od zadnjeg veznog.

Edited by Dimitrije
Link to comment
44 minutes ago, Mil@n said:

Koji si se kurac onda branio celu utakmicu.

 Treba staviti stvari u perspektivu, ono je 1 od najmocnijih klubova evrope, mi 10 minuta pre kraja imamo sut za izjednacenje koji prozuji pored gola (koji btw. nije stavljen u CL hajlajte). I da bi do toga dosao treba mnogo znanja i truda, utreniranosti itd. jer su mnogo bolji klubovi od nas u Minhenu dobijali 5-7 komada. 

Mislim da ce nam ovaj mec znaciti mnogo da se dodatno oslobodimo, bili smo u utakmici do kraja. 

Link to comment

jbg, receno je odavno da taj covek nije ni mace sa praga sutnuo :laugh:

 

ne znam sto ga sad uzimamo kao neki parametar... 

Edited by Bright Billy
Link to comment

Pored Gobelje i Jovanče koji su bili apsolutno loši, nešto što me izuzetno nervira su parkiranje autobusa i izvođenje prekida. Mi kao da u plej buku nemamo ni jednu akciju nakon prekida osim nabacivanje (zavisno sa koje strane se izvodi) na stranu na Miluna (Degeneka, Rodu) neki zlobnik će reći pa eto na različite igrače...
oni glavom u sredinu.
Em što je pročitana on ni jednom nije donela prednost. Jebem ti i trenere i trenerske škole kada oni ne mogu da izvuku bar još dve-tri akcije.
Žander je imao samo tu jednu grešku, zakasnio i kažnjeni smo ali je tome prethodila greška Gobeljića koji sem što je tragičar je i očajno odigrao.
Miloje i Kosan su me razočarali.

U drugom poluvremenu smo pokušali pasom da iznesemo loptu a tu su briljirali Milun, Gobelja i Jovanča (do izmene), u prvom smo imali najviše dva -tri kontakta sa loptom meni je to bilo horor igra.

Link to comment

Zaboravio si da pomenes Pavkova koga je mrzelo i da hoda...

 

Vulic je drasticno bolji od Jovancica, nadam se da ce poceti derbi...  A u derbiju sve zavisi od pristupa i snage volje... od stranaca ce verovatno igrati Kanjas, Marin i Garsija, a cetvrtog ce biti jako tesko izabrati izmedju Boacija (Pavkov ne sme poceti utakmicu!), LaPare, Zandera (ako je Rodic ozbiljnije povredjen) i Tomanea...

Edited by Milosh76
Link to comment
9 hours ago, harper said:

Na Mocartsportu je Pavkov dobio vecu ocenu od Van La Pare i Zandera, to je sve sto se ima reci o srpskom fudbalu.

pa i bio je korisniji od njih, od 15 kornera koje su švabe izvele panjkov je izbio loptu kod barem polovine :happy: kakav bi tek rezultat bio da su te lopte prošle do levandovskog

- za ovo što miloje igra u evropi autobus u formaciji 5-5-0 on je vrlo zahvalan igrač :happy:

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Zaboravio si da pomenes Pavkova koga je mrzelo i da hoda...

 

Vulic je drasticno bolji od Jovancica, nadam se da ce poceti derbi...  A u derbiju sve zavisi od pristupa i snage volje... od stranaca ce verovatno igrati Kanjas, Marin i Garsija, a cetvrtog ce biti jako tesko izabrati izmedju Boacija (Pavkov ne sme poceti utakmicu!), LaPare, Zandera (ako je Rodic ozbiljnije povredjen) i Tomanea...

 

Auf da, jebe nas ogranicenje stranaca. Sumnjam da ce biti spreman Rodic, znaci Marin i Zander su sigurni, Kanjas vjerovatno.

 

Sumnjam da ce odreci oba brza krila i oba strana napadaca. Mogao bi mozda Kanjas da odmori, da ne gledamo Pavkova naprijed. Ukoliko Kanjas bude igrao ili cemo imati spora krila ili ce Pavkov startovati. U oba slucaja sranje.

 

Druga opcija je da Gobeljic igra lijevog beka.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...