Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, MiddleClass said:

Zar nije novo pravilo da protivnicki igrac ne smije da stoji u zivom zidu?

kao navijac real madrida trebalo bi da znas pravila

Link to comment

Zander dobar isto. Stoperi odlicni... Marinu se vidjelo da nije igrao 10 dana. Steta sto ono nije pogodio. 

 

Zadovoljan sam, steta sto nismo dali gol za bolji utisak :)

Link to comment

Rezultat iz not real, ne mogu da se otmem utisku da je moglo ovo da izadje mnogo bolje, samo da je zvezda imala dva normalna igraca umesto pavkova i gobeljica.

Samo...

Uopste ne treba mnogo za respektibalan rezultat, malo bolji igraci i malo izrazeniji stav.

Bice ovde jos sansi za dobar rezultat na kraju grupe. 

Link to comment

Žander je neopisiva divljina, ok, ima fiziku ali ovako bi se mogao baviti i MMA i rukometom i bilo čime. 

Desni bek nam je neopisivo glup, a bogme i spor, no to nije grijeh protiv Bajerna, mnogi bi tako izgledali. 

Uglavnom, bez bekova, bez krila u napadu, bez centarfora, nismo se ni mogli nečemu prevelikom ni nadati. Probali smo nešto malo kroz sredinu da smuljamo, par šansica, ok, to je to. Not great, not terrible. 

Link to comment

3-0 je ovde solidan rezultat, nazalost, moglo je mnogo gore da su im ulazile lopte. Previse bi bilo da je ono Marinovo uslo ali bar satisfakcija da smo bili u utakmici do pred kraj. 

 

 

Link to comment

U drugom poluvremenu smo bili bolji, ovi pacerski golovi ne mogu da pokvare taj utisak i nadam se da zbog njih Milojevicu nece padati glupe ideje na pamet da se vraca na ono sranje koje smo igrali u prvom poluvremenu. Problem je sto nasi klubovi moraju da imaju odredjen broj domacih igraca, kad bi se taj broj sveo samo na one srpske igrace koji su od malih nogu u inostranstvu i nasi klubovi bi mozda nesto vise mogli da urade. Mozemo mi da kritikujemo Jovancica i Gobeljica do sutra, to su igraci koji sticajem okolnosti i zaslugom nekih drugih igraca uopste igraju na ovom nivou fudbala i nisu oni krivi sto ne znaju. Jovancic je decko do 28. godine zivota igrao u srpskoj ligi, njemu, Gobeljicu, Vukanovicu, Pavkovu i slicnim likovima Zvezda je vrhunac karijere i najbolji klub u kojem ce ikada igrati. Za ovog Vulica jos i ima nade jer je mlad ali ne kod ovog trenera. Decko bar zna kad primi loptu da se okrene s njom i na neku drugu stranu od one na koju je gledao kad je primio loptu, sto Jovancic ocigledno jos uvek nije savladao.

 

Imam utisak da Milojevic ili nema poverenja u sebe ili u ovaj tim, kako smo spustili loptu i prestali da panicimo kod njihovog presinga pokazali smo da je Bajern itekako ranjiv. Naravno, pokazali smo to drugim klubovima, mi mozda to mozemo i da skautiramo ali ne mozemo da iskoristimo jer svaku jebenu evropsku utakmicu, bio to Bajern, Kopenhagen. Young Boys ili Helsinki na strani igramo kao usrani golubovi, bez ikakve ideje da nesto pokusamo osim da nekako izdrzimo pozadi a napred ako nas nesto usere. Dve godine ne umemo da shvatimo da se presing resava brzom izmenom strana i kretanjem u prostor cim se preda lopta, jebena Indjija nam je odrzala lekciju u tom elementarnom segmentu fudbalske igre. Mi presing resavamo taktikom "evo ti lopta samo da bude da sam je ja izgubio". Svaki put kad smo uspeli da probijemo taj Bajernov presing nesto se odmah zakuvalo ispred gola Bajerna ali bi lopta dosla do Jovancica, Pavkova ili Gobeljica i tu bi se svaka nasa akcija zaustavljala.

 

Ovakva gostovanja su za nas turisticka i takva ce i ostati sve dok ne promenimo nacin rada i pocnemo da selektiramo igrace koji mogu da odigravaju u pokretu i imaju brzinu i snagu odraslog profesionalnog utreniranog sportiste. Nama igraca u 72. minutu utakmice pocnu da hvataju grcevi, drugi u 80. minutu pravi tipicnu gresku za nekog kome je od umora pala koncentracija, hocemo da igramo Ligu Sampiona sa igracima kojima se stomak preliva preko sorca. Onako kako izgleda Pavkov ne izgledaju ni sredovecni amateri koji se skidaju jednom nedeljno za fudbal u balonu. Mozemo mi takticki da stanemo kako hocemo (to je Milojeviceva mantra, posle svake utakmice u nasem prvenstvu prica o tome kako je protivnik takticki dobro stajao), bez snage i brzine da ispratimo kretnje protivnika ovde nam je otprilike domet. Ovaj Van la Para nije mogao da igra u Cempionsipu a veceras je za nase ostale igrace izgledao kao Supermen. Maltene nista nismo naucili iz proslogodisnje Lige Sampiona, u klubu se i dalje ocigledno radi preko kurca na kondiciji igraca. Od te sporosti i nemoci u duelu sve lose pocinje, kao da igramo protiv robota a ne protiv ljudskih bica koji prosto treniraju bolje.

 

Na kraju je rezultat realan iako smo primili dva idiotska gola. Ta dva gola nismo primili u nekim situacijama kad je trebalo da primimo jer smo nadigrani, dva puta je lopta Kutinja za nekoliko santimetara promasila gol, nekoliko puta smo izblokirali sut na nekoliko metara od gola.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...