Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

?
Gradino bate, ja mislio ti si obaveaten fes, a ono muljo.
Otiso Crni u Poljski Leh, al nema da pise za koje novce.... [emoji52]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Q

1 minute ago, Boki Nis said:

Gradino bate, ja mislio ti si obaveaten fes, a ono muljo.
Otiso Crni u Poljski Leh, al nema da pise za koje novce.... emoji52.png

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Gledah vaterpolo . Sad vidoh 

Leh iz Poznana. . .

Link to comment

A sto mracite? Zvezda prodala Pavkova milion skoro ide Radničkom, biće za pojačanja. Ima vremena da se sve to uigra do Flore... Ja sam poslednji koji voli Simu Krunića imali smo neki incident on i ja, al jebiga. Ne može se protiv viših sila. Imamo trenera kog imamo, dovešće valjda neke igrače i ja uvek verujem u najbolje po Radnički! Šta drugo preostaje... 

Link to comment
A sto mracite? Zvezda prodala Pavkova milion skoro ide Radničkom, biće za pojačanja. Ima vremena da se sve to uigra do Flore... Ja sam poslednji koji voli Simu Krunića imali smo neki incident on i ja, al jebiga. Ne može se protiv viših sila. Imamo trenera kog imamo, dovešće valjda neke igrače i ja uvek verujem u najbolje po Radnički! Šta drugo preostaje... 
Ko be mraci.... Ja sam zadovoljan jel sad ako ne uzmemo pare, kad ce mo.... Tesko da ce ponove istu sezonu kod nas.... zasite se. Nadam se da ce bidne para da se sredi i onaj beli kucerak iza jug... da ne strci onako.... [emoji2]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
Acko, raspisao si se ko nikad do sada... Da nisi i ti otišo u pečalbu ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk


Bogami kako je poceo zamrznuti...sve je na prodaju... Sveeee....
PS. Ce nam se javi sutra iz Lalatov stab, ce vidite..... [emoji1][emoji1][emoji1]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...