Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

4 minutes ago, Boki Nis said:

Daj nemoj se pravimo da smo PSG.Ni zvezda prakticno nije dovela neko ekstra pojacanje do sad. Naravno da nije to razlog nego pare.... I to je to.
Bice igraca i kod nas, necemo sigurno da igramo s omladincima.... Mozemo mi da pricamo sta hocemo, ali ako ode Pavkov mi ce mo biti u plusu, a za to hvala bratku Toncevu. Ja mu verujem, zasluzio je...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Nismo PSG, ali nismo ni Moravac Orion. Zvezda je završila u prošlom prelaznom roku veliki posao, a sad samo trijera. Oni imaju, brat-bratu dva identična tima mi nemamo ni jedan kasvetan, nemoj zajebavaš. Ne živi se od stare slave. Sve što je obećao, dobar deo je ispunio...ne interesuje me dal krade pare il mu država daje, ispunjava. Obećao je na kraju sezone nastavak saradnje sa Lalatovićem i još jači tim. Lala je otišao posle desetak dana od potpisa, a Cakija namoliše da ne ide u penziju. Ako je ovo još bolji tim, dve nedelje pred Evropu, onda sam se ja nešto zajebo, a mislim da nisam. Podigao je lestivcu visoko, e pa sad ne može nikog da prevodi ispod te lestvice, niko nije sisao vesla. Dal misliš da će u ovom slučaju da skoči poseta na Čairu....ja ne verujem.

Link to comment
Nismo PSG, ali nismo ni Moravac Orion. Zvezda je završila u prošlom prelaznom roku veliki posao, a sad samo trijera. Oni imaju, brat-bratu dva identična tima mi nemamo ni jedan kasvetan, nemoj zajebavaš. Ne živi se od stare slave. Sve što je obećao, dobar deo je ispunio...ne interesuje me dal krade pare il mu država daje, ispunjava. Obećao je na kraju sezone nastavak saradnje sa Lalatovićem i još jači tim. Lala je otišao posle desetak dana od potpisa, a Cakija namoliše da ne ide u penziju. Ako je ovo još bolji tim, dve nedelje pred Evropu, onda sam se ja nešto zajebo, a mislim da nisam. Podigao je lestivcu visoko, e pa sad ne može nikog da prevodi ispod te lestvice, niko nije sisao vesla. Dal misliš da će u ovom slučaju da skoči poseta na Čairu....ja ne verujem.
Pa ako budes ti PR ili neko slican ko vidi samo crno... tesko!

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
8 minutes ago, Boki Nis said:

Daj nemoj se pravimo da smo PSG.Ni zvezda prakticno nije dovela neko ekstra pojacanje do sad. Naravno da nije to razlog nego pare.... I to je to.
Bice igraca i kod nas, necemo sigurno da igramo s omladincima.... Mozemo mi da pricamo sta hocemo, ali ako ode Pavkov mi ce mo biti u plusu, a za to hvala bratku Toncevu. Ja mu verujem, zasluzio je...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Nisam na Tončeva ni mislio. Drugi prsti su lepljivi. A to sa kim ćemo da igramo . . . Pa što da ne i sa omladincima ali iz naše škole. Zašto da ne izbaciti u vatru našu decu. Da krenemo sa gola .

Imamo dvojicu Kojića i Ilića

Pa u polju ispred

Petrovića Ristića Krstića Leku Ćirkovića . . . 

Malo li je  . 

 

Link to comment

Moram i ovo da kažem.

Bilo koji trener da dodje ne može na Čairu da opstane duže  a kamoli da ima uspeha kao sto ga je imao Lala. 

Dok je korova u klubu i oko kluba pa vi razmislite.

Izuzimam precednika  jer verovali ili ne on je kao onaj što nam državu vodio (Koštunica )

NEOBAVEŠTEN 

Link to comment

Teško sve same kukumavke. 

Lala daje otkaz i posle pet minuta sklapa dil sa Vošom od 250 hiljada, a tamo ga vec cekaju tri momka koja su trebala da budu sa nama u Sloveniji. Da be

Link to comment
1 minute ago, Real sa Nišave said:

Teško sve same kukumavke. 

Lala daje otkaz i posle pet minuta sklapa dil sa Vošom od 250 hiljada, a tamo ga vec cekaju tri momka koja su trebala da budu sa nama u Sloveniji. Da be

Pored Drince jos koja dvojica?

Link to comment
4 hours ago, Zlurad said:

Od kako je lalat otiso svi ste promenili avatare. Ima li neko stabilan u ovaj klub?

 

jel si  ti od oni sto i dalje u novcanik nose sliku od bivsu devojku ?

Link to comment
7 hours ago, Boki Nis said:

Pa ako budes ti PR ili neko slican ko vidi samo crno... tesko!

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Ajde Boki, ozbiljan si čovek...

Link to comment
1 hour ago, Real sa Nišave said:

Teško sve same kukumavke. 

Lala daje otkaz i posle pet minuta sklapa dil sa Vošom od 250 hiljada, a tamo ga vec cekaju tri momka koja su trebala da budu sa nama u Sloveniji. Da be

Yes...evo priznajem, kukumavka sam. Ako si pročitao tamo negde šta napisah, pa da ponovim...to se nije desilo u 5 minuta i tu se slažem s tobom. Meni je muka od ovog što je doveo, ovu Bukvu....To je lik koji pre dve godine nije dao svojim igračima da se pozdrave sa našim, u tunelu, pre utakmice u Surdulici. Lik koji je, dok je vodio Čukarički, na prošloj utakmici na Banovom brdu (1:1) napinjao sudije kako su nam pomagale, a nisu i lik koji je nasrnuo na Lalatove pomoćnike u Nišu, pa ih ljubi posle utakmice i "LAla je moj brat"...nek se tera ljigavac. Nek pobedi AJntraht sa 20:0, on će ostane ljiga. Terzin dupelizac.

Link to comment
26 minutes ago, Constantin said:

Yes...evo priznajem, kukumavka sam. Ako si pročitao tamo negde šta napisah, pa da ponovim...to se nije desilo u 5 minuta i tu se slažem s tobom. Meni je muka od ovog što je doveo, ovu Bukvu....To je lik koji pre dve godine nije dao svojim igračima da se pozdrave sa našim, u tunelu, pre utakmice u Surdulici. Lik koji je, dok je vodio Čukarički, na prošloj utakmici na Banovom brdu (1:1) napinjao sudije kako su nam pomagale, a nisu i lik koji je nasrnuo na Lalatove pomoćnike u Nišu, pa ih ljubi posle utakmice i "LAla je moj brat"...nek se tera ljigavac. Nek pobedi AJntraht sa 20:0, on će ostane ljiga. Terzin dupelizac.

Će ga potrošimo za dve nedelje. Zapad će odradi svoje :fantom:

Link to comment
Just now, Real sa Nišave said:

Vulić, Bojić ako se dobro sećam 

Nemoj sad da odvuče i Crnog tamo ? Ajd za "šveđu" mi i nije tol'ko krivo...

Link to comment

Koliko god se ljutimo i nerviramo oko prelaznog roka, previđamo da se izuzetno domaćinski ponašamo i ispružamo koliko smo u mogućnosti, pri tom i dalje postoje dugovi koji se otplaćaju. 

Pre samo par prelaznih rokova, za vreme Radana, imali smo zabranu registrovanja pojačanja.

Simo ovde dolazi kao čovek Saveza i zadatka. Nije smetao vlasniku Čuke, što da smeta Tončevu - će mu završi i odradi zadatak, a to je treća sezona u Evropi.

Što se tiče pojačanja, imali smo sužen izbor na domaćoj sceni, ono sto smo hteli pokupio platežno jači. Đurić otišao jer nismo hteli da damo koliko je tražio. Trujić je bio gotova stvar, ali Debrecin ponudio više. Hteli smo da se ispružimo za Čovića i platimo obeštećenje Proleteru od 100 soma, ali je ispala plata problem jer je momak zahtevao 6 soma. Kad se sve sabere Čović bi nas koštao sa premijama oko 200 000. Za nas je mnogo.

Tako da nije sve kako nam se čini, a ponajmanje treba da se žali za Lalom. Došao, odradio sta je trebao. Za nesto više nam ne treba samo motivator, već i taktički obučeniji trener. Igra nam je bila lako čitljiva, dovoljan je bio flaster nad Drinom i zatvaranje bokova i igra nam se raspadala. Činjenica je da smo dobili samo jednu protiv jakih rivala, i to tako sto smo u Humskoj jednom presli centar i Haska se našao na pravom mestu.

Neko će da kaže "Krunić li je bolji", ne znam jer ne poznajem njegov rad i sistem, ali verujem da će odradi posao. Ukoliko mu Zapad dozvoli :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...