Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

17 minutes ago, Real sa Nišave said:

Koliko god se ljutimo i nerviramo oko prelaznog roka, previđamo da se izuzetno domaćinski ponašamo i ispružamo koliko smo u mogućnosti, pri tom i dalje postoje dugovi koji se otplaćaju. 

Što smo onda menjali Vidaka ? On nije pravio skoro nikakve troškove, a počeo je da vraća dugove. Odavno bi bili na "nuli" ali mrk Evropa, plejof....da je Vidak ostao, bila bi mrtva trka sa Građevinarima svake sezone. Došao je Ivica, rekao šta ima i šta hoće i počeo da realizuje. Ajde da pogledamo šta je rekao sada, poslednje kao i Lalatović na KZŠ kad su objavili da je produžio ugovor. Uz svo dužno poštovanje, ali bez igrača tipa Drine, Pankova, a sa mladim Čermeljom, Batrovićem na Floru i Ajntraht neće da može. To je bio osnov za raskid ugovora i nikakve porodice pa i pare nisu bile uzrok odlaska Lale. Pare su mu pomogle da brže odluči u momentu kad je Ivica počeo da kalkuliše sa dovođenjem igrača. Nije Marko svemoguć pa da mu nabere 11 koji hoće da dođu za malu platu i bez obeštećenja. Kako sam ranije napomenuo, a pBoki me ne znam zašto proziva i vezuje za PR službu, Ivica je podigao kriterijum dolaska kvalitetnih igrača u Niš. Ali to košta. Ne možeš kvalitetnog igrača da dovedeš za siću, pa i taj Čović, koji je uzgred poprilično kvalitetan igrač, zna da ako si platio Kojaševića 80 iljada plus plata, a nije odigrao ništa, pa Grbu, a za Drinu da ne pričamo, neće on d adođe da igra za 500 € samo zato što smo mi Radnički. Lepo je da mi postavimo taj standard i da igrači tako razmišljaju da im je čast da igraju na Čairu, ali i to košta. U svetu fudbala, a pogotovu kod nas, sve se zna i ne možeš da dovedeš igrača tipa Čovića i da ga platiš manje od Petra Petrovića npr. (ovo mu dođe aproksimativno).....

Link to comment
2 minutes ago, Gradina said:

Mislis da nisam upućen 😄😄😄😄

Pitam....reče neko da je i on otputovao na pripreme. Ništa nije slučajno.

Link to comment



, a pBoki me ne znam zašto proziva i vezuje za PR službu



Ma bre nisam ič mislio lično na tebe, nego tako mu dosla rec. Mislio sam ako mracimo svi, naravno da ce bude manje publike.
Izvini ako si se nasao prozvanim.... Nisam imao nameru [emoji846]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
11 minutes ago, Boki Nis said:



, a pBoki me ne znam zašto proziva i vezuje za PR službu



Ma bre nisam ič mislio lično na tebe, nego tako mu dosla rec. Mislio sam ako mracimo svi, naravno da ce bude manje publike.
Izvini ako si se nasao prozvanim.... Nisam imao nameru emoji846.png

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

OK... :)

Link to comment

Da batalimo mi Lalata, nego da vidimo šta još možemo da dovedemo, a da nam ne mazne ispred nosa.... Sto je njegov stil.
Jel se radi na dovodjenju nekih fudbalera il se ceka trener...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Lalat otisao jer mu je nesto obecano pa ga izradili.

Toncev osetio tvrdo sto kod Simu nece da oseti.

Sima generalno ima stav "sto mi dovedete takvi ce i rezultati da budu" i ne verujem da ce u tom smislu da se bori kao Lalat.

Taj meki stav mi ne uliva poverenje da ce nesto preterano da se zadrzi jer trenutno nemamo tim ili da kazem da nemamo klupu a prva postava je slabija nego proslogodisnja.

Sima ima znanja ali Lalat moze iz igraca da izvuce vise. Zbog Lalata igraci biraju klubove u kojima je trener.

Radnik lepo igrao pod Siminim vodjstvom ali on nije selektovao ove igrace kod nas.  Mada nesto sumnjam da je imao tu slobodu i tamo.

 

Pre sam za stabilizaciju kluba nego za trosenje novca na trku sa blizancima koja je u ovom trenutku besmislena.

Obzirom da nisam klinac i da volim klub a nisam mentol,  voleo bih da se jasno kaze stabilizacija i to je to a ne da me neko manda sa trofejima i titulama i grupnim fazama. Posle tako velikih reci nuzno dodje razocarenje. Ako udju pare od Pavkova mozda treba razmisljati o dovodjenju jedne prave bombe u svakom smislu ali gomilati preskupe igrace je trenutno besmisleno.

Naravno treba i da se pogode i sloze mnoge stvari da ta bomba zavrsi kod nas.

Kao u slucaju Borjana ali to se desi kad se desi a ne kad mi hocemo.

Pre bih dao sansu Peri i Cumicu nego Trujicu jer ne pravi on toliku prevagu.

Ako smo hteli takvog igraca,  trebali smo da zadrzimo Grbu.

Bomba bi za nas bio Stanisavljevic ali eto.

Da je ostao Drina rekao bih da imamo tim za prva cetri mesta,  tacnije za borbu za izlazak u juropu a sad moze da se desi da nema ko da poveze redove.

Moze da bude svasta i dobro i lose i ta neizvesnost nije dobra.

Ipak najavljeni su nkvi igraci i ako Mare ubode sve ce ovo da se zaboravi.

 

 

 

Link to comment
 
jel si  ti od oni sto i dalje u novcanik nose sliku od bivsu devojku ?
Odakle mi bivša devojka?

Čoveku još ni prvi dan nismo dali a već ste ga svi zaboravili. Ne ide tako, grehota. Maler da nas ne bije

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, ackonish said:

Od Lalatovićevog otkaza više me brine što je Krstajić slobodan emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Pa zar nije Sima zvanicno?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...