Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

2 minutes ago, Boki Nis said:

Nemojte pogresno da me razumete ,al mala je razlika izmedju Sime i Lalata....Ista su to govna!  I Simo je imao uspehe kao i Lalat ,a i pcuvali smo ga isto....tako daaaa polako ....nikad se ne zna zasto je ovo dobro.....

 

Postoje crvene linije, batice ......

Link to comment
2 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

Postoje crvene linije, batice ......

 

A bili smo i mladji......

Link to comment

Cekajte....a sta ako Sima prodje Floru i nemce...oce ga pcujemo opet ili? Hajde da u svakom losem pokusamo da nadjemo nesto dobro!   Pitanje je dal bi Lalat mogao da ponovi ovo isto jos jednom,jel do sad nikad nije s istim klubom to uradio zato sto bezi kad treba ponoviti uspeh....Nekad mora da omasi sezonu ,a ja mu to zelim da to bude ove....Sto se mene tice kad covek ovako ode iz kluba s nekim nebuloznim opravdanjima ,vise nam nikad ne treba ,sta god da je uradio .Da je itiso na kraj sezone niko  mu nista ne bi zamerio i uvek bi bio dobrodosao...ali ovako....daleko mu lepa kuca..

Link to comment
53 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

ovde je za proslu godinu osuskao Ivicu za nekih 90.000 evradi ...verujem da je ovogodisnji ugovor bilo jos jaci ... sta mu dali gore, 150k ?
 

Ne bi verovao druze!

Link to comment

Slazem se da je prosla sezona Lalatov maximum. Sa ovim igracima vracamo se u borbu za plejof. Doduse jos dva meseca traje prelazni rok. Floru ce nekako prodjemo. Simo da osvoji LE necu promenim misljenje o njemu, klasican beogradski isprdak, vise mi lici na nekog ko ce udje sledeci u zadrugu nego da bude nas trener. Pljuc

Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

Slazem se da je prosla sezona Lalatov maximum. Sa ovim igracima vracamo se u borbu za plejof. Doduse jos dva meseca traje prelazni rok. Floru ce nekako prodjemo. Simo da osvoji LE necu promenim misljenje o njemu, klasican beogradski isprdak, vise mi lici na nekog ko ce udje sledeci u zadrugu nego da bude nas trener. Pljuc

 

Vidi se da si slabo obavesten sta mu je glavna stavka u cv-ju...

Link to comment
1 minute ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Vidi se da si slabo obavesten sta mu je glavna stavka u cv-ju...

 

boli me kurac sta mu je u cv

Link to comment

Iskreno...vise volim sto je Sima trener nego onaj racku od coveka sto je doso umesto njega u Cuku.Jeste da je Sima zadnju utakmicu ovde ispao ljakse ,ali izgleda da je to neka nasa sudbina da nam dolaze nesto sto ne zelimo,ali ne znaci da nece biti dobro.Sima igra napadacki fudbal isto ko i Lalat....

Pustimo da vreme pokaze ....

Link to comment
Just now, Boki Nis said:

Iskreno...vise volim sto je Sima trener nego onaj racku od coveka sto je doso umesto njega u Cuku.Jeste da je Sima zadnju utakmicu ovde ispao ljakse ,ali izgleda da je to neka nasa sudbina da nam dolaze nesto sto ne zelimo,ali ne znaci da nece biti dobro.Sima igra napadacki fudbal isto ko i Lalat....

Pustimo da vreme pokaze ....

Pljuni me ako nam taj ne bude sledeci.

Link to comment
Just now, Rumpelstiltskin said:

 

boli me kurac sta mu je u cv

Zvezdan TerziÄ Simo KruniÄ

 

Zvezdan Terzić i Simo Krunić su nekada zajedno igrali u OFK Beogradu, a sadašnji generalni direktor u ostavci Crvene zvezde je bio kum nekadašnjem saigraču.

Link to comment
2 minutes ago, Dali_man said:

Pljuni me ako nam taj ne bude sledeci.

Celavi Veselinovic. Sto reko da postuje Radnicki jer je igrao tu i onda nas napljuvao. Ma debilana. 

Link to comment
Just now, W.F.C. said:

Celavi Veselinovic. Sto reko da postuje Radnicki jer je igrao tu i onda nas napljuvao. Ma debilana. 

I lalat nas pljuvao, a prethodno bio trener Cuke, Simo isto, teo se bije sa Lalatovi pomocnici. Matrica.

Link to comment

Sta li se palite toliko? Sto se vezujete za potrošni materijal, samo je grb večan. 

Lala se dogovorio sa Vojvodinom. Tri igrača koja dovodimo, zavrsavaju tamo. Prvi Drina..Koincidencija? 

Sta ako Simo izbaci Ajntraht, sta ako dovedemo bombe :nobles:

Konstantine vrati seeee

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...