Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

6 minutes ago, Real sa Nišave said:

Sto ste napusivali kurcem i polivali s kofu govna ovog čoveka ovde

Ma u zabludi si . 

Pozdravio te Fritz

Link to comment

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за fudbaler miloÅ¡ Å¡aka

 

fino...prošao omladinsku školu Partizana, mlade selekcije i naravno prošao kroz Brodarac.

 

P.S. (edit) jes ovo malo zlurado pominjanje Brodarca, priznajem. Nego sve me stra' će razbijemo evropu s pojačanja iz Surčin i Žarkovo. Možda b ima neki igrač iz Prokuplje, Kuršumliju...kao Drda, Zile, Miki...

Edited by Constantin
Link to comment
20 minutes ago, Real sa Nišave said:

Sto ste napusivali kurcem i polivali s kofu govna ovog čoveka ovde

Ti li si obavestajac.

Dobro da  da da juce napljuva Acka . Sve ti nesto smeta , a najvise istina

Vidis  kako si se odao , 

Link to comment
1 minute ago, Samotepratimo said:

Ti li si obavestajac.

Dobro da  da da juce napljuva Acka . Sve ti nesto smeta , a najvise istina

Vidis  kako si se odao , 

Aferim

Link to comment
1 minute ago, W.F.C. said:

Sta stampa stampa, kolko strane nam posvetijo Frankfurter algemajne cajtung? Niko ne prati... 

Daj ako ima nešto pa da objavimo na tvoju i moju stranicu.

Link to comment
2 minutes ago, Samotepratimo said:

Nema objave pre vremena

Ti li si kontraobavestajac

Ma jok...mene zovu i isleđuju me odakle mi materijal...drugim rečima kako smem da objavim nešto pre "nekog drugog". Tako sam shvatio, ali primi to s rezervom, jer ja malo teže kapiram stvari, sporo mi ide. ;)

 

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

el vidis sta madjionicar lalat napravi za jedno leto

jos i titula vicesampiona

i opet se neki usudjuju da pljuju po takvom coveku :fantom:

 

a sad ozbiljno

veliko je pitanje sta  od tih 3 miliona zavrsava u klubu

niste vi tu izuzetak potpuno isto se desava i u zvezdi, partizanu, ma manje vise u svim srpskim klubovima, samo su razlicite cifre u pitanju

 

meni je neshvatljivo da se navijaci klubova ne bune i umesto da insistiraju gde su otisle pare, zasto se ne dovode adekvatna pojacanja, zavrsava stadion itd, slegne ramenima, konstatuje "da to mora tako", ispale neku besmislicu kako su oni ubedjeni da ce klub sledece godine u ovo vreme biti daleko jaci (bez ikakvih opipljivih argumenata za tu tvrdnju) i usput napuse kurcem sve one navijace tog istog kluba koji izraze i zrno sumnje u tu vrstu "poslovanja"

 

 

umesto da je glavno pitanje zasto (uspesan) trener nekoliko dana posle najave ostanka odlazi iz kluba i to kad tome vreme nije, jer sezona samo sto nije pocela

zasto odlazi sve sto valja, a adekvatnih pojacanja nema, ovde koliko vidim i kad neko od navijaca radnickog postavi to pitanje dobije kofu govana po glavi da nije dovoljno pravoveran ili sta vec

 

a sto se lalata tice, pa jbg,vojvodina se raspadala prosle godine, imala valjda najlosije rezultate od raspada sfrj, ali su se izgleda u nekom trenutku restaltovali, izgurali sezonu sa gomilom mladig igraca i koliko vidim sad nadogradjuju to. nije cudo sto laalt odlazi tamo. on jeste svakakav, ali nije budala (dobro, makar ne u tom smislu :D ) i kao sto je "namirisao" vas prosle godine, tako je procenio ove da vojvodina ima sanse da napravi nekakav iskorak

ne znam otkud uopste nekom ideja da ga napusava zbog toga sto odlazi u sredinu koja ga verovatno vise placa i u kojoj vidi da se vise ulaze, a pogotovo sto "vodi" igrace bez ugovora sa sobom. pa naravno da ce da gleda sto vise da ojaca tim koji vodi,a i poznat je po tome da voli sa sobom da seta igrace u koje ima poverenja, ne znam sta neki ocekuju, da valjda iz sentimentalnih razloga pojacava bivsi klub koji mu je uzgred konkurent u prvenstvu

Ovo je problem.

Mainstream poimanje trenutne situacije u klubu i totalno pogresna slika svega. 

Povrh svega trazis da klub gradi stadion nad kojim nema ingerenciju i vlasnistvo?!

Podvucicu i podseticu, da je sadasnja uprava sa ovim prilivom novca najverovatnije skinula dug od 3 miliona evra koji je nasledila, a da pri tom ne pravi nove jer su igrači placeni i niko ne igra za platu vecu od par soma evra. Sa druge strane, imamo Zvedu i Partizan koji sa ovom politikom koju vode i dalje prave dugove jer imaju igrace cije su pojedinacne plate vece od celog budzeta naseg tima. 

Sa svim glupostima koje ova garnitura u Radničkom pravi, ovo je prva uprava koja unazad 3 decenije ne uvecava i ne pravi dug, vec ga briše, sto u kombinaciji sa političkim i uticajem koji imamo u savezu dodatno joj daje na težini. 

Tri decenije gledam kako svako ko gostuje na Čair istriše patku na nas. Gaće se skidale na Nais kad gostujemo. Sudije silovale kako su htele. Kad je Borjan branio kod nas, pravio se sastanak sa njim i igračima na kojem nas molili da skupimo pare i damo najugrozenijim igracima sa porodicama. Kod Radana jedan prelazni rok je bio bez moguceg registrovanja novajlila zbog dugova...

SVE STE zaboravili, a nas koji sve ovo pamtimo i racionalno rezonujemo ranite sa govnima, prozivate nas da branimo Tonceva, lepite nam etikete..

Nije ovde ugrožen niko ko pljuje po klubu,novim igračima, upravi vec onaj ko brani grb. 

NIJEDAN KLUB NIJE NA OVIM PROSTORIMA OVOLIKO PLJUVAN I SATANIZOVAN OD SOPSTVENIH NAVIJAČA kao sto je Radnički.

A sto se tice Lalatovića, svako ko misli da je on preko noći napustio klub je u velikoj zabludi ili je previse naivan. Mi smo mu bili sigurica i rezerva u slucaju da se ne formira nova uprava u Voši. Onog dana kada je izglasana, dečko se pakuje i odlazi, i, gle čuda, za pet minuta završava u toj istoj Voši. 

Link to comment
2 minutes ago, Real sa Nišave said:

Ovo je problem.

Mainstream poimanje trenutne situacije u klubu i totalno pogresna slika svega. 

Povrh svega trazis da klub gradi stadion nad kojim nema ingerenciju i vlasnistvo?!

Podvucicu i podseticu, da je sadasnja uprava sa ovim prilivom novca najverovatnije skinula dug od 3 miliona evra koji je nasledila, a da pri tom ne pravi nove jer su igrači placeni i niko ne igra za platu vecu od par soma evra. Sa druge strane, imamo Zvedu i Partizan koji sa ovom politikom koju vode i dalje prave dugove jer imaju igrace cije su pojedinacne plate vece od celog budzeta naseg tima. 

Sa svim glupostima koje ova garnitura u Radničkom pravi, ovo je prva uprava koja unazad 3 decenije ne uvecava i ne pravi dug, vec ga briše, sto u kombinaciji sa političkim i uticajem koji imamo u savezu dodatno joj daje na težini. 

Tri decenije gledam kako svako ko gostuje na Čair istriše patku na nas. Gaće se skidale na Nais kad gostujemo. Sudije silovale kako su htele. Kad je Borjan branio kod nas, pravio se sastanak sa njim i igračima na kojem nas molili da skupimo pare i damo najugrozenijim igracima sa porodicama. Kod Radana jedan prelazni rok je bio bez moguceg registrovanja novajlila zbog dugova...

SVE STE zaboravili, a nas koji sve ovo pamtimo i racionalno rezonujemo ranite sa govnima, prozivate nas da branimo Tonceva, lepite nam etikete..

Nije ovde ugrožen niko ko pljuje po klubu,novim igračima, upravi vec onaj ko brani grb. 

NIJEDAN KLUB NIJE NA OVIM PROSTORIMA OVOLIKO PLJUVAN I SATANIZOVAN OD SOPSTVENIH NAVIJAČA kao sto je Radnički.

A sto se tice Lalatovića, svako ko misli da je on preko noći napustio klub je u velikoj zabludi ili je previse naivan. Mi smo mu bili sigurica i rezerva u slucaju da se ne formira nova uprava u Voši. Onog dana kada je izglasana, dečko se pakuje i odlazi, i, gle čuda, za pet minuta završava u toj istoj Voši. 

+1

Link to comment

Некад, и док сам само читао неке од вас, а и после кад сам и ја кренуо да пишем, баш било уживање да се дође овде и да се види нека ексклузивна информација, анализа утакмица, чаршафи о могућим појачањима...

У последњих годину до годину и по дана, ово је страшно.

Па ко разуме, схватиће.

Link to comment
12 minutes ago, Real sa Nišave said:

Šta je poenta ovog posta i prozivki od strane tebe i @Samotepratimo

Pa Fritz bese skoro na Čairu a sad kukumavka  na njega  kao na pragu Voše.

A za pozdrav . . . Pa seti se.

Vidi  

Goran

Radovan

Alexandar a nije novinar

Dragan

Ivan

Nebojša

Alexandar a nije Hotsport

Te pozdravljaju 🤣🤣🤣

To ti je

G R A D I N A

A taj što te 

Samo prati nije naše ekipe clan

Edited by Gradina
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...