Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Aj sad stvarno, u kolko primerka se stampala druga enciklopedija? Prvu imam, za 50 godisnjicu, 1923-1973.Druga isla u 1973-2000, jel tako bese, u Pantino i Drizdino doba objaveno? 

Link to comment
5 minutes ago, W.F.C. said:

Aj sad stvarno, u kolko primerka se stampala druga enciklopedija? Prvu imam, za 50 godisnjicu, 1923-1973.Druga isla u 1973-2000, jel tako bese, u Pantino i Drizdino doba objaveno? 

1000

Link to comment

 

Cika Misa (odgledati do kraja...) :ziga:

 

Kakvi selci majko mila. Gledam Radnicki od neke 10. godine, nagledo sam se svega i svacega, sudijskih nepravdi na nasu stetu, ali se ne secam da je iko ikada od niskih novinara sa bilo kakvim omalovazavanjem govorio o protivniku, pa i sudijama. Tu i tamo neki sarkasticni komentar. Stavise, uvek su najzesce kritike bile uperene ka samom Radnickom.

Edited by Dali_man
Link to comment

Lepo im reko čika Miša... da je sve kako treba taj javor, lučani, čukarički itd ne bi ni igrali najviši rang. Ko hoće njih da gleda? To su uvek najmanje atraktivne utakmice.. 

Zanimljivi rezultati u ovom kolu, pokazuju da ako bi sredili odbranu mogli bi par mesta na gore... pod uslovom da ne izgubimo ove preostale 3 utakmice do kraja decembra

Link to comment

Ovaj Javorcanin je kreten, da napadnes kolegu na konferenciji da je namestio s drugim timom pre tri godine, to moze samo kreten. I to kolegu koji moze otac da ti bude. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...