Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Ma koje istorijske promene, niko to ne ocekuje, jasno da svi vidimo sta se desava i to mu je to. Bas zato i pisem o zimskoj pauzi u nadi da se nesto mozda konkretno promeni, prelazni rok, odbrana, ofanzivni vezni itd. Samo sam napravio mali presek od leta naovamo. A nekad i cutanje govori vise od reci, jbga. Sta da pises kad se osecas ko da si izaso da prosetas po parku kad ides na utakmicu.

Link to comment
22 minutes ago, W.F.C. said:

Ma koje istorijske promene, niko to ne ocekuje, jasno da svi vidimo sta se desava i to mu je to. Bas zato i pisem o zimskoj pauzi u nadi da se nesto mozda konkretno promeni, prelazni rok, odbrana, ofanzivni vezni itd. Samo sam napravio mali presek od leta naovamo. A nekad i cutanje govori vise od reci, jbga. Sta da pises kad se osecas ko da si izaso da prosetas po parku kad ides na utakmicu.

Nema šta da se šeta više...:mellow:

Link to comment
5 hours ago, Real sa Nišave said:

Sta ti pa on kriv?! Gde konkretno i sa kim mesetari?!

Pa kad znas  

,,Kontaktirali smo Aleksandra Pantica i Vitasa, traze 150-200 hiljada po sezoni. Ne treba vise nista dalje da pišem "

ne pravi se naivan . 

Činjenice su da nema dobar odnos sa Kosanovićem , da se u zadnjih 6 meseci ne pita ni za šta , da  je u sukobu interesa  sa funkcijom koju obavlja (ima svoje igrače  ) , ali da ga Kosanović ne #### 5%  , Ali i  da isti Kosanovic takodje mesetari  . Pepija su sklonili na perfidan način , i ma kakav bio čudan arogantan prepotentan (drugi tako kazu a ja tako ne mislim ) Pepi to nije zasluzio.Doduše u sklanjanju Pepija je imalo uticaja što deklarisano radi za Baticu Ristića (i stvarno i po transfermarktu) a IVICA iz nekih razloga Baticu ne želi u klubu. Dovoljno tome govori podatak da su prilikom dodela zadnjih stipendijskih ugovora svima skrenuli paznju da klub ne dozvoljava da im Batica bude menadzer. Jebem li ga što je tako ali je tako. Pitanje je  KAKO JE BATICA  ZNAO kome će da ponude stipendije   DA PONUDI UGOVORE  baš tim dečacima .Od mene nije sigurno . Kao SD kriv je sto klub  daje šansu ovom drugom Rašinom da debituje  sa 17 godina a ne nekome od naše dece. Našim čak ni privilegiju da odrade neki trening sa prvim timom  ne daju a taj Mitrovič jos nije ni pod ugovorom. Zasto bi i bio  kad ima Rašu , Raša ima Kosanovića Koleta Dmitrovića (i to ima objašnjenje ) , jedino koga nema Raša to su Najdanović i Kine, ali oni se i ne pitaju ni za šta. 

Psi laju karavan u blatu  ja ti mogu do sutra pisati ali dzabe ako ne verujes. 

Pitaj  GRADINU I CONSTANTINA , pitaj  bivseg direktora omladinske skole Dejana žandara, pitaj onog Obilića Grozdića  ( mislim da je u Pazaru ), ni mrvu demanta ovoga nećeš dobiti.

Na kraju pitaj Marka ti si sa njim  sto se kaze

NA PRST I . . . .

 

Link to comment

Prošle sezone duplo jači tim svi živi nas optuživali da nameštamo i da nam je rezervisano mesto u evropi, ove sezone slabija ekipa naravno nema ni rezultata i odjednom nas više niko ne pominje, nikome ne smetamo. A da ne pričamo o nama samima, kad pobedjujemo onda pljujemo po upravi što namešta, kad gubimo onda su krivi igrači i sportski sektor. Pa da se namešta toliko koliko pričaju i pričate ne bi sada bili 7. na tabeli i gubili svaku 2. tekmu. Kad smo dobri, dobri smo zato što nameštamo - kad smo loši, loši smo zato što je tim loš, logika većine. 

Link to comment
1 hour ago, Covekizstruke said:

Prošle sezone duplo jači tim svi živi nas optuživali da nameštamo i da nam je rezervisano mesto u evropi, ove sezone slabija ekipa naravno nema ni rezultata i odjednom nas više niko ne pominje, nikome ne smetamo. A da ne pričamo o nama samima, kad pobedjujemo onda pljujemo po upravi što namešta, kad gubimo onda su krivi igrači i sportski sektor. Pa da se namešta toliko koliko pričaju i pričate ne bi sada bili 7. na tabeli i gubili svaku 2. tekmu. Kad smo dobri, dobri smo zato što nameštamo - kad smo loši, loši smo zato što je tim loš, logika većine. 

3000 za Marka

Link to comment
19 hours ago, Gradina said:

3000 za Marka

Da se razumemo, zabole me i za Marka i za Ivicu i za sve iz sadašnje, bivše, buduće uprave. Ovaj moj post je bio posvećen igračima i stručnom štabu iz prošle sezone, momcima je nipodaštavan svaki uspeh, a očigledno je i svima vama jasno da su bili duplo bolja ekipa od ove sada. Da si se iscimao da promeniš nešto u klubu što ti smeta poštovao bi tvoj odgovor, ovako ništa od toga. Poklekli ste pred Ivicom istim onim kojeg pljujete, daj da usmerimo sve ovo sa foruma u praksi da promenimo nešto? Prvi ću krenuti, ali sa kim? Teško

Link to comment
Da se razumemo, zabole me i za Marka i za Ivicu i za sve iz sadašnje, bivše, buduće uprave. Ovaj moj post je bio posvećen igračima i stručnom štabu iz prošle sezone, momcima je nipodaštavan svaki uspeh, a očigledno je i svima vama jasno da su bili duplo bolja ekipa od ove sada. Da si se iscimao da promeniš nešto u klubu što ti smeta poštovao bi tvoj odgovor, ovako ništa od toga. Poklekli ste pred Ivicom istim onim kojeg pljujete, daj da usmerimo sve ovo sa foruma u praksi da promenimo nešto? Prvi ću krenuti, ali sa kim? Teško
Koje pokleko ? Ko pljuje ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Proslogodisnji tim je bio jaci ali to ne znaci da je sve bilo cisto. Dosli su igraci tada iz klubova koji ispadaju i iz druge lige kao i Randjelovic iz podmlatka. Drina, S.Djordjevic iz trece lige, Todor u 34oj god., Grbic koga hoce samo Cg klubovi i Haskic kao jedino i pomalo neverovatno pojacanje.

Nisu pojacanja bila zvucnija a pogotovo klubovi iz kojih su dosli.

Tajna je u Lalatovicu i njegovom filteru igraca. Filter za igru koju forsira i napravi se jak tim od materijala koji ima. Nema njega i dovodi se neplanski. Cim sam cuo ko su novi stoperi odmah sam rekao da smo slabi i to ja koji nisam u fudbalu. Kad su dosli CM, Pankov i Bondarenko znao sam da je odbrana zacementirana.

Steta sto Bondarenko nema nase drzavljanstvo jer mislim da je trebao sa se isforsira na mestu stopera. On i Sulaka bi bili mnogo bolja opcija nego li Ostojic i Djordjevic.

Zadnji vezni Pantelic, uz njega Noma i jedan kreativniji igrac u sredini tipa Caki ili lepo da menjamo formaciju ako namamo klasicnog pleja, ovo forsiranje taktike na silu me nervira.

Hocu da kazem da smo mozda ove godine ulozili i vise u plate i to bas na poziciji stopera ali ocigledno je samo to bio cilj jer da su dobro skautirani ne bi ih sigurno doveli.

Proslogodisnja ekipa je imala vise samopouzdanja i zbog kvaliteta i zbog guranja.

Osnovna greska ove godine kao i one pre Lalata je trener. Ono sto me ne raduje je sto se svaki karakterni trener brzo rastane od nas a ovi ficfirici sto pristaju na bilo sta kao sto je Simo i ne moze da naprave neke rezultate. To dovoljno govori o ozbiljnost uprave. Mislim da se Simo nista nije pitao u vezi dovodjenja igraca ali je to uzeo kao alibi za slabe rezultate. Na svakom koraku je pricao da nemamo tim kao da je ocekivao da ce sportski sektor da dobije otkaz a ne on.

Moj predlog je da otpustimo ceo sportski sektor i da dovedemo trenera poput Lalata koji ce da sastavi bolji tim za iste novce koji su ulozeni u ovogodisnji tim. Ova mesetarenja, previranja, sukobi interesa ima da nas sarane.

Dobar trener tj menadzer da ima veca ovlascenja, cista i iskrena politika i rezultati ce doci, vratice se publika. Mora poneko zvucno pojacanje jer nase navijace to najvise privlaci i to je to. Ozbiljni klubovi imaju sistem od petlica do prvog tima ali to je vec druga prica.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...