Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Koliko utakmica je trebalo da prodje dok je Kosan ukapirao da Sulaku vrati nazad.

Ekipa je poletnija bez njega u sredini a zacementirao je odbranu i dao sigurnost i pas u napred iz zadnje linije.

Delujemo mocnije, gladnije, brze...

Steta za poraz ali najzad sam sa zadovoljstvom odgledao snimak.

 

Meni se ne sviđa Šilo...kiksa mnogo. Makar sa ovim Šorđevićem u paru, kad se vrati Đoša...mislim da je to dobitna kombinacija.

Link to comment

Da imamo normalne štopere imali bi makar 10 bodova više... mislim da smo i kod Recka imali bolje nego ove sad... (izuzetak je jedino Sulaka, kad igra na štoperu)

Link to comment
12 minutes ago, Constantin said:

Meni se ne sviđa Šilo...kiksa mnogo. Makar sa ovim Šorđevićem u paru, kad se vrati Đoša...mislim da je to dobitna kombinacija.

Silova je sledeca sezona, ove treba da uci i najbolje je od Sulake. Ostojic trenutno drugi najbolji stoper pa obzirom kakav je dao bih ipak sansu Silu, mlad je i moze lepo da se unovci za godinu, dve.

Link to comment

Voždovac je dobra ekipa, a ovo što smo odigrali danas je za optimizam. Gotovo sad, odoše bodovi, sad da se opravimo i uzmemo kod kuće od Debelog Neška + kod "starih prijatelja" u Novom Sadu....a na proleće, pamet u glavu. Uz još jednog DM većeg kvaliteta i jednom prednjeg veznog...to je neki minimum, imamo čemu da se nadamo. Međutim, biće teško...Voša nam beži, za sada, 14 bodova, Čuka 12, Partizan 10, a bodovi se ne dele. Uz to TSC i Voždovac nisu za podcenjivanje. Spartak je ispod nas, ali se izjednačio s bodovima, a Lučanci imaju samo 3 manje. Možemo gore, a Boga mi lako i ispod crte.

Link to comment

Da, ovo danas jeste za optimizam. Vozdovac je pre svega jako iskusna ekipa i tehnicki dobro potkovana a uz to su igrali na domacem terenu sa vestackom travom.

Mislim da ce trebati stoper, zadnji vezni. Ako odu Jirka i Meleg plus Cumic opet moramo da pravimo ekipu kad mu vreme nije.

Voleo bih da vidim Ivanovica iz Napretka. Mozda da vratimo Stanisavljevica... 

Mnogo treba da se mozga na zimu.

Link to comment

Pa verovatno opet novi tim na prolece, ovaj je dao koliko je mogao. Bice kod svih promena, za jesen je realna tabela, prvih 4 odskacu, mi smo u grupi timova ispod njih. Koliko sam ispratio veci deo igraca koji su letos otisli nije standardan u novim klubovima, zabrljalo se letos s tim odlascima ali drugacije verovatno nije moglo. 

Gde je Nesko trenutno inace? Nije ni trener kluba a sklonjen je iz mlade reprezentacije. 

Link to comment
2 minutes ago, W.F.C. said:

 

Gde je Nesko trenutno inace? Nije ni trener kluba a sklonjen je iz mlade reprezentacije. 

Uvek je na tribini...siva eminencija Mladosti. Dok mu je ćale direktor u Namenskoj,a on poverenik za SNS u tom kraju, ne nužno, bitno je da su konekcije uspostavljene, biće savetnik za krivo-levo i primaće debelu platu za to. Još uvek se pita za sve u ekipi Mladosti.

Link to comment
24 minutes ago, W.F.C. said:

Pa verovatno opet novi tim na prolece, ovaj je dao koliko je mogao. Bice kod svih promena, za jesen je realna tabela, prvih 4 odskacu, mi smo u grupi timova ispod njih. Koliko sam ispratio veci deo igraca koji su letos otisli nije standardan u novim klubovima, zabrljalo se letos s tim odlascima ali drugacije verovatno nije moglo. 

Gde je Nesko trenutno inace? Nije ni trener kluba a sklonjen je iz mlade reprezentacije. 

Mene je Toncev bas razocarao. Sad je resio da postane devica Marija.

Link to comment
4 minutes ago, W.F.C. said:

Od sta si misleo? Od prelazni rok?

Od to sto nas ne gura u Evropu s razni Elvisi, Andjelovski i ostali Obradovici. Sad naso da glumi postenje, a tako smo lepo uvatili zalet.

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Od to sto nas ne gura u Evropu s razni Elvisi, Andjelovski i ostali Obradovici. Sad naso da glumi postenje, a tako smo lepo uvatili zalet.

Vosa i Cuka uhvatili bolji jos od pocetka sezone, olako smo se odrekli od Mrku i sad placamo ceh.

Link to comment
1 minute ago, W.F.C. said:

Vosa i Cuka uhvatili bolji jos od pocetka sezone, olako smo se odrekli od Mrku i sad placamo ceh.

Vaistinu. No Mrka no Fun.

 

Kuj ga pa ebe. Ionako ce od sledece godine da igramo neku selsku ligu Evrope. Nek se Vosa i Chuka akaju po neke azerbejdzanske vukojebine.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...