Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Sta se s njim desava posle Ksantija, slobodan je? Srz ove sezone do sada je da je publika totalno najurena sa tribina. Poprilicno je zajebana situacija, ali nije prvi put, jer bilo je i mnogo gore pa smo se vracali. Nije niko naprasno zaboravio na Radnicki. Bice im malo teze ako im je to cilj.

Link to comment

Ne pamtim za života da sam ravnodušniji napustio stadion do sinoć, a da je rezultat bio nepovoljan .. Tačnije, izašo sam na 0-2, ali bez besa, emocija, kao da sam gledao curling između Kanade i Norveške na ZOI. Kući nema one mučnine, žal za prupuštenim šansama, šbbkbb ... Zaspao sam snom pravednika, ko bepče od godinu dana
Ivica leči depresiju, Ivica je veličanstven, Ivica za miran san

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

A vi ko da ste dementni, pamtite li vi Rastu kad je došo Ivica u klub ? Gledao je u kalendar i prešvrljavao dane do isteka ugovora ko da je na odsluženju vojnog roka u JNA.
Kad je video, definitivno, koja je to žgadija u FSS, posle sveckog prvenstva, izmislio neki kurac i dao ostavku na funkciju.

Rasta bi došao ponovo u Niš samo za pare koje čak ni Telekom Srbija nema, dovoljno velike da mu prekriju sujetu, koja nije mala ...

Rasta kaže, ne verujem šta čitam, ko da ste od letos na stadion ...



Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Mislim da Rasta bas i nije neko olicenje sujete. Meni ne deluje kao da je ima.

Pobegao je od nas zbog svega sto je posle njega usledilo.

Jedini lik koji moze da vrati publiku a da ne kosta preterano.

 

Inace isto se i ja osecam ko sto Rumpel napisa samo kod mene to postalo hronicno.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Kod nas su svi postali ravnodušni za fudbal generalno. Na dve utakmice smo od EP, realno nismo bez šansi, a naciju komplet zabole cvetko za to.. isto i za sve domaće klubove..gledanost nikad gora, čak i na velikim utakmicama... to je sve zato što se: 

1. zvezda gura, svi leba da jedemo oni će budu prvi

2. isto važi i za one crne

3. smeniše selektora 5 puta, oteraše Muslina

4. stalno neki skandali nameštanja itd...

 

Rukovodioci u savezu i klubovima kao da daju sve od sebe da rasteraju narod sa stadiona...

Ja kao Rumpel idem na utakmice... turistički... ništa me ne dotiče...

Link to comment

Mož Ivica da dovede još 5 trenera i rezultati mogu da budu 5 puta bolji... i ponovo da igramo Evropu.. publike neće biti garantujem.. dok se u FSS-u ne dozovu pameti i celokupna klima kod nas ne promeni

Link to comment
6 hours ago, Samotepratimo said:

Ivica treba da najuri pod odmah 

1.   S.D. Zbog mešetarenja

 

Sta ti pa on kriv?! Gde konkretno i sa kim mesetari?!

Link to comment
2 hours ago, zikaPantelej said:

Mož Ivica da dovede još 5 trenera i rezultati mogu da budu 5 puta bolji... i ponovo da igramo Evropu.. publike neće biti garantujem.. dok se u FSS-u ne dozovu pameti i celokupna klima kod nas ne promeni

To mu je ista "ekipa", a ona će da se promeni.....pa ko zna kad, kad pickoustog zbace sa trona ?

I da je Rastavac na klupi, mislite da lopte ne bi preletale naše štopere, kao sinoć, kao i na 50% utakmica kad smo primali golove, a primili smo ih 21. Poslednje tri utakmice smo izgubili, što kući, što u gostima 0:2. Kosan, sa onim što ima na raspolaganju još i dobro gazi, a da je Rastavac tu....ŠBBKBB....

 

Bojim se da možemo još na zimu da ostanemo bez Čumića.....počinje da miriše na 200-300 000 + 20-30%....:hihi:

Link to comment
38 minutes ago, Real sa Nišave said:

Kontaktirali smo Aleksandra Pantica i Vitasa, traze 150-200 hiljada po sezoni. Ne treba vise nista dalje da pišem 

Dobri pikovi....samo....Mrdaković jel potpisao ?

Link to comment

Sto se sportskog dela tice, kosta nas los letnji prelazni rok i zajebavanje sa Simom. Od prve utakmice je krenulo naopako i da je doslo do utakmice sa Ajntrahtom i dovodjenja par dobrih igraca ili ostavljanja u klubu vise njih iz prosle sezone ne bi izgledalo ovako. Uz zainteresovanog trenera koji bi sproveo ok pripreme letos, posebno fizicka sprema. Isto odlazak Ace gde se izgubila atmosfera u svlacionici ocigledno, ne znam da li je i koliko bilo do njega ali vidim da je drugacije sada. Ovako imamo sezonu u kojoj smo sredina tabele, suv prosek lige. I imamo izgubljene emocije i konfuziju oko svega sto je i najgore. Znaci puno stvari tu fali, onda neko ko bi povezao sredinu terena, i neko ko bi umeo da asistira ka napred... Ili je mozda prosla sezona incident koji ne treba da uzimamo kao merilo. E onda tu stvari zadiru mnogo dalje od sportskog sektora. Ovako ne ocekujem ni ja nista od sezone, eto taj kup je ostao ali tesko da bude nesto i tu, i ostao je zimski prelazni rok. Ako se i tu omane to su onda vec dva losa prelazna roka na sta opet nismo navikli u zadnje vreme ali aj da vidimo i to. Bar precednik nikad nije bio cicija. #Carsaf

Link to comment

Možemo mi da tupimo do 101 i nazad, šta bi bilo-kad bi bilo....će bude onako kako je Tončev zacrtao i toj mu je toj. Svima je jasno da on to zamišlja kao svoju "tatkovinu", većina odustaje sa stadiona zbog njega, zbog "nikad regularnijeg prvenstva"...i to unazad desetak godina, obrnuto gradativno...i ja sam imao isti osjećaj kao i naš kolega, par sati ranije napisan, a odaziva se na ime @Rumpelstiltskin i priznajem, taj sam osećaj imao i pre utakmice. Nekako, objektivno, nisam očekivao da možemo da nadigramo Zvezdu i napravimo povoljan rezultat. Doduše, više sam se nadao da će Zvezda da odigra loše i pruži nam priliku za takvo nešto, međutim....osim Čarapana mi nikog nismo nadigrali valjano i to neće nešto da se promeni...istorijski.

 

Nema ni na forumu pisanje...svima nam se nešto...ono...

 

P.S. rekoh li da nas omladinci Rada nakantali sa 4 komada,a kadeti 3:1 izgubili ?

Edited by Constantin
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...