Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Izgleda da je vreme, da zbog mog totalnog dilentatizma, u pogledu fudbala, da batalim posete fudbalskim utakmicama.....ili padam na foru da Raša pokriva sve..od novinara do trenera ????

 

spacer.png

 

 

Link to comment
2 hours ago, W.F.C. said:

Ubise kadeti Macvu skroz, lepo vodi utakmicu Djole, takav nam neki treba, opet kazem, da bar voli sto je tu. 

Odavno to napisah ovde. Djole je No1 i kao čovek i kao trener

Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Izgleda da je vreme, da zbog mog totalnog dilentatizma, u pogledu fudbala, da batalim posete fudbalskim utakmicama.....ili padam na foru da Raša pokriva sve..od novinara do trenera ????

 

spacer.png

 

 

Pa zar ovo nije dokaz.Ne gledah ali  i to što sam pročitao govori sve. Ko je pisao tekst.Ne vidi se ali iako se nikad ne kladim  sve stavljam da je u potpisu  J.M . Ti mi reci jesam li u pravu

Link to comment
On 8.11.2019. at 15:39, Constantin said:

Miloradović ništa, S.Mitrović strelac... to je jedino kako valja uradio na celu utakmicu..očekujem Rašu da pišne na svom profilu.

Od igrača na terenu broj 2 najzapazeniji. I golman. Kako ga je goša nalazio na terenu degažom  da ne preteram ali najmanje na 70-80 metara , da mu pozavide golmani LingLong lige. Na nogu . 6-ica dao go ( Stefan Mitrović) i ima materijala a  taj Miloradović  nije nula ali ne moze broju 2 vodu da nosi. 

Link to comment
14 minutes ago, Gradina said:

Pa zar ovo nije dokaz.Ne gledah ali  i to što sam pročitao govori sve. Ko je pisao tekst.Ne vidi se ali iako se nikad ne kladim  sve stavljam da je u potpisu  J.M . Ti mi reci jesam li u pravu

 

3 hours ago, Constantin said:

Izgleda da je vreme, da zbog mog totalnog dilentatizma, u pogledu fudbala, da batalim posete fudbalskim utakmicama.....ili padam na foru da Raša pokriva sve..od novinara do trenera ????

 

spacer.png

 

 

Gradina  jeste JM

Constantine ove ocene su

PRE PRE PRE

NAPUMPANE  pogotovu za br 18 Miloradovica . Bruka kako taj novinar piše. 

Link to comment
2 hours ago, Samotepratimo said:

Od igrača na terenu broj 2 najzapazeniji. I golman. Kako ga je goša nalazio na terenu degažom  da ne preteram ali najmanje na 70-80 metara , da mu pozavide golmani LingLong lige. Na nogu . 6-ica dao go ( Stefan Mitrović) i ima materijala a  taj Miloradović  nije nula ali ne moze broju 2 vodu da nosi. 

Br. 2 je Nikolić, koji je došao iz Olimpijakosa, znači da je diplomirani fudbaler za ove Rašine....ostalo se slažem. Malo nas je Stefan (golman) štrecnuo sa onom loptom, ali neravan teren je učinio svoje...svejedno...pouzdan.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...