Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

8 minutes ago, Gradina said:

Kako je krenulo mora stati. Imamo 7 stranaca a 4 mogu biti u protokolu.

Kako Zvezda ima po 5 stranaca na terenu, u startnoj postavi ?  A inače mislim da se pravilo od naredne sezone menja ?

Link to comment
4 hours ago, Constantin said:

Kako Zvezda ima po 5 stranaca na terenu, u startnoj postavi ?  A inače mislim da se pravilo od naredne sezone menja ?

Grešiš. 4 su dozvoljena  .

Link to comment
7 hours ago, Samotepratimo said:

Grešiš. 4 su dozvoljena  .

Ja i greška u istu rečenicu...begaj b ;)

Spoiler

 

spacer.pngspacer.png

Prva je protiv TSC, a druga protiv Partizana (u rezervi 1 crnogorac..

Nego, ko od ovih nije stranac iz prve postave i odakle u protokolu više stranaca od 4...možda 4 istovremeno na terenu ?

 

Edited by Constantin
Link to comment
52 minutes ago, Constantin said:

Ja i greška u istu rečenicu...begaj b ;)

  Hide contents

 

spacer.pngspacer.png

Prva je protiv TSC, a druga protiv Partizana (u rezervi 1 crnogorac..

Nego, ko od ovih nije stranac iz prve postave i odakle u protokolu više stranaca od 4...možda 4 istovremeno na terenu ?

 

Degenek  i Ivanić, a možda je još neko dobio naše državljanstvo a da TM  nije dopisao. Pa zar misliš da Pantić i Vučela  ne bi revoluciju digli

Screenshot_20191105-084559_Chrome.jpg

Screenshot_20191105-085753_Chrome.jpg

Edited by Gradina
Link to comment
13 minutes ago, Gradina said:

Degenek  i Ivanić, a možda je još neko dobio naše državljanstvo a da TM  nije dopisao. Pa zar misliš da Pantić i Vučela  ne bi revoluciju digli

Screenshot_20191105-084559_Chrome.jpg

Screenshot_20191105-085753_Chrome.jpg

Hvala sudija :rolleyes:

Link to comment
47 minutes ago, Gradina said:

Degenek  i Ivanić, a možda je još neko dobio naše državljanstvo a da TM  nije dopisao. Pa zar misliš da Pantić i Vučela  ne bi revoluciju digli

Da..da...Degenek ima sigurno, za ove nemam pojma

Link to comment
15 hours ago, Constantin said:

Kako Zvezda ima po 5 stranaca na terenu, u startnoj postavi ?  A inače mislim da se pravilo od naredne sezone menja ?

 

Nemaju po 5, imaju po 4, kako pravila nalazu. Degenek i Ivanic imaju srpsko drzavljanstvo. Verovatno i Borjan. Stranci su: Marin, Zander, Kanjas, La Para, Boaci, Ben, Tomane, Garsija. Zato i insistiraju, kao i mi uostalom da se promeni pravilo oko stranaca. Oni u Evropi mogu da igraju sa njima ali to je (kvalifikacije) i 5 (+) utakmica, dok ostalih 35+ vecina njih sedi na tribinama.

Link to comment
44 minutes ago, Zlurad said:

 

Nemaju po 5, imaju po 4, kako pravila nalazu. Degenek i Ivanic imaju srpsko drzavljanstvo. Verovatno i Borjan. Stranci su: Marin, Zander, Kanjas, La Para, Boaci, Ben, Tomane, Garsija. Zato i insistiraju, kao i mi uostalom da se promeni pravilo oko stranaca. Oni u Evropi mogu da igraju sa njima ali to je (kvalifikacije) i 5 (+) utakmica, dok ostalih 35+ vecina njih sedi na tribinama.

Ima  ima i Borjan 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...