Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

14 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Rasa Bebic je predmet sprdnje kako nas na forumu i FB, tako i ljudi u klubu ......

.....i iz sprdnje on već ima tri igrača kod nas. Verujem da će ubaci i nekog azilanta zimus. Očito je da radi sa mladim igračima. Ako su nešto da vrede, nek se sprdaju i dalje... ;)

Ako je samo "šema"....pa...ništa novo.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

.....i iz sprdnje on već ima tri igrača kod nas. Verujem da će ubaci i nekog azilanta zimus. Očito je da radi sa mladim igračima. Ako su nešto da vrede, nek se sprdaju i dalje... ;)

Ako je samo "šema"....pa...ništa novo.

Ko je treći 

Miloradović

Mitrović  i ?

Link to comment
3 minutes ago, Gradina said:

Ko se zadnji smeje  najsladje se smeje.

Kad nam utrči na forum čika Raša  ili neko od njegovih . . .

Npr Abdulah  ha ha ha.

Raša kako dovodi  tako ume i da odvede. Ne bi me cudilo da skenira u mladjim kategorijama. Menadzerisanje  i mešetarenje je u fudbalu jako jako izrazeno i jedno bez drugog ne ide.Porazavajuce za klub je da nam je nikakav skauting. Pa kad je tako Rasa i ima prodju. Imamo li mi uopste skauta  ili samo drvimo kad neki klinac iz Nisa i okoline zavrsi po Beogradu , Novom Sadu ?

Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

Eno Boban kuka da nadju trenera za omladince kako bi mogo da se smuca po srbiji i skautira

Boban...kaže..pustio bih ja njega, ali on mene neće....  :)

Link to comment
24 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Eno Boban kuka da nadju trenera za omladince kako bi mogo da se smuca po srbiji i skautira

Što se onda hvatao u kolo bez mlade.

Što je kao direktor  inicirao na polusezoni smenu trenera Jovanovica. I  porazavajuci podatak  :

Koliko bodova je ostavio Jovanovic a koliko su osvojili Boban i Vlajče .

 

Link to comment
1 minute ago, Samotepratimo said:

Što se onda hvatao u kolo bez mlade.

Što je kao direktor  inicirao na polusezoni smenu trenera Jovanovica. I  porazavajuci podatak  :

Koliko bodova je ostavio Jovanovic a koliko su osvojili Boban i Vlajče .

 

ne znam, nisam ti ja boban

Link to comment
1 hour ago, Samotepratimo said:

Što se onda hvatao u kolo bez mlade.

Što je kao direktor  inicirao na polusezoni smenu trenera Jovanovica. I  porazavajuci podatak  :

Koliko bodova je ostavio Jovanovic a koliko su osvojili Boban i Vlajče .

 

Sto ga ne pitaš? 

 

1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

ne znam, nisam ti ja boban

Nemoj se pravis blesav sad

Link to comment
25 minutes ago, Real sa Nišave said:

Jel oce neko se nakani za vikend ka sever sas par nas ovde da bodri svoj omiljeni klub ili ce 197638 put da blene u live score?

Mora neko i  da ostane . Kadetima i omladincima dolazi Patlidzan. I naravno Dzej (Raša )

Edited by Samotepratimo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...