Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

2 minutes ago, Dali_man said:

Ovo be Knez, ne Colak

A kako meni otvorilo Kneza jbt :isuse:  

 

E..pa sad videh, prvi link je od Kneza, ja dalje nisam proverav'o. Zato sam se zeznuo...Pročitah i za Čolaka. Jbg nakon porodične tragedije se povukao, mogao je još malko da poradi...

Link to comment
36 minutes ago, Constantin said:

A kako meni otvorilo Kneza jbt :isuse:  

 

E..pa sad videh, prvi link je od Kneza, ja dalje nisam proverav'o. Zato sam se zeznuo...Pročitah i za Čolaka. Jbg nakon porodične tragedije se povukao, mogao je još malko da poradi...

Da oba linka sam postavijo, naidjoh na Colaka pa mi ponudilo Kneza a nisam znao da si postavljao, a jes tekst od pre mesec dana pa tako. Pratim nego ne ispratim bas sve sto turate 😉

 

Za kup nemam pojma kace zreb. 

Edited by W.F.C.
Link to comment
2 minutes ago, W.F.C. said:

Da oba linka sam postavijo, naidjoh na Colaka pa mi ponudilo Kneza a nisam znao da si postavljao, a jes tekst od pre mesec dana pa tako. Pratim nego ne ispratim bas sve sto turate 😉

 

Za kup nemam pojma kace zreb. 

Čarapani menjaju stolice... :D

Link to comment
8 hours ago, Constantin said:

Svemoćni fb....možda bi neko rek'o da je čovek samoreklamer, da mnogo laže, al beše u sredu na utakmicu...

Wrong . Rasa was not in Nis or in Serbia. . .
Link to comment
11 hours ago, ackonish said:

Mozda bi igrao u dresu Radnickog kad bi Brada bilo kome dozvolio da uzme svoj dres...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Acko jesi ti ozbiljan????

Link to comment
20 hours ago, Covekizstruke said:

Naš dragi kapiten, rodjeni Nišlija, dete Radničkog u slobodno vreme igra košarku u zvezdinom dresu, šta reći i očekitavi onda od ostalih. Na slici su i Batrović i Mihajlović koji ne nose obeležja drugih klubova.Sramota.

Ne vidim zašto bi bila sramota . Caki je profesionalac  igrao je za taj klub. Glupo bi bilo da neko , pa i CAKI , obuce dres kluba za koji nije igrao. 

Link to comment

 

4 hours ago, Samotepratimo said:

Ne vidim zašto bi bila sramota . Caki je profesionalac  igrao je za taj klub. Glupo bi bilo da neko , pa i CAKI , obuce dres kluba za koji nije igrao. 

 

Nije ni čudo što nas zovu ciganskom filijalom kad sami to radimo sebi. Eto zato.

Link to comment

45 PETROVIĆ Nikola (G)    
03 ĐORĐEVIĆ Stefan    
06 OSTOJIĆ Ivan    
08 TODOROVSKI Aleksandar    
12 ĐORĐEVIĆ Lazar    
17 HASKIĆ Nermin    
24 SULAKA Rebin    
28 NOMA Ryota    
29 MIHAJLOVIĆ Stefan    
33 JIRKA Erik    
35 PANTELIĆ Dušan

 

izmene

 

89 KNEŽEVIĆ Marko (G)    
01 KNEŽEVIĆ Filip    
05 STEVANOVIĆ Nikola    
07 STOJANOVIĆ Saša    
19 ĐILAS Vladimir    
20 ČUMIĆ Nikola    
23 MELEG Dejan

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...