Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Acko jesi ti ozbiljan????
Jesam, ozbiljan sam. Zasto se ovde etiketira Caki? Vidjao sam ga u dresu PSV par puta, to ne smeta nikome, al kad obuce dres Zvezde da se lincuje Caki. Pa sta ako obuko dres kluba za koji igrao

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment

Mnogo se lozimo na gluposti ko čiji dres nosi, dal se neki naš bivši igrač radovao kad nam ga munuo i slično... mante se ćorava posla... Caki uglavnom završava poso kad uđe u igru i to je meni dovoljno...

Link to comment
8 minutes ago, zikaPantelej said:

Mnogo se lozimo na gluposti ko čiji dres nosi, dal se neki naš bivši igrač radovao kad nam ga munuo i slično... mante se ćorava posla... Caki uglavnom završava poso kad uđe u igru i to je meni dovoljno...

 

Mozda su to tebi gluposti. Zato Nemanji Kojicu naklon do poda za ono od pre nedelju dana, a Sasa Stojanovic better no comment...

Naravno niko ovde ne pominje fudbalsko umece, babe i zabe ne mesati.

Link to comment
11 minutes ago, Constantin said:

Isterajte Cakita....

 

 

Nikako, mi postujemo svoje legende, ocigledno mnogo vise nego sto oni postuju nas.

Link to comment
Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Nikako, mi postujemo svoje legende, ocigledno mnogo vise nego sto oni postuju nas.

Opterećujete se glupostima....i naravno, namećete nepotrebnu temu. Ima dovoljno onih koji pljuju po nama i zovu nas "Crvena zvezda B" , a ima i onih sa težom kvalifikacijom "cinaska filijala"....nek se pridruže njima i nek pljuju zajedno. Jebo ih sve skupa Žeks Pantić. Ja se ne osećam da me je Caki, šta znam, izdao, što je igrao basket u nekoj Zvezdinoj majici....niti bi me dotaklo da sutra Sale Marjanović ide negde da kreči u Partizanovoj. To već prerasta u stanje kompleksa, a to ne bi trebalo da bude svojstveno nama, to sam samo u patološkom obliku video sa obe strane Topčidera. Ja ne znam šta će nam to ? To je najveći problem kod nas ? Nije to što nam se stadion raspada ? Što nam omladinci svake godine opstaju u kvalitetnoj ligi na mućku. Da Raša Bebić polakopostaje većinski vlasnik omladinske škole....evo još dva tri ona Afrikanca što je obećao da uvati.... Da skoro sve generacije, osim Đoletovih kadeta, služe za gol razliku....što u klub nema ni jedan Nišlija. Dobro...u ekipi je tu Caki i ko još...trt, niko. Šilo iz Belotinac. Klub nam vode ljudi iz Surdulice, Čačka, Jagodine, Novog Sada, Beograda....ah, da...Nena sekretarica je valjda Nišlijka....i sad...jbg Caki obuko zvedinu majicu (dres) dok igra basket. Pa dobro...pljute ga, meni ne smeta. Meni je on i dalje Prof.Dr Caki....

 

P.S. Pepi dobio otkaz u Trayal

Link to comment

Ja čak i tu temu Nišlija u klubu više ne shvatam previše za ozbiljno... recimo da se desi ta famozna privazacija u sportu i da to nekim čudom prođe super i Radnički kupi neki bogati Amerikanac... garant bi rukovodstvo bilo komplet strano, pretpostavimo da bi onda se ukinulo ograničenje broja stranaca pa bi pokupovali brazilce i ostale strance.. Nišlija bi bilo u timu kolko i sada 1 ili 2... i prosečan Srbenda i Nišlija nikako da shvati da to spada u trend globalizacije sviđalo se to nekome ili ne.. isto i trend komercijalizacije sporta.. nema sentimentalnosti više, kome se to ne sviđa ne mora da gleda :rolleyes: a da treba ukloniti barabe, razne raše i slične iz kluba to svakako... 

Link to comment
3 minutes ago, zikaPantelej said:

Ja čak i tu temu Nišlija u klubu više ne shvatam previše za ozbiljno... recimo da se desi ta famozna privazacija u sportu i da to nekim čudom prođe super i Radnički kupi neki bogati Amerikanac... garant bi rukovodstvo bilo komplet strano, pretpostavimo da bi onda se ukinulo ograničenje broja stranaca pa bi pokupovali brazilce i ostale strance.. Nišlija bi bilo u timu kolko i sada 1 ili 2... i prosečan Srbenda i Nišlija nikako da shvati da to spada u trend globalizacije sviđalo se to nekome ili ne.. isto i trend komercijalizacije sporta.. nema sentimentalnosti više, kome se to ne sviđa ne mora da gleda :rolleyes: a da treba ukloniti barabe, razne raše i slične iz kluba to svakako... 

Globalizacija u fudbalsku školu baš i ne ide...tu se valjda stvara baza za zaradu, a to da neki bogati Arapin (ups Amerikanac) kupi Radnički...he,he...jedan je Zapmarini. ;)

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...