Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

3 minutes ago, BWA said:

mi u ovoj ligi ili razbijemo protivnika ili izgubimo. ne bi bilo lose da malo cesce dobijamo na guzove, ali da dobijamo.

protiv cigana, radnickog i vose u ovom momentu imamo 9:1 gol razliku

Bukvalno. Kao da biraju utakmice nemam drugog objasnjenja. Ova vosa danas izgleda kao treceligas a haraju kokezinom ligom, evo i brat sadik se upisao

Link to comment

Umar Sadik :ziga:

 

10 minutes ago, BWA said:

mi u ovoj ligi ili razbijemo protivnika ili izgubimo. ne bi bilo lose da malo cesce dobijamo na guzove, ali da dobijamo.

protiv cigana, radnickog i vose u ovom momentu imamo 9:1 gol razliku

 

 

Najlakše utakmice. Od njih i filijala jedino nam je Radnički dao gol, ostali nisu ni u okvir šutnuli.

Link to comment
3 minutes ago, Mark Rothko said:

Umar Sadik :ziga:

 

 

 

Najlakše utakmice. Od njih i filijala jedino nam je Radnički dao gol, ostali nisu ni u okvir šutnuli.

saće neki aneks pravila da se izglasa

 

Link to comment
1 minute ago, Cash said:

Jel treba Sadiq da se povredi do kraja :isuse:.Logična izmena Save

Izmena je logična, samo je trebao da ubaci bilo koga drugog. Čak i onog spikera sa mikrofonom, samo ne ovog antifudbalera.

Trebao je sudija da mu da crveni da ga sigurno ne gledamo bar još jednu utakmicu.

Link to comment
4 minutes ago, Tresko said:

Izmena je logična, samo je trebao da ubaci bilo koga drugog. Čak i onog spikera sa mikrofonom, samo ne ovog antifudbalera.

Trebao je sudija da mu da crveni da ga sigurno ne gledamo bar još jednu utakmicu.

Ali kako je divno sjebao 1 lepu akciju.

Link to comment
2 minutes ago, Goranz said:

I kako posle da igrači dolaze u Partizan kada se ovako pljuju legende kluba, strelci pet golova na jednoj utakmici.

+1

koji se jos bivsi ili aktivni igrac fkp moze pohvaliti da je dao 5 golova u jednom mecu?

Link to comment
7 minutes ago, BWA said:

+1

koji se jos bivsi ili aktivni igrac fkp moze pohvaliti da je dao 5 golova u jednom mecu?

Meni su top tri igraca: moca, bobek i ivanovic

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...